Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Skóra po depilacji
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Skóra po depilacji
Autor Wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Podobno depilacja laserowa świetnie się sprawdza, zwłaszcza przy jasnej karnacji i ciemnych włoskach.

navigate here
Pia Sie 25, 2017 09:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Mirelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Przy jasnej niekoniecznie, nie zawsze daje radÄ™. Za to z kaĹĽdymi radzi sobie epilfree.
Czw Lis 02, 2017 23:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ka_woszka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Z podrażnieniami to różnie bywa, wszystko zależy od metody depilacji, skóry i jej wrażliwości, grubości włosa czy tam nie wiem wielkości cebulki. Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że po kremie do depilacji nie miałam podrażnień, ale włoski wrastały no i szybko odrastały. Po depilatorze miałam takie czerwone kropeczki mniej więcej około doby. Po paście cukrowej troche zaczerwieniona skóra ale szybko przeszło, a po zabiegach epilfree już wiadomo nic, czysta przyjemność. Używałam kiedyś czasem golarki, ale o tym chyba nie trzeba pisać wrrr
Nie Lis 05, 2017 17:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chciałybyście poprawić i wyrównać koloryt skóry to zapoznajcie się z poradami ze strony https://lirene.pl/jak-poprawic-i-wyrownac-kolory-skory/ Niewłaściwa dieta, nadmierna ekspozycja na słońce, przebyty trądzik czy zaburzenia hormonalne – przyczyny występowania przebawień skóry twarzy są różne. Żeby cieszyć się cerą bez niedoskonałości, należy odpowiednio i nią dbać. Pomocą są bogate, aktywne kosmetyki pielęgnacyjne oraz lekkie fluidy.
Pia Lis 10, 2017 09:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach