Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Kraków - poszukiwany ginekolog - chirurg

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Kraków - poszukiwany ginekolog - chirurg
Autor Wiadomosc
Ananthe
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 25 Maj 2003

Post Kraków - poszukiwany ginekolog - chirurg Odpowiedz z cytatem
Czy która¶ z krakowianek może polecić dobrego gina - chirurga?

Chodzi o problemy z torbielami na jajnikach i ogólnie - endometriozę.

Wto Maj 26, 2009 08:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
jolka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Gru 2003
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Czy interesuje Cię lekarz ze Szpitala Uniwersyteckiego?
Prowadził moje dwie ci±że, obie zakończone cc wykonywanym przez niego, w tym podczas jednego cc miał wykonywać zabieg usunięcia torbieli z jajnika, ale ta wcze¶niej się wchłonęła grin.gif

Je¶li chciałaby¶ namiary napisz na priva Smile

Wto Maj 26, 2009 11:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Arwena
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 06 Cze 2002
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj polecam ¶wietnego chirurga pochodz±cego z kliniki CM UJ: http://www.samebaby.com/forum/viewtopic.php?t=107201 .

05.11.2012-05.05.2013: 65 kg->53 kg, BMI 23.9->19.5, r. 40/42->34/36.
Sro Maj 27, 2009 09:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Izunia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 24 Wrz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy dr Homa w tym momencie pracuje cry.gif , miał problemy, mam nadzieję ,ze pozytywnie rozwi±zane
A jest to ¶wietny fachowiec

Sob Maj 30, 2009 15:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Ananthe
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 25 Maj 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki dziewczyny.

Dr Homa podobno pracuje, ale operuje tylko prywatnie, a to w tej chwili odpada. W tej chwili trafiłam do dr Trojnar - Podle¶ny i dr Blecharza, mam nadzieję, że będzie ok.

Nie Maj 31, 2009 11:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Olcia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 02 Paz 2003
Skad: Kraków/Głogoczów

Post Odpowiedz z cytatem
Ananthe - dr Blecharz to moj dobry kolega:) Jest dobrym ginekologiem. Wspolpracuje takze z dr Kojsem na Garncarskiej na ginekologii onkologii - chodzilam do nich jak mialam problem wlasnie z torbiela na jajniku ( endometrioza ). Dr Kojs nie byl chetny od razu pchac mnie na laparoskopie, dal skierowanie na rezonans magnetyczny, mialam kilka razy badanie krwi na markery nowotworowe. Dostalam pol roku aby zajsc w ciaze ( jesli by sie nie udalo wowczas laparoskopia ) .Ale udalo sie za 2 podejsciem i teraz ma cudna coreczke:). Ciaze prowadzila mi lekarka z centrum leczenia niepłodnosci ( ktora takze pracuje na Kopernika ) - dr Marta Żabińska
Pia Cze 12, 2009 20:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Janka12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie byli potrzebni ginekolodzy z Poznania . W internecie znalazłam ich kliku, poczytałam opinie pacjentek na temat każdego. Wybrałam jednego z nich i wmówiłam się na wizytę. Myślę, że w sieci znajdziesz też jakiegoś dobrego specjalistę z Krakowa.
Sro Maj 23, 2018 17:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach