Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Jak my¶licie, czy to dobry prezent.

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Jak my¶licie, czy to dobry prezent.
Autor Wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Jak my¶licie, czy to dobry prezent. Odpowiedz z cytatem
Zbliżaj± się urodziny męża i chciałabym mu sprawić z tej okazji co¶ wyj±tkowego. Koleżanka z forum podsunęła mi ciekawy pomysł na prezent, a mianowicie takie zestawy do golenia marki Muhle: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=133&sort=4 Nie s± tanie ale wiem, że faceci z natury lubi± takie gadżety Wink Jak my¶licie, czy m±ż byłby zadowolony z takiego prezentu?
Wto Wrz 03, 2013 09:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
Co chcesz mu tym golić, skoro ten w±tek pojawił się na żarciu?

Sob Wrz 21, 2013 17:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Samoa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Lut 2013
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
No można ogolić np. golonkę Wink
Wto Paz 08, 2013 12:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
merina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2014

Post Odpowiedz z cytatem
No nieĽle Wink
Je¶li chcesz kupić mężowi co¶ ¶miesznego to może dobrym pomysłem na prezent będzie jedna z takich czapeczek : http://www.odczapy.pl/10-dla-niego - oczywi¶cie je¶li ma duże poczucie humoru i lubi takie zabawne ubrania.
Mój na przykład był bardzo zadowolony z takiej. Oczywi¶cie nie wybrałam jednej w szalonych kolorach ale spokojniejsz±, tak±:

Pon Kwi 14, 2014 08:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Pateczka89
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Mar 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Macie może jaki¶ ciekawy pomysł na prezent dla chłopaka , który niedługo obchodzi 27 urodziny? Zależy mi na tym, żeby ten prezent był niesztampowy, ale chciałabym, żeby był także praktyczny. My¶lałam już o budzikach, kuflach, popielniczkach, skarbonkach, ale nie wiem co mu kupić.
Pon Mar 21, 2016 01:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
SexyLingerie.pl
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2016

Post Odpowiedz z cytatem
A może zakupisz seksowną bieliznę i spędzicie wspólnie wieczór podczas którego będziesz dla Niego prezentem...??
Polecam bieliznę np.: Obsessive - Lovica seksowny gorset i stringi w kolorze ognistej czerwieni. Może to byc świetny pomysł i niezapomniana noc Smile

Sro Sty 11, 2017 10:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
zenudu
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Sty 2017
Skad: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
oczywiscie ze prezent mu sie spodoba polecam Smile

Czw Sty 12, 2017 20:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Partyis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Wrz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Może kup perfum ? sprawdź sobie tutaj http://ranking-kosmetykow.pl/2017/03/27/czy-perfumy-mozna-wreczac-w-prezencie-rozwiazujemy-odwieczny-dylemat/ masz parę rozwiązań jeśli chodzi o prezenty i może coś wybierzesz. Ja zazwyczaj wybieram perfum bo jednak to są dość drogie rzeczy jeśli chodzi o markowe a każdy tego używa wiec będzie użyteczne i przydatne wiem że nie trafi gdzieś do szafy na x lat.
Czw Mar 30, 2017 07:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Też jestem za pomysłem, by kupić jakąś ładną bieliznę albo koszulę nocną . Kiedyś mojemu chłopakowi zrobiłam taki prezent i był bardziej zadowolony niż z nowego aparatu czy narzędzi. Faceci to wzrokowcy i kochają kobiety Smile
Czw Sie 24, 2017 10:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
vigo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Paz 2017
Skad: Bielsko- Biała

Post Odpowiedz z cytatem
ja kupowałam ostatnio an prezent wino i lampę. lampa w stylu skandynawskim to było marzenie mojej przyjaciółki, więc się pozbieraliśmy i dostała Smile
Pon Paz 30, 2017 16:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach