Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
¶lub w plenerze?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Panny Młode Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
¶lub w plenerze?
Autor Wiadomosc
mohitano
Zabanowana
Zabanowana

Dolaczyla: 30 Cze 2010

Post ¶lub w plenerze? Odpowiedz z cytatem
Jaki¶ czas temu leciały w tv "Stalowe magnolie" i dopiero teraz, ogl±daj±c ten film po raz który¶ z kolei, zorientowałam się, że organizuj± tam ¶lub wła¶nie w plenerze. Bardzo podobaj± mi się, te ogrodowe ¶luby w zachodnim stylu, ale zdaje się, że u nas raczej ciężko byłoby co¶ takiego zorganizować. Czy znacie ewentualnie jakie¶ firmy, które zajmuj± się czym¶ takim? Może jeste¶cie w stanie kogo¶ polecić?
Czw Lip 01, 2010 12:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
goga
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Sty 2006
Skad: tarnow

Post Odpowiedz z cytatem
Smile

Ostatnio zmieniony przez goga dnia Pon Paz 25, 2010 21:07, w calosci zmieniany 1 raz
Czw Lip 01, 2010 20:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Jędza
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 25 Lip 2004

Post Odpowiedz z cytatem
Można zorganizować taki ¶lub, moja znajoma brała ¶lub na plaży, załatwiali wszystko sami.

http://blahostki.blogspot.com
Pia Lip 02, 2010 19:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
goga
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Sty 2006
Skad: tarnow

Post Odpowiedz z cytatem
Pytanie czy ma on skutki prawne ??
Pia Lip 02, 2010 20:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Jędza
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 25 Lip 2004

Post Odpowiedz z cytatem
Tak. Zreszt± wystarczy wrzucić w google "¶lub poza urzędem", albo "¶lub w plenerze".

http://blahostki.blogspot.com
Nie Lip 04, 2010 14:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
grenthalka
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 03 Lip 2005
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Czytałam, że można wzi±ć ¶lub na przykład nad brzegiem jeziora.Ja bym tak chciała.

Pon Paz 25, 2010 05:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc MSN Messenger Numer ICQ
Monikaaa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 20 Lut 2004
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Z nasz± pogod± różnie bywa - nie zawsze jest słońce. Wyobrażasz sobie ¶lub w strugach deszczu? Shocked

Sro Paz 12, 2011 20:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
amidlaa
Zabanowana
Zabanowana

Dolaczyla: 22 Wrz 2011
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Ale s± na pewno jakie¶ daszki, namioty, które eliminuj± ryzyka brania ¶luby w strugach deszczu Wink
Wto Lut 14, 2012 11:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Paplajenny
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
pewnie można nad brzegiem jeziora, ja też co¶ takiego czytałam kiedy¶ - ale co do pogody to tu już jest misja dla organizatora, żeby załatwiał namiot albo daszek, czy co¶ do rozpięcia nad głow±.

A co do prawnych kwestii: mozna w plenerze, tylko trzeba wcze¶niej do urzedu, zgłosić pro¶bę i poczekac na potwierdzenie urzednika - i on przyjdzie i udzieli ¶lubu

Sro Sie 01, 2012 13:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Mnever
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Sie 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Byłam raz na takim weselu, całkiem fajnie, para młoda wynajeła namioty na wesele przestronne . Ciekawe rozwiązanie, impreza jedna z lepszych na jakich byłam.
Pia Sie 05, 2016 08:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kaka13
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym trochę się bała ślubu w plenerze, a bardziej to bym się obawiała pogody jaka może się ukazać. Wolałabym bezpiecznie na sali weselnej, bez takich niepotrzebnych dodatkowych obaw.

Wto Kwi 04, 2017 10:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
AgnieszkaGrzelaz
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Kwi 2016

Post Odpowiedz z cytatem
super w plenerze, moja siostra miała w stodole takiej specjalnej,a śub był zaraz obok nad stawem pod wierzbami, pięknie to wyglądało. dj na wesele z poznania rewelacyjnie zaaranżował i zagrał, dobrał dobrze muzykę. Ogólnie śluby w plenerze, na świeżym powietrzu rewelacyjnie się sprawdzają [/url]
Pon Sie 07, 2017 10:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ślub w plenerze może być świetną sprawą, pamiętajmy o zapewnieniu pięknych ogrodowych dekoracji
http://dekoracyjne-inspiracje.pl/
Wto Maj 08, 2018 10:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Panny Młode Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach