Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Wypadające włosy
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Wypadające włosy
Autor Wiadomosc
ti.ti.14
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Kwi 2012

Post Wypadające włosy Odpowiedz z cytatem
Witam. Poszukuje dobrych, sprawdzonych tabletek na wypadające włosy (po ciąży). Moje włosy wyglądają wręcz strasznie… Słyszałam o tabletkach ProHair. Czy któreś z Was je stosowała ?
Pia Kwi 27, 2012 09:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 11 Sty 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Zapewne zaraz sobie odpowiesz, pod innym nickiem lol.gif
Pia Kwi 27, 2012 15:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
malinkowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Tabletki raczej nie są dobrym pomysłem.
Może problem tkwi w pielęgnacji włosów? Swego czasu miałam ten problem, ale od dawna już tego nie widzę.
Używam szamponu aloesowego HB z serii Out & About.
Może po prostu zmień swój kosmetyk?
Wto Maj 29, 2012 14:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
bezimienna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Mi od tygodnia włosy zaczęły wypadać garściami. Postanowiłam stosować pielęgnację domową. Każdy zachwala sobie olejek rycynowy, więc myślę,że mi też pomoże. Znalazłam już kilka przepisów na domowe maseczki http://www.katalogavon.pl/byc-piekna/wlosy/pielegnacja-domowe-sposoby Między innymi maseczka żółtkowo-rycynowa lub nagietkowo-mleczną. Któraś z was stosuje takie domowe maseczki?
Czw Sie 23, 2012 00:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Paplajenny
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Sie 2012

Post odp Odpowiedz z cytatem
Może za mocne farbowanie, albo zła dieta?
Ja najpierw szukam przyczyny, bo "po ciąży" to dla mnie nie jest przyczyna wypadania włosów... sorry
Jak farbujesz, zmień farbę na coś typu naturalna henna, jak źle jesz, to wrzucaj na ruszt warzywa i owoce, dorzuć skrzyp i inne takie witaminy,
Po pigułę nie ma co od razu sięgaćSmile

Sro Wrz 12, 2012 15:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Re: odp Odpowiedz z cytatem
Paplajenny napisala:
Może za mocne farbowanie, albo zła dieta?
Ja najpierw szukam przyczyny, bo "po ciąży" to dla mnie nie jest przyczyna wypadania włosów... sorry

No niestety, "po ciąży" to JEST przyczyna wypadania włosów, wpływ na to mają hormony i w zasadzie nic za bardzo zrobić z tym nie można.
Sro Wrz 12, 2012 17:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Paplajenny
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Sie 2012

Post odp Odpowiedz z cytatem
Taak?
hm. to przyznam że hormonów nie wzięłam pod uwagę, a jeśli chodzi o sprawy hormonalne to wiedzę mam raczej słabiutką.
Ale poczytam o tym, bo mnie zaskoczyłaś..

Sro Wrz 12, 2012 18:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasik31
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Re: odp Odpowiedz z cytatem
Paplajenny napisala:
Taak?
hm. to przyznam że hormonów nie wzięłam pod uwagę, a jeśli chodzi o sprawy hormonalne to wiedzę mam raczej słabiutką.
Ale poczytam o tym, bo mnie zaskoczyłaś..

http://parenting.pl/portal/wypadanie-wlosow
Czw Wrz 13, 2012 15:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
MiniSpódniczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Paz 2012
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobry na wypadające włosy jest skrzyp. Może być np. w tabletkach. Miałam problemy z włosami, a skrzyp mi bardzo dobrze zrobił na włosy. Nie tylko na wypadanie, ale ogólnie na wygląd też Smile
Pon Paz 08, 2012 18:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Anolinka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
jeśli to faktycznie "po ciąży' to musisz po prostu przeczekać, aż ci sie wszystko unormuje i ureguluje Smile
Pia Lis 09, 2012 11:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Kruellalight
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Lip 2012

Post Odpowiedz z cytatem
u mnie też skrzyp w tabletkach pomógł...

Czw Gru 13, 2012 11:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Babkaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Mar 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja również zaczęłam brać skrzyp, podobno po trzech miesiącach stosowania daje rezultaty. Zobaczymy. Poza tym kupiłam również szampon nadający włosom objętości, mam nadzieję, że chociaż optycznie zwiększy objętość.
Wto Sty 08, 2013 13:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
vesna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Sie 2013

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o tabletki to polecam takie na bazie skrzypu polnego. Ale jeśli włosy mocno wypadają to lepiej podjąć wielokierunkowe działania - zmienić dietę, stosować suplementy, preparaty odżywcze. Najlepiej pójść do trichologa, który oceni stan włosów i dobierze kurację. Smile
Pia Sie 30, 2013 09:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Mi po ciąży włosy tak samo wypadały Sad Niestety ale dotyczy to bardzo wielu kobiet i jest spowodowane głównie problemami hormonalnymi. Radzę Ci od razu zbadać sobie tsh a najlepiej wszystkie tarczycowe.
Jeśli chcesz się natomiast wspomóc jakimś dobrym suplementem do marka CeCe Med wypuściła ostatnio na rynek nową serię kosmetyków do wypadających włosów Prevent Hair Loss - wypróbuj a może akurat powinny Ci pomóc? Ja stosuję ich tabletki (tutaj możesz zapoznać się ze składem: http://www.stopwypadaniu.pl/pl/bogaty-sklad ) od miesiąca i muszę przyznać, że włosy są mocniejsze, nie wypadają już tak mocno.
Czw Kwi 17, 2014 15:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Samoa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Lut 2013
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
Jak są to sprawy związane z hormonami to po prostu trzeba je przeczekać, ewentualnie suplementując się preparatami z pokrzywą i skrzypem - MultiSkrzyp jest bardzo dobry, bo ma duże stężenie skrzypu.
Wto Maj 20, 2014 16:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
komcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Kwi 2014

Post Odpowiedz z cytatem
od niedawna wypadają mi włosy, obawiam się, że przez farbowanie. Zastanawiam się jak temu przeciwdziałać, macie jakieś pomysły?
Pon Cze 09, 2014 08:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
merina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Na początku warto byłoby przetestować kilka suplementów. MI równiez wypadały włosy ( stres związany ze studiami) i właśnie suplementy mi pomogły.
Możesz zerknąć sobie na Merz Special:
http://najtaniej.co/produkt/witaminy-mineraly/merz-spezial-dragees-tabl-drazow-60-tabl-d693f9a96a72d9a75898709262e2df26.html
Może i nie jest to najtańszy środek ponieważ trzeba wydać te 30 zł za jedno opakowanie na miesiąc jednak jest bardzo skuteczny. Sprawił,ze włosy rzeczywiście przestały się tak sypać jak wcześniej.No i zauważyłam również różnicę w wyglądzie mojej skóry i paznokci.
Tak więcej jestem na tak.
Czw Sie 14, 2014 06:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ogrodolandia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2014
Skad: Chojnice

Post Odpowiedz z cytatem
Po ciąży włosy zwsze się kruszą i wypadają, a potem odrastają, ja miałam na głowie taki meszek.... rany, dobrze, że już więcej ciąż nie planuję Smile
Pon Sty 19, 2015 23:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
mariola88
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Mar 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, ale chyba nie faszerowałabym się tabletkami. Możesz zacząć pić skrzyp, kupić sobie szampony na bazie naturalnych składników. Zdziwisz się, ale potrafią zdziałać cuda - wiem po sobie Smile
Pia Sty 30, 2015 10:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
melonik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Sie 2012
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Zamiast tabletek polecam mezoterapię osoczem bogatopłytkowym. Przynajmniej efekty są widoczne od razu i nie faszeruje się organizmu chemią. Poczytaj sobie, może akurat zainteresuje Cię takie rozwiązanie: http://urszulabrumer.pl/odbudowa-wlosow-po-wakacjach/ pozdrawiam
Wto Kwi 21, 2015 11:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach