Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Wypadaj▒ce w│osy
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Wypadaj▒ce w│osy
Autor Wiadomosc
julka13
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Maj 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Skrzyp to podstawa. Poza tym u mnie sprawdzi│a siŕ nafta kosmetyczna. Kupujesz w aptece lub w drogerii. Stosujesz przy ka┐dym myciu i rezultaty widaŠ po d│u┐szym u┐ywaniu, ok. od miesi▒ca.
Wto Maj 26, 2015 10:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
adamina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Cze 2015
Skad: Olsztyn

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam zastanowiŠ siŕ nad zmian▒ diety. Wypadanie w│osˇw bardzo czŕsto spowodowane jest w│aÂnie nieodpowiedni▒ diet▒.
Sro Cze 24, 2015 17:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
edyta126p
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Lip 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie rˇwnie┐ wypadaj▒ w│osy garÂciami. Bojŕ siŕ, ┐e wszystkie stracŕ. Biorŕ skrzyp, witaminy, szampony stosujŕ i nic. Čle to wygl▒da.
Wto Lip 07, 2015 07:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
martka90
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Sie 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Najpierw zrˇb sobie komplet bada˝, bo czŕsto wypadanie w│osˇw to objaw choroby. W moim przypadku siŕ to natomiast nie sprawdzi│o i po prostu tak▒ mam urodŕ, ┐e wypada mi sporo w│osˇw Wink

Czw Sie 06, 2015 14:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
beatak87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Gru 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Mezoterpia i osocze bogatopłytkowe pozwala na uzyskanie realnych efektów w miarę krótkim czasie. Tabletki zdecydowanie odradzam, a najlepiej to udać się do trychologa, który pomoże zdiagnozować przyczynę zaistniałego problemu a nie tylko leczyć objawy, więcej informacji w art: Trychologia - Diagnostyka i leczenie włosów i skóry głowy
Czw Mar 09, 2017 13:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Elakalea
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Te┼╝ mam problem z gubieniem w┼éos├│w. Zmiana diety, mniej stresuj─ůcych sytuacji itp. nie pomog┼éy. Przerzuci┼éam si─Ö na naturalne szampony i od┼╝ywki do w┼éos├│w, a dodatkowo co jaki┼Ť czas robi─Ö sobi─Ö kuracji tymi ampu┼ékami z Welli. Wida─ç popraw─Ö! Baaardzo du┼╝o baby hair, podczas czesania na szczotce pozostaje o wiele mniej w┼éos├│w. Bardzo przydatny kosmetyk, warto przetestowa─ç, bo naprawd─Ö wida─ç efekty. Ja robi─Ö tak─ů kuracj─Ö w zasadzie co miesi─ůc, p├│┼étora i super mi s┼éu┼╝y.
Czw Mar 09, 2017 14:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
annakarenina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A robi┼éa┼Ť badania? Mo┼╝e to jakie┼Ť problemy zdrowotne sa powodem ? teraz s─ů takie naturalne w┼éosy doczepiane kt├│rymi mo┼╝na zag─Ö┼Ťci─ç swoje w┼éosy i ukry─ç to ┼╝e wypadaj─ů Smile sporo dziewczyn korzysta z takiego rozwi─ůzania wi─Öc ┼Ťmia┼éo mo┼╝esz te┼╝ sobie takie kupi─ç
Pon Lip 17, 2017 10:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
sipwer
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie te┼╝ wypadaj─ů w┼éosy ostatnio, ale to te┼╝ mo┼╝e ze wzgl─Ödu na pogod─Ö, moczenie w s┼éonej wodzie, bryza, wszystko wp┼éywa na cebulki w┼éos├│w..
Wto Lip 18, 2017 07:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kasienkaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2017
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie te┼╝ ci─ůgle wypada┼éy. Pr├│bowa┼éam wszelkich sposob├│w ale w ko┼äcu zaryzykowa┼éam i wybra┼éam tabletki na porost w┼éos├│w. 3 miesi─ůce stosowania i efekt zadowalaj─ůcy.
Pia Lip 28, 2017 15:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
nie wierz─Ö w takie specyfiki

wi─Öcej o autorze
Czw Lis 02, 2017 14:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
czasami wypadaj─ůce w┼éosy nie ┼Ťwiadcz─ů o braku od┼╝ywki,wiem z do┼Ťwiadczenia,┼╝e mojej c├│rce wypada┼éy gar┼Ťciami w┼éosy jak mia┼éa niedobory ┼╝elaza... Lekarz kaza┼é jej stosowa─ç dicofer junior i od 3 tygodni w┼éosy s─ů na swoim miejscu
Czw Lis 16, 2017 17:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Gawel024T
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Warto przeczyta─ç sobie na http://kobietka.com.pl/zdrowie/coraz-wiecej-wlosow-zostaje-na-szczotce/ artyku┼é na ten temat. My┼Ťle, ┼╝e na pewno przydadz─ů si─Ö takie informacje nie jednej osobie.
Pon Gru 04, 2017 13:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
spodnisia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
kalarepa...u mnie te┼╝ ten dicofer okaza┼é si─Ö najlepszym sposobem, ┼╝ebym nie musia┼éa traci─ç tyle w┼éos├│w. Moja dieta nigdy nie by┼éa jaka┼Ť dobra i nic dziwnego ┼╝e brakowa┼éo mi ┼╝elaza
Wto Gru 26, 2017 11:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach