Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Jak my¶licie, czy to dobry prezent.

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Jak my¶licie, czy to dobry prezent.
Autor Wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Jak my¶licie, czy to dobry prezent. Odpowiedz z cytatem
Zbliżaj± się urodziny męża i chciałabym mu sprawić z tej okazji co¶ wyj±tkowego. Koleżanka z forum podsunęła mi ciekawy pomysł na prezent, a mianowicie takie zestawy do golenia marki Muhle: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=133&sort=4 Nie s± tanie ale wiem, że faceci z natury lubi± takie gadżety Wink Jak my¶licie, czy m±ż byłby zadowolony z takiego prezentu?
Wto Wrz 03, 2013 09:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
Co chcesz mu tym golić, skoro ten w±tek pojawił się na żarciu?

Sob Wrz 21, 2013 17:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Samoa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Lut 2013
Skad: Wrocław

Post Odpowiedz z cytatem
No można ogolić np. golonkę Wink
Wto Paz 08, 2013 12:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
merina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2014

Post Odpowiedz z cytatem
No nieĽle Wink
Je¶li chcesz kupić mężowi co¶ ¶miesznego to może dobrym pomysłem na prezent będzie jedna z takich czapeczek : http://www.odczapy.pl/10-dla-niego - oczywi¶cie je¶li ma duże poczucie humoru i lubi takie zabawne ubrania.
Mój na przykład był bardzo zadowolony z takiej. Oczywi¶cie nie wybrałam jednej w szalonych kolorach ale spokojniejsz±, tak±:

Pon Kwi 14, 2014 08:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Pateczka89
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Mar 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Macie może jaki¶ ciekawy pomysł na prezent dla chłopaka , który niedługo obchodzi 27 urodziny? Zależy mi na tym, żeby ten prezent był niesztampowy, ale chciałabym, żeby był także praktyczny. My¶lałam już o budzikach, kuflach, popielniczkach, skarbonkach, ale nie wiem co mu kupić.
Pon Mar 21, 2016 01:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
SexyLingerie.pl
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2016

Post Odpowiedz z cytatem
A może zakupisz seksowną bieliznę i spędzicie wspólnie wieczór podczas którego będziesz dla Niego prezentem...??
Polecam bieliznę np.: Obsessive - Lovica seksowny gorset i stringi w kolorze ognistej czerwieni. Może to byc świetny pomysł i niezapomniana noc Smile

Sro Sty 11, 2017 10:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
zenudu
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Sty 2017
Skad: Szczecin

Post Odpowiedz z cytatem
oczywiscie ze prezent mu sie spodoba polecam Smile

Czw Sty 12, 2017 20:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Partyis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Wrz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Może kup perfum ? sprawdź sobie tutaj http://ranking-kosmetykow.pl/2017/03/27/czy-perfumy-mozna-wreczac-w-prezencie-rozwiazujemy-odwieczny-dylemat/ masz parę rozwiązań jeśli chodzi o prezenty i może coś wybierzesz. Ja zazwyczaj wybieram perfum bo jednak to są dość drogie rzeczy jeśli chodzi o markowe a każdy tego używa wiec będzie użyteczne i przydatne wiem że nie trafi gdzieś do szafy na x lat.
Czw Mar 30, 2017 07:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Też jestem za pomysłem, by kupić jakąś ładną bieliznę albo koszulę nocną . Kiedyś mojemu chłopakowi zrobiłam taki prezent i był bardziej zadowolony niż z nowego aparatu czy narzędzi. Faceci to wzrokowcy i kochają kobiety Smile
Czw Sie 24, 2017 10:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
vigo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Paz 2017
Skad: Bielsko- Biała

Post Odpowiedz z cytatem
ja kupowałam ostatnio an prezent wino i lampę. lampa w stylu skandynawskim to było marzenie mojej przyjaciółki, więc się pozbieraliśmy i dostała Smile
Pon Paz 30, 2017 16:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Sportowaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupiłabym facetowi coś bardziej uniwersalnego. Takie rzeczy jak golarki powinny być dobrze dopasowane do osoby. Męska odzież na trening świetnie się tu sprawdzi. Polecam kupić chłopakowi lub mężowi coś z ciuchów bo oni nie lubią chodzić na takie zakupy.
Czw Lip 26, 2018 09:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach