Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Co na piknik? Taaaaa we wrze¶niu

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Co na piknik? Taaaaa we wrze¶niu
Autor Wiadomosc
Ninoczka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 18 Lip 2003
Skad: Poznań

Post Co na piknik? Taaaaa we wrze¶niu Odpowiedz z cytatem
Wiem, że jutro może być w miarę ciepło, około 20 stopni. Postanowiłam zorganizować mały piknik dla dwóch osób Very Happy

Problemem jest to, że będzie się odbywać w godzinach popołudniowych, zaraz po pracy, więc tzw. wiktuały muszę zbunkrować w firmowej lodówce.

Zamarynowałam już skrzydełka z kurczaka usmażę je dzi¶ wieczorem, jutro rano zrobię sałatke z kapusty pekińskiej.

Co jeszcze mogę zrobić? I do tego, żeby można było zje¶ć na zimno i łatwo przechować w pojemnikach? Przepisy kochane, przepisy!!!!!!

Liczę na wasz± pomoc, bo to już jutro....

Wto Wrz 16, 2003 08:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Marelene
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 01 Lip 2002
Skad: Sztokholm

Post Odpowiedz z cytatem
Ninoczka, polecam Quiche. Nadzienie mozna robic z czegokolwiek praktycznie- np. szynka i pory, tunczyk, mieso mielone, szpinak- mozliwosci jest mnostwo- w linku powyzej sa dziwe propozycje. Mozesz tez ciasto rozlozyc na kilka mniejszych foremek i w ten sposob kazdy dostanie swoj quiche do jedzenia Smile

Marelene

Wto Wrz 16, 2003 09:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Marelene
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 01 Lip 2002
Skad: Sztokholm

Post Odpowiedz z cytatem
Ninoczka, jak sie udal piknik?

Marelene

Pon Wrz 22, 2003 12:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Ninoczka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 18 Lip 2003
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Piknik sie udał, była ładna pogoda, ciepło, słońce, więc siedzieli¶my do 22.00 (poznanianki może wiedz± - na Cytadeli w parku na górce z widokiem na staw). Był kocyk, czerwona róża, winko wink.gif

Zrobiłam skrzydełka kurczaka pieczone z owocami, do tego sałatkę z tuńczykiem.

Ale nie samym jedzeniem człowiek żyje....

Pon Wrz 22, 2003 13:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Pstryczek
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Piknik to świetny pomysł na spędzenie czasu z bliskimi. Jeśli ktoś szuka fajnych kocy na tą okazję to polecam to miejsce: koce piknikowe sklep, mają duży wybór kocy, które można położyć także na nie do końca suchym podłożu.
Czw Lip 19, 2018 14:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach