Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Gdzie ubezpieczyŠ samochˇd?
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Gdzie ubezpieczyŠ samochˇd?
Autor Wiadomosc
Kazoo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Gru 2018
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Bez znaczenia gdzie ubezpieczysz, podczas wyp┼éaty odszkodowania i tak trzeba b─Ödzie si─Ö szarpa─ç i walczy─ç... Jeszcze rok temu my┼Ťla┼éam, ┼╝e jak kupi─Ö nowy samoch├│d, wykupi─Ö OC + AC to o nic nie musz─Ö si─Ö martwi─ç. Teraz ju┼╝ wiem, ┼╝e nawet p┼éac─ůc naprawd─Ö poka┼║ne kwoty za ubezpieczenie AC samochodu, jak co┼Ť si─Ö stanie to i tak b─Öd─ů pr├│bowali mnie oszuka─ç. Tak mi zani┼╝yli wysoko┼Ť─ç odszkodowania, ┼╝e nawet na napraw─Ö po┼éowy szk├│d by nie starczy┼éo. Szybkie googlowanie, znalaz┼éam to https://ubiius.pl/sprawy/zanizone-odszkodowanie-z-ac-lublin/ i od razu chwyci┼éam za telefon. Dzi─Öki prawnikowi uda┼éo si─Ö to za┼éatwi─ç szybko i sprawnie, a sama bym pewnie odpu┼Ťci┼éa po nied┼éugim czasie. Wida─ç, ┼╝e warto korzysta─ç z profesjonalist├│w i ich wiedzy. Pozdrawiam i polecam kancelari─Ö odszkodowawcz─ů Ubi Ius Lublin.
Pia Gru 28, 2018 11:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
basiunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Kwi 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja swoje ubezpieczenie znalaz┼éam na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-komunikacyjne . Warto sobie poprzegl─ůda─ç oferty i wybra─ç najlepsz─ů. Na stronie mo┼╝na znale┼║─ç r├│wnie┼╝ wiele ciekawych materia┼é├│w poradnikowych w tym temacie.
Pia Gru 28, 2018 16:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach