Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Dom na kredyt

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Dom na kredyt
Autor Wiadomosc
Asiiia24
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Kwi 2014

Post Dom na kredyt Odpowiedz z cytatem
Od zawsze marzyli¶my o budowie domu, jednak stwierdzili¶my, że to zbyt duży wydatek, zwłaszcza, że mamy już dziecko i ciężko byłoby podj±ć się budowy domu, dlatego my¶limy o zakupie nowego domu z dofinansowaniem "Mieszkanie dla młodych". Prawdę mówi±c całkiem niedawno dowiedziałam się, że do programu MdM wliczone s± również domy, a nie tylko mieszkania na rynku pierwotnym. Według danych ze strony http://mieszkaniedlamlodych.com/ limit cenowy obowi±zuj±cy w drugim kwartale 2014r dla mojego województwa wynosi 4661,8 złotych za metr kwadratowy domu b±dĽ mieszkania. Czy która¶ z Was starała się b±dĽ obecnie stara o kredyt hipoteczny w programie MdM? Może wiecie ile czeka się na decyzję?
Pon Maj 05, 2014 11:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mariusz20
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Maj 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Co najmniej 3 miesi±ce musisz czekać.
Pon Maj 19, 2014 13:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie - wlicza się oczywi¶cie i domy. Będzie to na pewno o wiele większy koszt ponieważ w przypadku mieszkań na rynku pierwotnym ceny s± znacznie wyższe niż na rynku wtórnym Wink
Również przez ten program ,,MdM" , który sztucznie podwyższył ceny.
Musisz się zastanowić czy bardziej opłacalne będzie dla Ciebie kupno mieszkania nowego czy z rynku wtórnego.
Zapoznaj się na przykład z tym artykułem:
http://www.ihouse.pl/news/detal/zakup-mieszkania-lepsze-nowe-czy-uzywane-/209/1 - zawiera ciekawe informacje.
Pia Cze 06, 2014 10:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
merina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Dlatego też jestem zdania, że powinna¶ wyliczyć czy stać Cię na taki kredyt. Pomocny w tym zakresie może się okazać ten kalkulator: http://www.comperia.pl/kalkulator-zdolnosci-kredytowej.html - dzięki niemu zobaczysz na jakiej wysoko¶ci kredyt możesz liczyć od banku.
Pozwoli Ci to mniej więcej wybrać odpowiednie dla siebie osiedle.
Pozdrawiam.
Pon Cze 16, 2014 05:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
komcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Kwi 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Nie koniecznie trzeba się pchać w duży kredyt od razu Smile Można uzyskać dofinansowanie na budowę, ale to trzeba spełniać warunki. Takie info znalazłam w sieci:

"Narodowy Fundusz Ochrony ¦rodowiska i Gospodarki Wodnej oferuje dotacje bezgotówkowe na czę¶ciow± spłatę kapitału kredytu hipotecznego, zaci±gniętego na budowę lub zakup energooszczędnych budynków.
Dopłaty te udzielane będ± w latach 2013-2018, w wysoko¶ci:
do 50 ty¶. zł brutto dla budowy domu pasywnego;do 30 ty¶. zł brutto dla budowy domu energooszczędnego " Ľródło: domy energooszczędne Procyon http://domy.procyon.com.pl/domy-energooszczedne
Sro Lip 02, 2014 13:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Aneta25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2010

Post Odpowiedz z cytatem
Też kiedy¶ zastanawiałam się nad budow± domu, ale nie stać mnie. Wolę chyba jednak kupić mieszkanie w jakiej¶ lepszej lokalizacji niż bawić się w budowę. Ostatnio orientowałam się jakie s± ceny np. na gotowe mieszkania w Krakowie , ceny nie s± wygórowane - przynajmniej tak mi się wydaje.
Wto Wrz 30, 2014 13:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Polaaa87
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Kwi 2015

Post Odpowiedz z cytatem
¦wietnie byłoby kupić sobie mieszkanie z MDM, ale jak ostatnio patrzyłam to mieszkania tylko 50 m^2 no i trzeba liczyć te koszty na wykończenie.
Pia Kwi 03, 2015 07:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
michalinka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Cze 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja my¶lałam wcze¶niej o wzięciu udziało w tym programie ale niestety warunki był zbyt restrykcyjne i nie udało mi się załapać. Życzę powodzenia.
Pon Cze 01, 2015 12:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
ikwiecien
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lip 2016
Skad: Warszawa

Post Kredyt Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ktoś nie ma pieniędzy, może warto sprawdzić rankingi kredytów, bo teraz oprocentowanie jest bardzo zachęcające

Sro Lip 06, 2016 09:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Gelbiros
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Nie ma to jak domy z bali - polecamje moĹĽna sobie wziÄ…c bez kredytu bo nie sÄ… wcale takie drogie i sÄ… solidne.
Pon Lis 07, 2016 11:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tosia0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
TeĹĽ jestem zafascynowana domami z bali. Podczas ostatniego urlopu na Mazurach odkrylam, ze nie sa one domena tylko gor ale i tego rejonu. Buduje je sie tu z wytrzymalej sosny mazurskiej. Domy takie sa przepiekne. Odszukalam firme, ktora te domy budowala na Mazurach i juĹĽ postanowilam, ze w przyszlosci gdy bede budowac wlasny dom to zwroce sie do Natur Eko Dom po pomoc w spelnieniu mego marzenia. Chce mieszkac wlasnie w takim domu, ktory jest energooszczedny, ekologiczny i trwaly, ma swoj niepowtarzalny urok, w ktorym zakochalam sie od pierwszego wejrzenia.
Sro Lis 09, 2016 13:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ewelutka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
My chcemy sprzedać nasz obecny dom i przeprowadzić się do mieszkania w Krakowie uważamy,że to dobra inwestycja w przyszłość naszych dzieci. Już nawet przejrzeliśmy mieszkania i nieruchomości Sądzę,że niebawem się na coś zdecydujemy.
Pia Lut 03, 2017 13:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Partyis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Wrz 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym się pohamował z kupnem domu na kredyt. Drugie tyle co kosztuje dom, zapłacisz odsetek.
Wto Mar 07, 2017 12:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Elakalea
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam wolę zapłacić drugie tyle odsetek, a mieszkać na swoim, niż 40 lat na wynajmowanym się tułać lub co gorsza z rodzicami.
Czw Mar 09, 2017 14:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
brkselka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Gru 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Partyis napisala:
Ja bym się pohamował z kupnem domu na kredyt. Drugie tyle co kosztuje dom, zapłacisz odsetek.

Na jakiej podstawie tak uważasz? Dla mnie to kompletna bzdura bo dobry kredyt to nigdy nie 100% więcej odsetek.

________
http://www.waznytemat.pl/forum/
Czw Mar 23, 2017 22:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
jak może być 100% odsetek, o czym my w ogóle rozmawiamy w tym przypadku

Klicken Sie auf diese Website
Sro Gru 06, 2017 10:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
judyta11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uważam że lepiej jest spłacać własne mieszkanie niż płacić za wynajem. I właśnie dlatego z mężem wzieliśmy kredyt i wybudowaliśmy swój domek. Długo przeglądaliśmy oferty bo chcieliśmy być pewni że wybraliśmy tą najlepszą dla nas . Zdecydowaliśmy się na kredyt w kredyt123 gdzie oferują nawet do 85 % wartości nieruchomości.
Sro Paz 03, 2018 07:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach