Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Jakie mebelki do kuchni?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Jakie mebelki do kuchni?
Autor Wiadomosc
Catwoman
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lut 2014

Post Jakie mebelki do kuchni? Odpowiedz z cytatem
Hej! Wła¶nie rozpoczynamy remont kuchni i chciałabym zamówić jakie¶ fajne mebelki. Zależy mi na tym, aby wszystko było profesjonalnie wykonane i dobrze zmontowane. Nie chciałabym, aby po roku użytkowania uchwyty mi zaczęły odpadać, albo szafki się nie domykały. Poszperałam w necie i znalazłam fajn± ofertę http://www.aranzacjekuchni.com.pl/kuchnie-nowoczesne. Co o tym s±dzicie? Ja jestem bardzo podekscytowana i już najchętniej poleciałabym zamówić projekt Smile Jaki typ mebli wam się najbardziej podoba?
Pia Lip 04, 2014 12:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
komcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Kwi 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo podobaj± mi się te projekty z żółtymi dodatkami, sama chciałabym co¶ takiego u siebie mieć. A jak ze sprzętami elektrycznymi, wybrała¶ już kuchenkę, lodówkę? Sama niedawno kupowałam okap Kernau KTH 10.260X i ciężko było się zdecydować. Jak będziesz szukała takich sprzętów, to lepiej weĽ się za to wcze¶niej Smile
Sro Wrz 03, 2014 12:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ogrodolandia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Gru 2014
Skad: Chojnice

Post Odpowiedz z cytatem
Kuchni teraz ogrom do wyboru, mi podoba się jasne drewno na frontach i ciemne po bokach i blatach Smile Najważniejsze w wyborze kuchni jest chyba dobranie trwałych materiałów i jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni - meble na wymiar. Smile
Sro Cze 03, 2015 10:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Patii91
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
W mojej kuchni już s± jasne drewniane meble z drewnianym fornirem. Bardzo długo szukałam odpowiednich mebli i w końcu udało mi sie je znaleĽć. Niedawno wpadłam na pomysł zamontowania takiej sztukaterii http://www.melagu.pl/sztukateria/sztukateria-elewacyjna . Widziałam tak± aranżacje na jednym z blogów. Obawiam się jednak tego, że po jakim¶ czasie nie będzie ona dobrze wygl±dała, bo w kuchni jest sporo tłuszczu itp. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?
Wto Lut 16, 2016 15:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
qwerek
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Mar 2015

Post Odpowiedz z cytatem
ładne meble na wymiar wykonuje firma http://meblestefanski.pl
Pon Mar 07, 2016 09:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Catwoman
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lut 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ogrodolandia napisala:
Kuchni teraz ogrom do wyboru, mi podoba się jasne drewno na frontach i ciemne po bokach i blatach Smile Najważniejsze w wyborze kuchni jest chyba dobranie trwałych materiałów i jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni - meble na wymiar. Smile

wg mnie najważniejsze aby kuchnia była funkcjonalna
Pia Kwi 01, 2016 12:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
JustynA12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Mi podobają się kuchnie w jasnych kolorach, meble najlepiej białe, tak jak w stylu prowansalskim. Lubię taki styl, delikatny, naturalny.

Czw Lip 21, 2016 13:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
w Ikei sÄ… fajne meble, zobacz teĹĽ w agacie

sprawdĹş mĂłj blog
Czw Lis 02, 2017 09:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
maniaczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
polecam vigo meble Bielsko-Biała mają włoskie meble cudownie to wygląda !
Czw Lis 23, 2017 14:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach