Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Szkolenie BHP

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Szkolenie BHP
Autor Wiadomosc
Aneta25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2010

Post Szkolenie BHP Odpowiedz z cytatem
Cze¶ć Kobity! Smile Wiem, że dla co niektórych to pora wakacyjna, a ja mam mało wakacyjne pytanie... no ale cóż, może która¶ mi pomoże: Otóż, w trybie do¶ć pilnym powinnam odbyć szkolenie okresowe, niestety mój pracodawca na chwile obecn±, powiedział, żeby znaleĽć sobie firmę na własn± rękę, a on za to zapłaci. Dlatego też szukam, wolałabym, aby była to firma, która ma szkolenia w formie e-learningowej. Znalazłam co¶ firmie Delphi i widzę, opinie pozytywne, dlatego chcę się upewnić, czy która¶ korzystała z ich usług? Jak to wygl±da? Czy materiały s± ciekawe? Nie usnę przy nich? Miało być jedno pytanie, a posypała się cała sterta... Razz Ale proszę o rzetelne informacje.

Pozdrawiam, szczególnie tych, którzy siedz± w pracy i czekaj± na urlop:)
Wto Lip 08, 2014 12:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
komcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Kwi 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem ¶wieżo po kursie BHP - taki był wymóg dla nowych pracowników administracji. Szkolenie było wła¶nie w formie on-line,https://e-specjalistabhp.pl/szkolenia-bhp/ - dokładnie to drugie, czyli dla pracowników administracyjno-biurowych. Uważam, że było w porz±dku i lepiej, że w formie on-line niż tradycyjnie Smile
Wto Paz 28, 2014 11:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ewelutka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie w firmie takie szkolenie przeprowadzali kiedyś http://www.os-rescue.pl firma zewnętrzna, chociaż spotkałam się też kiedyś z czymś takim,że pracodawca u koleżanki miał uprawnienia do przeprowadzania takich szkoleń
Sro Lut 15, 2017 16:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
rolsen
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lut 2017
Skad: KrakĂłw

Post Odpowiedz z cytatem
i bardzo dobrze ze takie sa przepisy..
Czw Lut 16, 2017 18:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach