Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
fotelik samchodowy

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
fotelik samchodowy
Autor Wiadomosc
niecha
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 10 Paz 2002
Skad: Warszawa

Post fotelik samchodowy Odpowiedz z cytatem
http://olx.pl/oferta/fotelik-smochodowy-CID88-ID6R3KW.html

zapraszam
Czw Sie 28, 2014 08:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
papaja
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
szukam w┼éa┼Ťnie, musi by─ç bezpieczny i tani
Pia Lis 17, 2017 12:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
To musz─Ö Ci powiedzie─ç ┼╝e lepszego ni┼╝ ten nie znajdziesz https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe/0-18kg/recaro , mo┼╝na je montowa─ç te┼╝ w autach premium. W specjalistycznych testach zderzeniowych przeprowadzonych przez niezale┼╝ne organizacje (ADAC, DEKRA, TNO), foteliki Recaro otrzymuj─ů zawsze najwy┼╝sze noty.
Sro Lis 22, 2017 08:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
karokropka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Kupujac fotelik zdecydowanie trzeba zwrocic uwage na bezpieczenstwo. Przede wszystkim dlatego, ze chodzi o dzieci! Ja tez stawiam przede wszystkim na jakosc i biore pod uwage wszelkie certyfikaty.
Czw Lis 23, 2017 11:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tosia0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Kwestia bezpiecze┼ästwa dziecka w aucie to najwa┼╝niejsza rzecz dlatego te┼╝ wszyscy poszukujemy najlepszych rozwi─ůza┼ä. Ja ostatnio natkn─Ö┼éam si─Ö na pas z klamrami http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/, kt├│ry idealnie dopasowuje pasy bezpiecze┼ästwa w aucie do wymiar├│w dziecka. Oczywi┼Ťcie posiada on wszelkie certyfikaty, homologacj─Ö jak r├│wnie┼╝ uzyska┼é wysokie noty w crash testach. Dedykowany jest dla dzieci od 4 do 12 lat wi─Öc jest bardzo uniwersalnym rozwi─ůzaniem, w kt├│re zainwestowa┼éam i nie ┼╝a┼éuj─Ö. Dziecko siedzi wygodnie na kanapie, a pas idealnie le┼╝y na linii bioder i bark├│w.
Pon Gru 04, 2017 22:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
agnieszka123
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
papaja napisala:
szukam w┼éa┼Ťnie, musi by─ç bezpieczny i tani

Najlepsze znajdziesz w rankingu http://www.ranking-foteliki.pl. Ogromna baz, kt├│ra przy┼Ťpieszy Ci wyb├│r i b─Ödzie on odpowiedni.
Pon Wrz 17, 2018 10:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
morkes
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
jakie ma wymiary ?

Pon Wrz 17, 2018 15:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
laly88
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Tosia0 napisala:
Kwestia bezpiecze┼ästwa dziecka w aucie to najwa┼╝niejsza rzecz dlatego te┼╝ wszyscy poszukujemy najlepszych rozwi─ůza┼ä. Ja ostatnio natkn─Ö┼éam si─Ö na pas z klamrami http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/, kt├│ry idealnie dopasowuje pasy bezpiecze┼ästwa w aucie do wymiar├│w dziecka. Oczywi┼Ťcie posiada on wszelkie certyfikaty, homologacj─Ö jak r├│wnie┼╝ uzyska┼é wysokie noty w crash testach. Dedykowany jest dla dzieci od 4 do 12 lat wi─Öc jest bardzo uniwersalnym rozwi─ůzaniem, w kt├│re zainwestowa┼éam i nie ┼╝a┼éuj─Ö. Dziecko siedzi wygodnie na kanapie, a pas idealnie le┼╝y na linii bioder i bark├│w.

Bardzo ciekawie to wygl─ůda. Gdzie mog─Ö znale┼║─ç takie urz─ůdzenie? Czy jest ono praktyczne?
Pon Wrz 24, 2018 13:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
jolcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
laly88 napisala:
Tosia0 napisala:

Bardzo ciekawie to wygl─ůda. Gdzie mog─Ö znale┼║─ç takie urz─ůdzenie? Czy jest ono praktyczne?

Te┼╝ mnie to zaciekawi┼éo.. Co to w┼éa┼Ťciwie jest?
Wto Wrz 25, 2018 13:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
goska77
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Urz─ůdzenie to to nic innego jak regulator pas├│w samochodowych. Odpowiedni monta┼╝ pasa pozwala na uregulowanie pas├│w do wysoko┼Ťci dziecka. W ten spos├│b jest ono bezpieczniejsze i nie pasy s─ů dla niego wygodne.
Mi się przydało w sumie bardzo ponieważ jeździmy na co dzień autobusem. A w autobusie nie ma fotelików.
Sro Paz 03, 2018 11:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
jolcia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
goska77 napisala:
Urz─ůdzenie to to nic innego jak regulator pas├│w samochodowych. Odpowiedni monta┼╝ pasa pozwala na uregulowanie pas├│w do wysoko┼Ťci dziecka. W ten spos├│b jest ono bezpieczniejsze i nie pasy s─ů dla niego wygodne.
Mi się przydało w sumie bardzo ponieważ jeździmy na co dzień autobusem. A w autobusie nie ma fotelików.

Super dzi─Öki za podpowied┼║ Smile A jak si─Ö to montuje? Bo w sumie to mnie ciekawi najbardziej.
Pia Paz 05, 2018 13:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
goska77
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
jolcia napisala:
goska77 napisala:

Super dzi─Öki za podpowied┼║ Smile A jak si─Ö to montuje? Bo w sumie to mnie ciekawi najbardziej.

Jest to bardzo proste i nawet na opakowaniu przy zakupie wszystko jest wyja┼Ťnione Wink
Trzy proste kroki. Gdy ju┼╝ dziecko siedzi i jest zapi─Öte pasami to bierzesz doln─ů klamr─Ö i wpinasz do pasa. P├│┼║niej regulujesz d┼éugo┼Ť─ç adaptera mniej wi─Öcej zeby by┼éo 3 palce nad ramieniem dziecka i tam wpinasz g├│rn─ů cz─Ö┼Ť─ç adaptera Smile
Wto Paz 09, 2018 11:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach