Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Deweloper

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Deweloper
Autor Wiadomosc
Tifo12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Wrz 2015

Post Deweloper Odpowiedz z cytatem
Witajcie Dziewczyny, przyszed│ na mnie czas, planuje kupiŠ mieszkanie. Niestety jestem sama, ale chce siŕ odci▒Š w ko˝cu od rodzicˇw i mieŠ co w│asnego. Wiem, ┐e │atwo nie bŕdzie, natomiast jestem gotowa na to. Szukam mieszkania we Wroc│awiu. Jakie dwa pokoje, w miare tanie, ale nowe. POlecicie jakiego dewelopera? S│ysza│am Profit Deweloper, ponoŠ solidny i komfortowy.

Sro Wrz 16, 2015 08:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
AgnieszkaGrzelaz
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Kwi 2016

Post Odpowiedz z cytatem
od┼Ťwie┼╝am w─ůtek, bo nie ma sensu nowych zak┼éadac. Czy zakup mieszkania od dewelopera jets op┼éacalne??
Pon Sty 29, 2018 18:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
agnieszka123
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem tak.. Kilka miesięcy temu kupiłam mieszkanie http://www.szklane-tarasy.pl/mieszkania/inwestycje,nowa-inwestycja-12-mieszkan-przy-ul-podmiejskiej.html i już się nie mogę doczekać oddania. Mieszkanie moich marzeń!
Czw Lut 01, 2018 13:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
drapak212
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Lut 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Zakup mieszkania jest zawsze opłacalny.

Masz projekt eskapady do stolicy naszych zachodnich s─ůsiad├│w? G┼éowisz si─Ö czy postawi─ç na samoch├│d czy autokar jad─ůc na Alexanderplatz. http://rzucijedz.pl/ciekawostki-ze-swiata/294-szwecja-ciekawostki
Czw Lut 01, 2018 21:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Nikola11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Konkretna firma zajmuj─ůca si─Ö przegl─ůdami to PRZEGL─äDY BUDOWLANE CZ─śSTOCHOWA Solidni i nie za wielkie pieni─ůdze.
Wto Mar 13, 2018 18:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Adres AIM
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobra decyzja, ka┼╝dy cz┼éowiek w pewnym wieku potrzebuje niezale┼╝no┼Ťci i wolno┼Ťci. Moim zdaniem szukaj─ůc mieszkania we Wroc┼éawiu, powinna┼Ť wybra─ç si─Ö na targi organizowane w┼éa┼Ťnie w tym mie┼Ťcie. Wi─Öcej informacji znajdziesz na stronie https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ Targi te, skupiaj─ů najwi─Ökszych deweloper├│w w Polsce, dzi─Öki czemu b─Ödziesz mog┼éa zapozna─ç si─Ö z mn├│stwem ofert, a tak┼╝e pozna─ç aktualne ceny i najnowsze trendy w budownictwie. My┼Ťl─Ö, ┼╝e bez problemu znajdziesz tam interesuj─ůc─ů ci─Ö nieruchomo┼Ť─ç w dogodnej lokalizacji.
Sro Lip 25, 2018 13:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
jaianna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Nie da si─Ö ukry─ç, ┼╝e jest ogromny popyt na mieszkania wi─Öc niekt├│rzy deweloperzy pozwalaj─ů sobie na ma┼ée szachrajstwa. Dletego przy odbiorze mieszkania powinien by─ç kto┼Ť kto zimnym okiem sprawdzi czy stan techniczny jest zgodny z umow─ů. W naszym imieniu zrobi┼é to przedstawiciel firmy http://www.per-modum.pl/ kt├│ra p├│┼║niej przej─Ö┼éa nasz─ů wsp├│lnot─Ö w zarz─ůd.[/url]
Pon Sie 27, 2018 21:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
arek565
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowa┼éam si─Ö na mieszkanie i jestem bardzo zadowolona. Chcia┼éabym poleci─ç BIURO NIERUCHOMO┼ÜCI WARSZAWA w┼éa┼Ťnie oni pomogli mi znale┼║─ç odpowiednie mieszkanie dla mnie i mojej rodziny. Mo┼╝ecie zobaczy─ç ich oferty. Na pewno znajdziecie co┼Ť odpowiedniego. Maj─ů ich naprawd─Ö sporo. Polecam serdecznie.
Pon Wrz 17, 2018 13:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach