Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Odchudzanie - co stosujecie?
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Odchudzanie - co stosujecie?
Autor Wiadomosc
arek565
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Osobiscie korzystam z suplementu diety amlan forte , ktorego glownym skladnikiem jest agrest indyjski. Zielone kuleczki agrestu zawieraja w sobie m.in. witamine C, żelazo,aminokwasy, miedź, cynk i wiele, wiele innych. Łacze to z moja dieta i cwiczeniami, efekty sa znakomite.
Sob Lut 17, 2018 12:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
porucznik12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lut 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym polecał Koktaj Choco Lite

Sro Lut 28, 2018 00:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
gatsby77
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej to zastosowac cala juz diete i calkowicie zmienic swoj styl odzywiania sie. Nie jest to latwym zadaniem, ale jak macie odpowiednia motywacje to nie ma rzeczy niemozliwych Wink Najlepiej umowic sie z dietetykiem. Mi pomógł dietetyk łódź znaleziony przez Kcalmar. Rejestrujac sie na tej stronie rowniez mozecie skorzystac z ich wygodnej aplikacji mobilnej, gdzie macie kontakt z waszym dietetykiem, innymi uzytkownikami i macie dostep do listy zakupow, czy tez sledzenia postepow.
Sro Lut 28, 2018 09:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kowallas
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Mar 2018

Post tabletki Odpowiedz z cytatem
Ja bra┼éam tabletki na odchudzanie jaki┼Ť czas i zrzuci┼éam 6 kg. Jako┼Ť nie mam motywacji zeby robi─ç to d┼éu┼╝ej
Czw Mar 01, 2018 12:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
warenka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mi dietetyk z https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/malopolskie/krakow/#lista-centrow dobra┼é odpowiedni─ů diet─Ö i suplementy, schud┼éam i co najwa┼╝niejsze - oby┼éo si─Ö bez efektu jojo Wink
Sro Mar 07, 2018 13:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
judyta11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mysle, ze dobrze jest sie tez wspomagac dodatkowymi zabiegami wykonywanymi w salonie kosmetycznym. Ja sama duzo schudlam w dosc krotkim okresie czasu ale wiadomo, ze skora potrzebuje nieco wiecej czasu na to by dojsc do siebie. Kosmetyczka z COCO-TIME we Wroclawiu polecila mi zabieg lipolaser. Zabieg bezpieczny i dajacy swietne efekty. W serii jest maksymalnie 10 zabiegow, polowa juz za mna Smile
Sro Mar 21, 2018 17:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
bierendaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
W sumie to nic Smile Nie zalezy mi na jakims mega szybkim efekcie. Powoli trace na wadze i odpowiada mi to Smile Przeszłam na diete bezglutenowa i w sumie dobrze sie z tym czuje. Na stronce http://www.sklep.savpol.pl znalazlam nawet specjalne produkty bezglutenowe, trzeba w takich przypadkach siegac najlepiej do internetu.
Nie Kwi 15, 2018 10:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
FranczeskaWil
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja diete na dowoz Smile Super, bardzo wygodna opcja dla osob aktywnych. Zreszta sami sobie najlepiej poczytajcie cos o tym na https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/czy-dieta-na-dowoz-to-dobre-rozwiazanie-dla-aktywnych-fizycznie/ Ja gdyby nie posilki dowozone to na pewno nie wytrwalabym na diecie przez brak czasu po prostu na to wszystko
Sro Maj 02, 2018 14:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
bombajka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A moze warto zastanowic sie nad dietetykiem online? Zawsze to pewnosc, ze dieta jest dopasowana i dobrze zbilansowana.
Pia Maj 18, 2018 22:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ci─Ö┼╝ko wypracowa─ç wymarzon─ů sylwetk─Ö skupiaj─ůc si─Ö wy┼é─ůcznie na suplementacji i ┼Ťrodkach odchudzaj─ůcych. Niestety, ┼╝eby osi─ůgn─ů─ç ten cel, potrzeba sporo wyrzecze┼ä oraz pracy nad samym sob─ů. Nie uwa┼╝am jednak, aby tego typu suplementy by┼éy czym┼Ť z┼éym, a wr─Öcz przeciwnie. Je┼╝eli co┼Ť jest skuteczne i przynosi oczekiwane efekty, to czemu by tego nie stosowa─ç? Oczywi┼Ťcie, aby wybra─ç odpowiedni ┼Ťrodek, warto w pierwszej kolejno┼Ťci zwr├│ci─ç uwag─Ö na jego sk┼éad. Wi─Ökszo┼Ť─ç suplement├│w, to zbi├│r witamin i minera┼é├│w, kt├│re dzia┼éaj─ů bardziej na nasz─ů psychik─Ö ni┼╝ cia┼éo. Dlatego staram si─Ö kupowa─ç tego typu ┼Ťrodki, w aptece, gdy┼╝ czuj─Ö wi─Öksz─ů pewno┼Ť─ç odno┼Ťnie sk┼éadu i jako┼Ťci. Ostatnio zamawiam je z https://www.nowafarmacja.pl/odchudzanie-i-dieta Dodatkowo zapisa┼éam si─Ö na si┼éowni─Ö oraz wdro┼╝y┼éam plan ┼╝ywieniowy, kt├│ry daje mojemu organizmowi dodatkowy bodziec do chudni─Öcia. ─ćwicz─Ö tak od oko┼éo dw├│ch miesi─Öcy i do tej pory uda┼éo mi si─Ö zgubi─ç 6kg. My┼Ťl─Ö, ┼╝e to bardzo przyzwoity wynik, kt├│ry tylko dodatkowo motywuje mnie do dalszej pracy.
Sro Maj 23, 2018 11:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Dorota1010
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Jedyne co stosuj─Ö, to dieta (ograniczenia mi─Ösa i chleba)i ruch. Szczerze m├│wi─ůc, w inne specyfiki nie wierz─Ö.

Sro Cze 13, 2018 08:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
trampki
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam r├│┼╝nego rodzaju herbaty sypane wspomagaj─ůce odchudzanie!
Czw Cze 14, 2018 11:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach