Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Iran - czy warto?
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Turystki-Wŕdrowniczki Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Iran - czy warto?
Autor Wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety nie mia┼éam jeszcze okazji zwiedzi─ç Iranu, ale jest to jeden z punkt├│w na mojej mapie kraj├│w, kt├│re chc─Ö zwiedzi─ç. Do tej pory s┼éysza┼éam wiele opinii i w wi─Ökszo┼Ťci s─ů bardzo pozytywne. Widoki s─ů niesamowite, mo┼╝esz pozna─ç obc─ů i do┼Ť─ç ÔÇ×egzotyczn─ůÔÇŁ kultur─Ö, a przede wszystkim sp─Ödzi─ç niezapomniane wakacje. Od siebie zwr├│c─Ö twoj─ů uwag─Ö na kwesti─Ö, o kt├│rej wi─Ökszo┼Ť─ç ludzi nie my┼Ťli, a mianowicie dodatkowym ubezpieczeniu turystycznym. Cz─Östo wykupuj─ůc zorganizowan─ů wycieczk─Ö dostajesz informacj─Ö, ┼╝e cena obejmuje ju┼╝ ubezpieczenie. Niestety stwierdzenie ÔÇ×ubezpieczenieÔÇŁ jest cz─Östo naci─ůgane, bo wybrane biuro oferuje w standardzie polis─Ö z du┼╝─ů ilo┼Ťci─ů wyklucze┼ä i niskimi sumami ubezpieczenia. Koszty leczenia za granic─ů s─ů naprawd─Ö drogie i bez odpowiedniego zabezpieczenia w postaci polisy, nag┼éy wypadek zdrowotny potrafi srogo nadszarpn─ů─ç portfel. Ja np. przed ka┼╝dym wyjazdem wykupuj─Ö polis─Ö w https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/Podroz/ubezpieczenie-turystyczne-w-podrozy
Czw Sie 09, 2018 13:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mania99
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawe miejsce Very Happy Jeszcze tam nie byłam. Najpierw mam w planach Tel Avive.
Pon Wrz 10, 2018 11:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Kazoo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Gru 2018
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm, Iran to mo┼╝e by─ç bardzo ciekawy kierunek! Niestety moje ukochane biuro podr├│┼╝y https://www.egzotyka.tv/ nie ma tego w ofercie Sad Ju┼╝ kilkukrotnie z nimi je┼║dzi┼éam na inne wycieczki i nie zamierzam zmienia─ç biura! Pi─Ökne miejsca, niedu┼╝e grupy wycieczek, polscy przewodnicy i zawsze ┼Ťwietna organizacja oraz mn├│stwo atrakcji. Zadzwoni─Ö do nich i dowiem si─Ö co z Iranem - mo┼╝e by co┼Ť zorganizowali? Dam zna─ç! Wink
Czw Gru 13, 2018 11:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ZłotaKamila
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Kazoo zobacz ofert─Ö Wytw├│rni Wypraw do Iranu. Zobacz jakiego maj─ů przewodnika na t─ů wypraw─Ö. Zmienisz zdanie. Mo┼╝e nie b─Ödzie tam luksus├│w ale zwiedzanie b─Ödzie najwy┼╝szych lot├│w. A chyba o to najbardziej chodzi Wink U nich jednym z przewodnik├│w po Iranie jest Zbigniew Mielczarek. To tw├│rca najlepszego chyba przewodnika po Iranie jaki jest dost─Öpny u nas. A do tego zdobywca nagrody dla podr├│┼╝nika - Kolosa. Czy potrzeba lepszej rekomendacji?
Pon Gru 17, 2018 21:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Kazoo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Gru 2018
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Z┼éotaKamila dla mnie na wczasach r├│wnie wa┼╝ny jest standard ┼╝ycia, jak i same atrakcje zwi─ůzane z wycieczk─ů. Urlop to dla mnie czas relaksu i resetu, a niew─ůtpliwie pomaga mi w tym luksusowy hotel i dost─Öp do SPA Wink
Czw Gru 20, 2018 10:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ZłotaKamila
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Kazoo napisala:
Z┼éotaKamila dla mnie na wczasach r├│wnie wa┼╝ny jest standard ┼╝ycia, jak i same atrakcje zwi─ůzane z wycieczk─ů. Urlop to dla mnie czas relaksu i resetu, a niew─ůtpliwie pomaga mi w tym luksusowy hotel i dost─Öp do SPA Wink

Bywa, że i taki urlop jest potrzebny Wink Ale ja lubię odkrywać i nawet spanie pod namiotem mnie nie przestraszy Wink Ważne, że odwiedzam nowe miejsca, poznaję nowych ludzi i kultury. Bo to co zobaczę, poznam to na zawsze zostanie w mojej głowie. I niejednokrotnie w sercu.
Sro Sty 02, 2019 19:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Turystki-Wŕdrowniczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach