Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Woda w miejscu pracy?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Woda w miejscu pracy?
Autor Wiadomosc
urszulka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Cze 2017

Post Woda w miejscu pracy? Odpowiedz z cytatem
S┼éuchajcie czy pracodawca ma obowi─ůzek zapewni─ç pracownikom pitn─ů wod─Ö? bo u nas nie ma ani dystrybutora ani butelek... ka┼╝dy przynosi sobie sam...ja pracuj─Ö od miesi─ůca i nie chce "skaka─ç" ale to pierwsze miejsce pracy gdzie tej wody nie mam. I to wcale nie jest ma┼éa firma. Jak jest u Was? powiecie, ┼╝e woda to nie maj─ůtek, ale chodzi o to, ┼╝e ja je┼╝d┼╝─Ö autobusem, sklepu tam blisko nie ma bo firma pod miastem i z dwoma butelkami taka tu┼éaczka to robi si─Ö dla mnie problem Sad
Pon Cze 26, 2017 21:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tropicielka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Wiesz co jak czytam tutaj https://www.darnatury.pl/blog/article/woda-ustawa to ma obowi─ůzek zapewni─ç wod─Ö b─ůd┼║ inne napoje, opr├│cz wody do picia r├│wnie┼╝ wod─Ö do cel├│w higienicznych. My┼Ťla┼éam, ┼╝e w ka┼╝dej firmie to norma, ┼╝e s─ů dystrybutory a tu m├│wisz, ┼╝e jednak nie... Spr├│buj pogada─ç z szefem, mo┼╝e nie wie, ┼╝e ma taki obowi─ůzek.
Wto Lip 04, 2017 21:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach