Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Budowa i remont domu

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Budowa i remont domu
Autor Wiadomosc
fugazi
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Maj 2017

Post Budowa i remont domu Odpowiedz z cytatem
Witam Was.

Jeżeli jesteście zainteresowani lub planujecie dokonania remontu swojego domu lub nawet budowy od zera to zachęcam Was do zapoznania się z ofertą materiałów wykorzystywanych do budowy! Bardzo popularne są obecnie bloczki betonowe także również zachęcam Was do zbadania tego tematu!
Wto Kwi 17, 2018 20:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
basiunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Kwi 2018

Post Odpowiedz z cytatem
A czy przy budowie rozważacie instalacje systemu wentylacyjnego takiego jak w tym artykule: http://brawent.pl/krotnosc-wymiany-powietrza-w-pomieszczeniach-przemyslowych/ ? Temat czystego powietrza zyskuje na popularności. W pracy mamy taki system i wydaje mi się, że powietrze jest jakościowe lepsze. Dlatego rozważam instalację takiego systemu w domu. Co myślicie, warto?
Czw Cze 28, 2018 08:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro temat dotyczy budowy domu, to i ja się podczepię ze swoim pytaniem. Chodzi o to, że wraz z żoną jesteśmy na etapie poszukiwań odpowiedniej dla nas działki budowlanej. Mamy upatrzone kilka pozycji w bardzo dogodnych dla nas lokalizacjach. Znajomy przestrzegł mnie jednak, aby przed zakupem, koniecznie sprawdzić jakość gruntu. Polecił mi urządzenie https://www.plyta-dynamiczna.pl/plyta-dynamiczna/sredniociezka-plyta-dynamiczna-z-20-krotna-sila-uderzenia/ Podobno to urządzenie może bardzo się przydać, a przede wszystkim ustrzec nas przed dodatkowymi kosztami związanymi z uzdatnianiem gruntu pod budowę. Czy ktoś z was korzystał z takiej płyty?
Czw Lip 12, 2018 12:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach