Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
dziwny b├│l brzucha

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
dziwny b├│l brzucha
Autor Wiadomosc
karmelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Lip 2017

Post dziwny b├│l brzucha Odpowiedz z cytatem
Nie wiecie co to mo┼╝e by─ç, m─ů┼╝ si─Ö ostatnio ci─ůgle skra┼╝y na brzuch, zawsze lubi┼é tradycyjn─ů polsk─ů kuchni─Ö ale teraz widz─Ö ┼╝e jak jeste┼Ťmy u te┼Ťci├│w to nie bardo chce je┼Ť─ç, unika jak ognia, a┼╝ si─Ö te┼Ťciowa na nas obrazi┼éa Sad do lekarza nie chce i┼Ť─ç, parz─Ö mu mi─Öt─Ö, dziurawiec ale zawsze przy takich bardziej obfitych posi┼ékach jest to samo
Sro Lip 19, 2017 20:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
loska
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
to mog─ů by─ç jaki─Ö┼Ť problemy z trawieniem albo z drogami ┼╝├│┼éciowymi, lepiej sobie odpu┼Ťcic takie ci─Ö┼╝kie jedzenie, na trawienie dobrze dzia┼éa cholestil max, sama go stosuj─Ö czasami, mign─Ö┼éa mi gdzie┼Ť jego reklama i faktycznie pom├│g┼é i teraz jest na sta┼ée w apteczce, m─ů┼╝ te┼╝ podbiera czasami
Sob Sie 12, 2017 15:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
moze ma problemy z odpowiednia perystaltyka jelit.. ma zaparcia i wzdecia? dobry na takie problemy jest dicopeg 10g on pobudza jelita i przyspiesza metabolizm.. ja jestem alergikiem pokarmowym i wiele rzeczy powoduje u mnie zaparcia i mnie pomaga
Nie Sie 13, 2017 18:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
przy takim b├│lu brzucha dobrze jest zrobi─ç usg ┼╝eby przekona─ç si─Ö sk─ůd on si─Ö bierze

more info here
Wto Gru 12, 2017 12:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
a mo┼╝e to ma zwi─ůzek z hormonami? robilas kiedys badania hormonalne? a jak w ogole znosisz okres? ja od kilku lat mialam wlasnie potwornie silne bole menstruacyjne ;/ meczylam sie mega oczywiscie na swoje zyczenie, bo wszystko popl─ůta┼éo si─Ö w moim organizmie po mega rygorystycznej diecie... w kazdym razie zadne tabsy nie dzialaly i lekarz doradzil na uregulowanie gospodarki hormonalnej, bo i krwawienia byly intensywne - za┼éo┼╝enie wk┼éadki hormonalnej levosert. no i po jakims mscu od zalozenia rzeczywiscie zaczelo sie normowac
Sro Gru 13, 2017 20:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maksik
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Mo┼╝e to niestrawno┼Ť─ç po prostu, poczytaj jak sobie z tym poradzi─ç http://www.e-zikoapteka.pl/artykuly/5-sprawdzonych-sposobow-na-niestrawnosc.html. jednak je┼Ťli nie pomo┼╝e to chyba raczej b─Ödzie trzeba uda─ç si─Ö do lekarza i wykona─ç dodatkowe badania.
Sro Gru 27, 2017 15:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mirek454
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Lis 2017

Post Badania kliniczne Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam si─Ö nad wzi─Öciem udzia┼éu w badania kliniczne https://www.przychodniasynexus.pl Jednak nie ka┼╝dy raczej mo┼╝e w nim bra─ç udzia┼é? Widzia┼éam na stronie Synexus ┼╝e trzeba spe┼énia─ç r├│┼╝ne kryteria dotycz─ůce naszej choroby. Czy kto┼Ť mo┼╝e podzieli─ç jak to wygl─ůda?
Czw Gru 28, 2017 16:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
judyta11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Je┼╝eli b├│l jest uci─ů┼╝liwy i nie przechodzi, to nale┼╝y poradzi─ç si─Ö lekarza (internista, rodzinny). Lekarz mo┼╝e da─ç skierowanie na bardziej konkretne badania , kt├│re wyka┼╝─ů jak mo┼╝e by─ç przyczyna b├│lu. Od niedawna we Wroc┼éawiu mo┼╝esz um├│wi─ç wizyt─Ö w domu, dzi─Öki https://lekarzobok.pl. Lekarz dojedzie do ciebie w ci─ůgu godziny , nawet w weekend.
Sro Lut 21, 2018 19:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Z problemami z trawieniem nie ma zartow bo mozna sie dorobic naprawde sporych problemow... ja gdy mni eboli brzuch i mam problem z perystaltyka jelit nie ide do lekarza tylko biore kapsulk Intesta i jestem bardzo zadowolona z ich dzialania Very Happy
Pia Mar 09, 2018 13:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Lambra
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Problem├│w z trawieniem nie warto bagatelizowa─ç. Je┼Ťli pojawi─ů si─Ö k┼éopoty z jelitami, wch┼éanianiem sk┼éadnik├│w od┼╝ywczych, to mo┼╝na si─Ö odwodni─ç lub nabawi─ç r├│┼╝nych niedobor├│w... Lepiej wybra─ç si─Ö do lekarza
Sro Mar 14, 2018 09:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Janka12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Powod├│w mo┼╝e by─ç wiele, od zwyk┼éej niestrawno┼Ťci po wrzody i inne "atrakcje". Mnie zawsze pomagaj─ů krople zio┼éowe. Sprawd┼║ sobie np. apteki Szczecin i najlepiej porozmawiaj z farmaceut─ů, kt├│ry Ci doradzi. A jak to si─Ö utrzyma, to koniecznie wizyta u lekarza.
Sro Mar 28, 2018 22:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach