Forum SameBaby.com Strona Glwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Ślub i wesele - huczno czy nie?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Ślub i wesele - huczno czy nie?
Autor Wiadomosc
wobbler
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Wrz 2017

Post Ślub i wesele - huczno czy nie? Odpowiedz z cytatem
Witajcie

Jak uważacie, czy warto organizować huczne wesele czy może bardziej skromne przyjęcie? Co Wy byście wybrali?
Wto Wrz 12, 2017 22:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Mirelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Pytanie co wy sami wolicie. My postawiliśmy na kameralne wesele w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny.
Czw Wrz 28, 2017 11:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
gatsby77
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
To już zalezy od was Smile Ja w sumie wolalbym zrobic skromne przyjecie ale rodzice nalegaja na wieksza impreze. Daja tez wiekszosc oplat za wesele wiec w sumie co mi tam zalezy:) Bede mial tak ze 120-150 gosci i sporo atrakcji. Raczej postawie na DJa-wodzireja ktory poprowadzi impreze. Zastanawiam sie takze nad opcjami od firmy z Warszawy https://www.mimofoto.pl czyli wynajeciem barmana i fotobudki. Fotobudke postawie na pewno, nad barmanem musze sie jeszcze zastanowic
Czw Paz 12, 2017 10:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Sarah
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Paz 2017
Skad: Gdynia

Post Odpowiedz z cytatem
Tak jak już było wspomniane wszystko zależy od was. Ja mam dużą rodzinę i mój ukochany także, więc nie mamy specjalnie wyjścia. Pamiętaj, że to jest wasz dzień i ma być tak jak wy chcecie
Czw Paz 19, 2017 14:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
martik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Paz 2017
Skad: Grajewo

Jeśli para młoda jest z rodzaju ludzi lubiących się bawić to tak, a jeśli spokojna to mniej huczne Smile
Pon Paz 23, 2017 12:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
michasia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja pochodzę z takiej rodziny, która bardzo, ale to bardzo lubi się bawić. Smile Siostra wychodząc za mąż zrobiła dwudniowe wesele, które wspominamy do dziś. Brat podobnie. Kiedy nadejdzie moja kolej, myślę, że dwa dni będą jak najbardziej odpowiednie. Pierwszy dzień uroczyście, a drugi już bardziej na luzie, z zabawami.
Czw Paz 26, 2017 10:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ewelinan
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Sty 2018
Skad: Ostrołęka

Post Odpowiedz z cytatem
Wesele organizuje sie dla gosci (dla Mlodej Pary jest sam slub), a goscie chca sie zabawic. Odpowiedz nasuwa sie sama.
Wto Sty 30, 2018 12:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
pewnie wszystko zależy od upodobań gości

przyjęcie weselne w okolicach Warszawy
Pia Maj 25, 2018 09:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Dorota1010
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Zależy od temperamentu Państwa Młodych Wink Ja w organizacji wielkiej uroczystości widze tylko problem...

Pia Cze 08, 2018 09:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
bombajka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
U nas na 80 osób więc wydaje mi się że tak "normalnie" Smile sale już mamy zaklepaną - Krzewi Róg - jest piękna, w Chmielnie jest więc mamy bliziutko od nas, co ważne ma dla dzieci plac zabaw, spory ładny ogród. Więc najmłodsi nie będą się nudzić a u nas akurat sporo dzieci będzie bo chyba z 10 Smile
Pia Cze 22, 2018 07:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
To mało, tyle to jedynie z mojej strony będzie, musieliśmy szukać sali na 200-300 osób stąd padł też między innymi wybór na Albizję w Lemanach, tam sala jest ogromna ale przytulna, idealna na wesele w naszym stylu
Pia Sie 10, 2018 16:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kareme
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Maj 2018
Skad: katowice

Post Odpowiedz z cytatem
jak już salę zabukujecie, to warto wziąć i trochę pokombinować z niedrogimi ozdobami . Ja całkiem spoko cenowo znalazłam girlandy na stół, balony czy serpentyny w sklepie online http://godanparty.pl niedrogo a pieknie
Pia Lis 02, 2018 09:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
jasne, że huczno, musi być huczno, przynajmniej dla mnie, ja zawsze marzyłam o hucznym weselu. Moja przyjaciółka miała cudowne wesele w hotelu Groman to miejsce było pełne życzliwych ludzi. Organizacja totalnie na plus, rewelacyjna obsługa, pyszne jedzenie i zabawa trwała do białego rana.
Pia Lis 23, 2018 15:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
spodnisia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
To już tak naprawdę zależy od pary młodej i jak oni widzą ten wyjątkowy dzień w swoim życiu.Ja bym chciała zrobić tak, żeby wszyscy bardzo dobrze się bawili i żebym z przyszłym mężem miała przepiękne wspomnienia. Nasze wesele dopiero mamy w planach za kilka lat, ale ja już się po trochu się rozglądam za salami. Jest taka jedna w okolicy http://www.salabankietowa.grajewo.pl/ która chyba spełnia wszystkie moje wymagania jakie tylko mogę mieć. Duża, przestronna, dwie sale, miejsca noclegowe, parking, ochrona itp. Muszę mojego faceta tam zabrać jak najszybciej
Pon Gru 03, 2018 10:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
sawka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Każdy organizuje tak wesele jak chce. My mamy duże rodziny i mieliśmy huczne wesele z dużą salą. Wesele mieliśmy w Kameliowym Zakątku w Bielsku. Piekny lokal ,duża sala ozdobiona jak w pałacu. Bardzo smaczne menu i przemiła obsługa. Chcieliśmy też mieć pokaz sztucznych ogni i nie było z tym problemu. Dużym plusem było to że mogliśmy zakwaterować gości w hotelu obok. Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru tego lokalu.
Sob Gru 29, 2018 23:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postw
Nie mozesz usuwac swoich postw
Nie mozesz glosowac w ankietach