Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Ślub i wesele - huczno czy nie?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Ślub i wesele - huczno czy nie?
Autor Wiadomosc
wobbler
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Wrz 2017

Post Ślub i wesele - huczno czy nie? Odpowiedz z cytatem
Witajcie

Jak uwa┼╝acie, czy warto organizowa─ç huczne wesele czy mo┼╝e bardziej skromne przyj─Öcie? Co Wy by┼Ťcie wybrali?
Wto Wrz 12, 2017 23:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Mirelka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lip 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Pytanie co wy sami wolicie. My postawili┼Ťmy na kameralne wesele w gronie najbli┼╝szych przyjaci├│┼é i rodziny.
Czw Wrz 28, 2017 12:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
gatsby77
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
To ju┼╝ zalezy od was Smile Ja w sumie wolalbym zrobic skromne przyjecie ale rodzice nalegaja na wieksza impreze. Daja tez wiekszosc oplat za wesele wiec w sumie co mi tam zalezy:) Bede mial tak ze 120-150 gosci i sporo atrakcji. Raczej postawie na DJa-wodzireja ktory poprowadzi impreze. Zastanawiam sie takze nad opcjami od firmy z Warszawy https://www.mimofoto.pl czyli wynajeciem barmana i fotobudki. Fotobudke postawie na pewno, nad barmanem musze sie jeszcze zastanowic
Czw Paz 12, 2017 11:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Sarah
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Paz 2017
Skad: Gdynia

Post Odpowiedz z cytatem
Tak jak ju┼╝ by┼éo wspomniane wszystko zale┼╝y od was. Ja mam du┼╝─ů rodzin─Ö i m├│j ukochany tak┼╝e, wi─Öc nie mamy specjalnie wyj┼Ťcia. Pami─Ötaj, ┼╝e to jest wasz dzie┼ä i ma by─ç tak jak wy chcecie
Czw Paz 19, 2017 15:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
martik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Paz 2017
Skad: Grajewo

Je┼Ťli para m┼éoda jest z rodzaju ludzi lubi─ůcych si─Ö bawi─ç to tak, a je┼Ťli spokojna to mniej huczne Smile
Pon Paz 23, 2017 13:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach