Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
kawa jest zdrowa?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
kawa jest zdrowa?
Autor Wiadomosc
maniaczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Paz 2017

Post kawa jest zdrowa? Odpowiedz z cytatem
halo halo

próbuję znaleźć odpowiedzieć na to pytanie ponieważ zastanawiam się nad kupnem ekspresu do kawy (http://www.sabro.com.pl/) jura no i co kupie, a okaże się, że kawa jednak mi nie służy?

Pije normaln─ů kaw─Ö rozpuszczaln─ů i w pracy z ekspresu i w┼éa┼Ťnie bardzo mi posmakowa┼éa a mamy te┼╝ ten ekspres wiec jak zdrowe czy nie?
Czw Lis 23, 2017 15:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
z t─ů kawa to s─ů r├│┼╝ne opinie, ale lepsza chyba mielona

http://vid-tube.biz/es/online/
Sro Gru 13, 2017 10:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
kalarepa150
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
kawa jest bardzo zdrowa, ostatnio czytałam,ze czarna kawa ma 0 kalorii, sama kupiłam sobie kilka gatunków kawy na https://mkfresh.pl/ i powiem Wam,ze nie wiedziałam,ze każda kawa inaczej smakuje Smile
Sro Gru 13, 2017 13:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
FranczeskaWil
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja sama pije do┼Ť─ç sporo kawy i czuj─Ö si─Ö naprawd─Ö dobrze; mam ch─Öci do ┼╝ycia i pracy. Nie wydaje mi si─Ö, ┼╝eby kawa negatywnie wp┼éywa┼éa na samopoczucie. Samej kawy jest sporo rodzaj├│w, a zakupi─ç je mo┼╝na na www.cafesilesia.pl . Mo┼╝na kupi─ç np. ziarnist─ů (ja tak─ů kupuje bo lubi─Ö mie─ç ┼Ťwie┼╝─ů) b─ůd┼║ mielon─ů.
Pon Gru 18, 2017 13:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Ewelutka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepsza jest ┼Ťwie┼╝o zmielona ziarnista
Czw Gru 21, 2017 13:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tropicielka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wydaje mi si─Ö by kawa nale┼╝a┼éa do zdrowych, no chyba ┼╝e zielona. Niestety wyp┼éukuje sporo witamin i minera┼é├│w z naszego organizmu Sad ale jest taka pyszna, te┼╝ nie wyobra┼╝am sobie dnia bez kawy! a by niwelowa─ç mo┼╝liwe niedobory ┼éykam magnez i pij─Ö Biovital Zdrowie Smile tonik poleci┼éa mi mama jeszcze przed 40-tymi urodzinami i od tamtego czasu si─Ö nie rozstajemy bo bardzo dobrze si─Ö po nim czuj─Ö. Witaminy i ┼╝elazo wzmacniaj─ů serce i dodatkowo poprawiaj─ů wygl─ůd sk├│ry, mam wra┼╝enie ┼╝e starzeje si─Ö wolniej ni┼╝ wcze┼Ťniej, nowych zmarszczek brak Smile
Czw Gru 28, 2017 17:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach