Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Nauka jazdy na nartach

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Turystki-Wŕdrowniczki Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Nauka jazdy na nartach
Autor Wiadomosc
rita
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sty 2012

Post Nauka jazdy na nartach Odpowiedz z cytatem
Jaki jest Wasz ulubiony sport? Ja lubi─Ö wszystko co zwi─ůzane z grami zespo┼éowymi i te┼╝ strasznie podobaj─ů mi si─Ö sporty zimowe. Marz─Ö o tym by nauczy─ç si─Ö je┼║dzi─ç na nartach, ale w pojedynk─Ö chyba nie dam rady. Znajoma podrzuci┼éa mi namiar na instruktora narciarstwa ze szko┼éy skipoint , podobno jest dobry. Uczyli┼Ťcie si─Ö kiedy┼Ť z instruktorem? Jak szybko opanowali┼Ťcie podstawy?
Czw Gru 28, 2017 18:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tom5t
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lut 2018

Post Odpowiedz z cytatem
a kto tak je┼║dzi
Wto Lut 06, 2018 17:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maluka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Lut 2018

Post Odpowiedz z cytatem
na desce lepiej sie zaczac uczyc

Nie Lut 11, 2018 14:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
tomeksel
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ile mo┼╝e kosztowa─ç nauka jazdy na nartach i ile czasu mniej wi─Öcej trwa szkolenie?
Sro Maj 09, 2018 08:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Podkowka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
My┼Ťl─Ö, ze opanowanie podstaw przy w miar─Ö dobrej koordynacji to kwestia kilku dni Smile A koszt- c├│┼╝, nauka jazdy na nartach do najta┼äszych nie nale┼╝y...

Czw Cze 07, 2018 10:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
bombajka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam narty, w sumie to ┼Ťmigam i na nartach i na snowboardzie. Mamy w planie w tym roku dzieci nauczy─ç, ju┼╝ im nawet kupi┼éam zimowe kurtki dla dzieci na wyprzeda┼╝y bo teraz o wiele bardziej si─Ö op┼éaca ni┼╝ jak si─Ö juz sezon zacznie zimowy
Pia Cze 22, 2018 07:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
WerkkaM
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 29 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Co roku zaniedbuje narty niestety, ale ciezko z czasem, a tez nie mam zbyt blisko na stoki. Za to do najblizszego lodowiska mam calkiem blisko wiec postawilam na profesjonalne lyzwy figurowe. Wieczorkiem zawsze fajnie postawic na taka rozrywke, szczegolnie z dziecmi Wink Zobaczcie sobie sami lyzwy ze sklepu https://kronos-shop.pl/product-pol-3125-Profesjonalne-Lyzwy-Figurowe-NIJDAM-3236.html Moze tez postawicie na taka rozrywke.
Nie Gru 23, 2018 11:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kargulipawlak
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Wrz 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Wybieraj─ůc si─Ö na narty warto przed wyjazdem rozejrze─ç si─Ö za odpowiednim ubezpieczeniem turystycznym. Ja wychodz─Ö z za┼éo┼╝enia, ┼╝e lepiej dmucha─ç na zimne, ni┼╝ p├│┼║niej ┼╝a┼éowa─ç. W razie jakiegokolwiek urazu mo┼╝na z polisy skorzysta─ç. Prze┼Ťled┼║ sobie kilka ofert, por├│wnaj ceny oraz ryzyka, jakie obejmuje polisa i dokonaj wyboru. Je┼Ťli o ubezpieczenia turystyczne chodzi, to mo┼╝esz zajrze─ç sobie tak┼╝e tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne
Pon Sty 21, 2019 08:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Turystki-Wŕdrowniczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach