Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Wada zgryzu

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Wada zgryzu
Autor Wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Wada zgryzu Odpowiedz z cytatem
Mieliście może leczony tyłozgryz ? Mój stomatolog zauważył u mnie tą wadę i mam mieć przy kolejnej wizycie założony aparat ortodontyczny, mieliście coś takiego?
Sro Sty 24, 2018 14:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ksiezniczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Tyłozgryz nie, ale wiem co to jest. Moja koleżanka taki ma, dlatego potrzebuje odpowiedniego aparatu. Sama jej nawet doradziłam moją panią stomatolog, do której cały czas chodzę. Gabinet Lubińska w Szczecinie jak coś. Ceny są bardzo przystępne, a w gabinecie jest sam najnowocześniejszy sprzęt.

Nie Sty 06, 2019 10:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
ja mialam przodozgryz i udalo mi sie go pozbyc dzieki nakładkom Invisalign (niewidoczny aparat - duzo lepszy niz zwykle druty). Zakladalam go w Warszawie w klinnice proste zęby https://prostezeby.com/ u dr Rutkowskiej. Zalezalo mi na klinice z najlpsza opinia i doswiadczeniem by raz na zawsze pozbyc sie problemu. Efekt zabójczy Smile Jestem mega mega zadowolona
Nie Sty 20, 2019 11:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach