Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Wypadające włosy

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Wypadające włosy
Autor Wiadomosc
Milomia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Mar 2018

Post Wypadające włosy Odpowiedz z cytatem
Od jakiegoś czasu wypadają mi włosy, szukam więc jakiegoś specyfiku, który pomoże. Suplementy łykam regularnie - nie pomaga. Znalazłam taką odżywkę - jak sądzicie? W necie są dość pochlebne opienie Smile
Sro Mar 07, 2018 08:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Janka12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Może warto sprawdzić, co jest przyczyną tego wypadania? To może być np. tarczyca, a wtedy trzeba brać leki, np. euthyrox. Poczytaj o działaniu tego leku: https://ktomalek.pl/euthyrox-n-100-interakcje-ulotka-cena-dawkowanie-tabletki-0-1-mg-100-tabl/ub-8072832 I koniecznie skonsultuj się z endokrynologiem, mogą być potrzebne badania.
Nie Kwi 22, 2018 22:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Zaczełabym od wizyty w jakiejs dobrej klinice. Teraz metod leczenia jest juz trochę, a nie tak jak kiedyś. Chodziłam na leczenie żylaków do doktora konrada lewandowskiego i w poczekalni gadałam wlasnie z laską, która miala robiona mezoterpie głowy. Tak jak pisza dziewczyny - problem trzeba zbadac i leczyć, a nie tylko "zaleczać". Skora potrzebuje prawdopodobnie impulsu, czegos jej ewidentnie brakuje. Popatrz sobie na stronkę doktora lewandowskiego - robi tez te nową technologię dr CYJ HAIR FILLER, ktory wspomaga odrost i zatrzymuje proces wypadania. Meza chcialam na to zabrac jak wreszcie wroci z zagranicy ;p
Czw Maj 03, 2018 13:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach