Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Wypadaj─ůce w┼éosy

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Wypadaj─ůce w┼éosy
Autor Wiadomosc
Milomia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Mar 2018

Post Wypadaj─ůce w┼éosy Odpowiedz z cytatem
Od jakiego┼Ť czasu wypadaj─ů mi w┼éosy, szukam wi─Öc jakiego┼Ť specyfiku, kt├│ry pomo┼╝e. Suplementy ┼éykam regularnie - nie pomaga. Znalaz┼éam tak─ů od┼╝ywk─Ö - jak s─ůdzicie? W necie s─ů do┼Ť─ç pochlebne opienie Smile
Sro Mar 07, 2018 08:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Janka12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mo┼╝e warto sprawdzi─ç, co jest przyczyn─ů tego wypadania? To mo┼╝e by─ç np. tarczyca, a wtedy trzeba bra─ç leki, np. euthyrox. Poczytaj o dzia┼éaniu tego leku: https://ktomalek.pl/euthyrox-n-100-interakcje-ulotka-cena-dawkowanie-tabletki-0-1-mg-100-tabl/ub-8072832 I koniecznie skonsultuj si─Ö z endokrynologiem, mog─ů by─ç potrzebne badania.
Nie Kwi 22, 2018 22:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Zacze┼éabym od wizyty w jakiejs dobrej klinice. Teraz metod leczenia jest juz troch─Ö, a nie tak jak kiedy┼Ť. Chodzi┼éam na leczenie ┼╝ylak├│w do doktora konrada lewandowskiego i w poczekalni gada┼éam wlasnie z lask─ů, kt├│ra miala robiona mezoterpie g┼éowy. Tak jak pisza dziewczyny - problem trzeba zbadac i leczy─ç, a nie tylko "zalecza─ç". Skora potrzebuje prawdopodobnie impulsu, czegos jej ewidentnie brakuje. Popatrz sobie na stronk─Ö doktora lewandowskiego - robi tez te now─ů technologi─Ö dr CYJ HAIR FILLER, ktory wspomaga odrost i zatrzymuje proces wypadania. Meza chcialam na to zabrac jak wreszcie wroci z zagranicy ;p
Czw Maj 03, 2018 13:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Wed┼éug mnie w pierwszej kolejno┼Ťci powinna┼Ť dowiedzie─ç si─Ö co przyczynia si─Ö do wypadania w┼éos├│w. Jest wiele r├│┼╝nych przyczyn, jak np. nieodpowiednia dieta czy silny stres. My┼Ťl─Ö, ┼╝e powinna┼Ť to przeanalizowa─ç, a nast─Öpnie podj─ů─ç leczenie. Ja osobi┼Ťcie u┼╝ywam szampon├│w marki Vichy, kt├│re znajdziesz np. https://www.nowafarmacja.pl/vichy-2 i jestem bardzo zadowolona, gdy┼╝ na szczotce zostaje du┼╝o mniej w┼éos├│w ni┼╝ by┼éo to do tej pory. Takie efekty osi─ůgn─Ö┼éam r├│wnie┼╝ dzi─Öki temu, ┼╝e ograniczam sytuacje stresowe, a tak┼╝e poprawi┼éam jako┼Ť─ç swojej codziennej diety.
Wto Cze 05, 2018 08:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Dorota1010
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Hm, u mnie wypadanie w┼éos├│w jest zawsze kwesti─ů niedo┼╝ywienia - kiedy jem ma┼éo ze stresu lub z po┼Ťpiechu... Lepiej si─Ö zbada─ç i sprawdzi─ç, czy nie ma si─Ö niedobor├│w jaki┼Ť istotnych sk┼éadnik├│w...

Sro Cze 06, 2018 07:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach