Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Budowa i remont domu

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Budowa i remont domu
Autor Wiadomosc
fugazi
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Maj 2017

Post Budowa i remont domu Odpowiedz z cytatem
Witam Was.

Je┼╝eli jeste┼Ťcie zainteresowani lub planujecie dokonania remontu swojego domu lub nawet budowy od zera to zach─Öcam Was do zapoznania si─Ö z ofert─ů materia┼é├│w wykorzystywanych do budowy! Bardzo popularne s─ů obecnie bloczki betonowe tak┼╝e r├│wnie┼╝ zach─Öcam Was do zbadania tego tematu!
Wto Kwi 17, 2018 20:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
basiunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Kwi 2018

Post Odpowiedz z cytatem
A czy przy budowie rozwa┼╝acie instalacje systemu wentylacyjnego takiego jak w tym artykule: http://brawent.pl/krotnosc-wymiany-powietrza-w-pomieszczeniach-przemyslowych/ ? Temat czystego powietrza zyskuje na popularno┼Ťci. W pracy mamy taki system i wydaje mi si─Ö, ┼╝e powietrze jest jako┼Ťciowe lepsze. Dlatego rozwa┼╝am instalacj─Ö takiego systemu w domu. Co my┼Ťlicie, warto?
Czw Cze 28, 2018 08:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro temat dotyczy budowy domu, to i ja si─Ö podczepi─Ö ze swoim pytaniem. Chodzi o to, ┼╝e wraz z ┼╝on─ů jeste┼Ťmy na etapie poszukiwa┼ä odpowiedniej dla nas dzia┼éki budowlanej. Mamy upatrzone kilka pozycji w bardzo dogodnych dla nas lokalizacjach. Znajomy przestrzeg┼é mnie jednak, aby przed zakupem, koniecznie sprawdzi─ç jako┼Ť─ç gruntu. Poleci┼é mi urz─ůdzenie https://www.plyta-dynamiczna.pl/plyta-dynamiczna/sredniociezka-plyta-dynamiczna-z-20-krotna-sila-uderzenia/ Podobno to urz─ůdzenie mo┼╝e bardzo si─Ö przyda─ç, a przede wszystkim ustrzec nas przed dodatkowymi kosztami zwi─ůzanymi z uzdatnianiem gruntu pod budow─Ö. Czy kto┼Ť z was korzysta┼é z takiej p┼éyty?
Czw Lip 12, 2018 12:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ZłotaKamila
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Budowa domu to nie jest ┼éatwa sprawa. I na pewno nie jest tania. Warto w takim przypadku dobiera─ç dro┼╝sze ale jednocze┼Ťnie du┼╝o trwalsze materia┼éy a budow─Ö. R├│┼╝nice mog─ů by─ç bardzo du┼╝e, wi─Öc warto szukac odpowiednich rozwi─ůza┼ä. Dodatkowo dro┼╝sze rozwi─ůzania maj─ů du┼╝o lepsze parametry. Lepsze okna to cieplejszy dom. A to od razu ni┼╝sze koszta na ogrzewanie. Jedne dach├│wki maj─ů gwarancj─Ö 30 lat a np. Creaton a┼╝ 50 lat. To spora r├│┼╝nica. A dach to w┼éasciwie k┼éadzie si─Ö na ca┼ée ┼╝ycie.
Pia Sie 10, 2018 19:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maciiej26
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
my podczas budowy domu, d┼éugo zastanawiali┼Ťmy si─Ö na typem ogrzewania, ostatecznie wybrali┼Ťmy kocio┼é klasy 5 z moderatora - http://www.moderator.com.pl/produkty/dla-domu/kotly-automatyczne-co-biomaster-5-klasa doskona┼éy kocio┼é, ekologiczny i szybko zwraca si─Ö inwestycja w niego
Wto Sie 21, 2018 14:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maciiej26
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
mo┼╝e kto┼Ť potrzebuje dobrej ekipy do dachu lub jego konserwacji czy napraw, mog─Ö poleci─ç wam firm─Ö Traffic - http://www.traffic-blachy.pl/uslugi/ sami profesjonali┼Ťci, znaj─ů si─Ö na rzeczy Smile
Pon Sie 27, 2018 13:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
joonas
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Chciałbym Wam polecic oferte zuzia 16kW , poniewaz sam skorzystałem z ich sklepu i jestem bardzo zadowolony. Wszelkie istotne informacje odnosnie wkładow kominkowych znajdziecie na stronie. Nigdzie nie znajdziecie tak duzego wybóru wkładow oraz akcesoriów.
Pia Sie 31, 2018 19:55 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
arek565
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja postawi┼éem na dom. Jestem z tej decyzji zadowolony. Chcia┼ébym wam poleci─ç firm─Ö https://www.inpro.com.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty kt├│ra zajmuje si─Ö sprzeda┼╝─ů dom├│w czy apartament├│w. Zobaczcie na stron─Ö bo uwa┼╝am ┼╝e maj─ů naprawd─Ö ┼Ťwietne oferty. Znani s─ů w tej bran┼╝y na ca┼é─ů Polsk─Ö dlatego warto im zaufa─ç. Maj─ů dobre opinie.
Czw Paz 11, 2018 19:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Tosia0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Przy budowie domu najwi─Ökszym mym wyzwaniem z kt├│rym musia┼éam si─Ö zmierzy─ç by┼é wyb├│r dach├│wki. Marzy┼é mi si─Ö dach nowoczesny i wytrzyma┼éy na lata. Po rozeznaniu si─Ö z ofertami na rynku postawi┼éam na Creatona i dach├│wk─Ö ceramiczn─ů Simpla https://www.creaton.pl/pl-pl/simpla. Jest to dach├│wka p┼éaska wielkoformatowa wi─Öc idealna dla nowoczesnego domu, a wyb├│r dodatkowo modnego koloru Nuance podkre┼Ťla prostot─Ö dachu. Dach zyska┼é na wygl─ůdzie, a dzi─Öki wysokiej jako┼Ťci produktu jaki zastosowali┼Ťmy b─Ödzie spe┼énia┼é sw─ů funkcj─Ö przez d┼éugie lata.
Czw Paz 11, 2018 20:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
uajka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Paz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Przy remoncie generalnym lub wyko┼äczeniu domu czy mieszkania bardzo wa┼╝ny jest wyb├│r odpowiedniej, najlepiej sprawdzonej czy z polecenia ekipy remontowej. Dlatego firmy do wykonania remontu naszego mieszkania nie mo┼╝emy szuka─ç na ostatni─ů chwil─Ö. Te dobre firmy remontowe zwykle maj─ů zaj─Öte terminy na kilka miesi─Öcy do przodu, a nam pozostaj─ů tylko takie, na kt├│re nie ma popytu. My firm─Ö remontow─ů http://mikka.com.pl do wyko┼äczenia apartamentu w Gda┼äsku znale┼║li┼Ťmy przez polecenie. Nasz przyjaciel wcze┼Ťniej korzysta┼é z ich us┼éug i by┼é bardzo zadowolony. Mam nadziej─Ö, ┼╝e my te┼╝ si─Ö nie zawiedziemy. Na razie wp┼éacili┼Ťmy zaliczk─Ö, ┼╝eby zarezerwowa─ç termin i czekamy na nasz─ů kolej (jeszcze 1,5 miesi─ůca).
Wto Paz 16, 2018 15:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Byx1
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Mar 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Je┼Ťli b─Öd─ů wam potrzebne elementy aluminiowe nie warto kupowa─ç ca┼éych arkuszy. Lepiej zam├│wi─ç sobie formatki aluminiowe . Dzi─Öki takiemu zakupowi mo┼╝na zaoszcz─Ödzi─ç czas i pieni─ůdze. Nie p┼éaci si─Ö za ca┼éy arkusz i nie trzeba samemu si─Ö z tym m─Öczy─ç. Zostanie dostarczony element o podanych przez klienta wymiarach oraz kszta┼écie.
Nie Paz 21, 2018 18:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach