Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
inhalowanie

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
inhalowanie
Autor Wiadomosc
szyszkaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Kwi 2018

Post inhalowanie Odpowiedz z cytatem
mamusie znacie budixon neb, to sa ampułki do inhalownia? lekarz zapisął córce, dopiero co wykupilam, jak szybko mogę się spodziewać poprawy, zpytałam dopytać lekarz jak długo mam inhalowac Sad
Czw Kwi 19, 2018 08:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
maksik
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Odpowiedz z cytatem
Nie znam leku, ale zazwyczaj wystarczy 5-7 dni. Jeżeli masz dobry inhalator siateczkowy lub inny to dzięki niemu przyśpieszysz leczenie.
Pon Kwi 23, 2018 11:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
algowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lut 2018

Post Odpowiedz z cytatem
mam ihalator tłokowy, nie wiem czy jest najlepszy ale działa Wink i można ten lek nim inhalować, wiem że ultradźwiekowym nie można, dobrze że lek zadziałał i kaszel przeszedł, bo już córka była tym mocno wymęczona, zresztą my też
Nie Maj 13, 2018 20:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też kupiłam dla swojego dziecka inhalator tłokowy i uważam, że jako domowe rozwiązanie jest bardzo dobry. Problem pojawił się kiedy moje dziecko miało iść do szkoły, a jak wiadomo z astmą nie jest to do końca takie proste. Na szczęście koleżanka poleciła mi świetny artykuł - http://www.totylkoastma.pl/artykuly-ekspertow/dziecko-z-astma-w-szkole,7.html
Dzięki któremu dowiedziałam się, jak przygotować dziecko do szkoły oraz jak sprawić by nauka oraz zabawa z kolegami, nie sprawiała mu problemów. Tym bardziej, że mój syn uwielbia grać w piłkę i kosza.
Czw Maj 17, 2018 08:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach