Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
soczewki jednodniowe

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
soczewki jednodniowe
Autor Wiadomosc
karii
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Sie 2016

Post soczewki jednodniowe Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie! Chcia┼ébym si─Ö dowiedzie─ç co s─ůdzicie na temat soczewek. Moje do┼Ťwiadczenie jest takie ┼╝e pocz─ůtkowo u┼╝ywa┼éam soczewki kontaktowe jednodniowe od Soczewki.net i by┼éo super, przez ca┼éy dzie┼ä nie wysycha┼éy i w og├│le ich nie czu┼éem. Nast─Öpnie chcia┼éem spr├│bowa─ç trzy miesi─Öcznych z innego sklepu (chodzi┼éo o wzgl─Ödy finansowe) ale niestety by┼éam strasznie niezadowolona, ju┼╝ po po┼éudniu mia┼éam wra┼╝enie strasznie suchego oka :/ Teraz ko┼äcz─Ö ju┼╝ trzeci miesi─ůc noszenia i nareszcie wracam do poprzedniczek. Tak wi─Öc wed┼éug mnie, soczewki jednodniowe s─ů du┼╝o lepsze. Jak to w ┼╝yciu bywa-dla ka┼╝dego dobre co innego. A wy jakie lubicie i czemu? Smile
Sro Cze 13, 2018 14:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tropicielka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Cze 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A mo┼╝e to nie kwestia czasu noszenia na jaki s─ů przeznaczone a producenta? u┼╝ywa┼éam i soczewki jednodniowe i miesi─Öczne ale tego samego producenta i nie widzia┼éam r├│┼╝nicy w dzia┼éaniu na moje oczy, i te i te nie powodowa┼éy podra┼╝nie┼ä czy jakiego┼Ť dyskomfortu. Miesi─Öczne wychodz─ů taniej ale jednodniowe s─ů super wygodne, nie trzeba ich czy┼Ťci─ç, zdejmujesz i od razu l─ůduj─ů w koszu, jak si─Ö zgubi to nie ┼╝al bo mo┼╝na w┼éo┼╝y─ç kolejn─ů Very Happy
Pia Sty 25, 2019 21:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach