Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Suche stopy

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Suche stopy
Autor Wiadomosc
Samoa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Lut 2013
Skad: Wrocław

Post Suche stopy Odpowiedz z cytatem
Kupuj±c rękawiczki nawilżaj±ce znalazłam też z tej samej serii Exclusive Cosmetics Spa dla stóp - skarpetki nawilżaj±co zmiękczaj±ce, które rewelacyjnie działaj± na tward± skórę pięt i ¶wietnie od¶wieżaj± stopy.
Wto Kwi 29, 2014 11:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam strasznie suche stopy. Moja mama tez pamietam, ze miala straszny problem ze stopami i dochodzilo nawet do dego , ze skora na pietach zwyczajnie jej pekala. Czasami zdarza sie, ze pekajace piety sa nie tyle wynikiem niewlasciwej pielegnacji, co sklonnosci genetycznych. Dolegliwosc moze wtedy przybierac na sile, a pekniecia dotyczyc rĂłwniez skory wlasciwej. Poniewaz przez poraniony naskorek do organizmu wnikaja bakterie i wirusy, bardzo latwo nabawic sie wtedy zakazenia. Nie chce dopuscic swoich stop do takiego stanu co miala moja mama, dlatego stosuje specjalny krem stop pekajacym pietom marki lirene. Intensywnie regenerujaca maska-serum przeznaczona jest do pielegnacji bardzo suchych, popekanych lub sklonnych do pekania stop. Usuwa szorstkosc piet, zapobiega ich rogowaceniu i sklonnosci do pekania. Skora staje sie zregenerowana, gladka i miekka w dotyku. Krem dostepny jest na stronie https://lirene.pl/produkty/pielegnacja-ciala/pielegnacja-stop-stop-pekajacym-pietom/ Pamietajmy przede wszystkim, ze stopy potrzebuja stalej opieki i wszystkie zabiegi nalezy wykonywac regularnie przez caly rok.
Wto Maj 23, 2017 13:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ala123
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Cze 2017

Post . Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się że w takich przypadkach istotne jest złuszczanie skóry na stopach, bardzo fajne są proste metody, najpierw wymoczenie stóp w wodzie z solą i mydłem, kompiel która zmiękczy skórę a następnie należy specjalną tarką zetrzeć naskórek i nawilżyć stopy.

Pon Cze 12, 2017 12:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post hej Odpowiedz z cytatem
najlepsze sÄ… peelingi do stĂłp

my review here
Pon Cze 26, 2017 12:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
hydromasaże są świetne
Going Here
Wto Lip 18, 2017 10:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy przy problemach ze stopami zadowoliłabym się tylko jakimiś gadżetami albo „domowymi sposobami” Chyba jednak lepiej jest pójść do specjalisty. Gdy miałam kiedyś problem z pękającymi piętami – a uwierzcie mi, nie jest to nic przyjemnego – to wybrałam się do gabinetu podologicznego (czy prościej – gabinetu lekarza od stópek) na Ursynowie. Wiecie, każdy jest nieco inny – tak na poziomie samego ciała, i wszelkie „uniwersalne” sposoby, tak jak diety, mogą działać dla jednych, ale nie dla innych. Szczególnie to sobie uświadomiłam właśnie u podologa, który środki pielęgnacyjne do stóp dobierał dopiero po tym, jak dowiedział się więcej o moim naskórku. Teraz, gdy mam jakiś problem ze stopami, to zanim cokolwiek zrobię najpierw wchodzę sobie na ich stronkę, http://satin.pl/, bo mają tam bardzo dużo materiałów o zdrowiu stóp, np. filmiki na YouTube i wpisy na blogu, także raz, że mogę lepiej się dowiedzieć co mi jest, a dwa, że mam jakiś gładki start w kurację już przed wizytą nie wychodząc nawet z domu.
Wto Lip 17, 2018 07:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Lawinowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Kup sobie Acerin Maska, bardzo fajnie nawilża stopy. Warto też dbać o obuwie, kupić dobry dezodorant. Do pielęgnacji stóp trzeba podejść kompleksowo. Tutaj http://acerin.pl/produkty/acerin-fungi-active/ sobie zerknijcie na różne produkty do stóp.
Pia Sty 25, 2019 21:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach