Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Kupować ubrania online?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Kupować ubrania online?
Autor Wiadomosc
lola4456
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Mar 2018

Post Kupować ubrania online? Odpowiedz z cytatem
Słuchajcie, co sądzicie o kupowaniu ubrań przez internet? Ja własnie trafiłam na kolekcję ubrań Risk Made in Warsaw w sklepie Pakamera i muszę wam powiedzieć, że na prawdę wyglądają one super. Możecie sami sprawdzić, ale ja na pewno coś od nich zamówię. Uwielbiam tego typu ubrania!
Wto Lip 03, 2018 12:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Sportowaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Lip 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję, ale na początku było ciężko. Dopóki nie znalazłam sprawdzonych sklepów takich jak Nebbia. To tam znalazłam sportowa odzież męska dla mojego narzeczonego i coś dla siebie.
Czw Lip 26, 2018 09:05 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
klaudynaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Cze 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam w tej kwestii nie mam jakichś uprzedzeń.
Pon Sie 27, 2018 08:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
alanala
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sie 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem za kupowaniem stacjonarnie. Przynajmniej widzisz i wiesz co kupujesz i masz to natychmiastowo.
Pon Sie 27, 2018 11:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Milomia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam podobnie, ale chyba jednak pokuszę się i zamówię tutaj bluzę od projektanta. W końcu bluza chyba nie może leżeć źle, a bardzo podobają mi się te propozycje.
Pon Sie 27, 2018 13:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Do tej pory nie byłam przekonana do zakupów w internecie, gdyż tyle słyszy się o oszustach, czy też zawyżonych rozmiarach. Odkąd znajoma poleciła mi hurtownię odzieży - https://stockhurt.com/en/ moje zdanie na ten temat uległo zmianie o 180 stopni. Ciuchy nie tylko są produkcji znanych na całym świecie marek, mają bardzo atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim są zgodne z opisem i za każdym razem pasują idealnie. Jeżeli miałabym polecić jeden konkretny sklep internetowy, to bez wahania byłby to Stock Hurt.
Wto Sie 28, 2018 15:44 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach