Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Tkaniny i szycie ubran

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Tkaniny i szycie ubran
Autor Wiadomosc
Wuntros
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Lip 2018

Post Tkaniny i szycie ubran Odpowiedz z cytatem
Cze┼Ť─ç, mam pytanie o tkaniny i tekstylia bo zamierzam sobie troch─Ö sobie poszy─ç r├│┼╝nych ubranek, znalaz┼éam Pinsola - sklep internetowy z tkaninami i teraz b─Öd─Ö tutaj zaopatrywa─ç si─Ö w materia┼é i b─Öd─Ö tworzy┼éa kreacje w planie mam zrobi─ç sobie r├│┼╝ne kreacje letnie i sukienki z delikatnych materia┼é├│w. Jestem ciekawa czy mi si─Ö uda poniewa┼╝ dawno nie szy┼éam.
Czw Lip 05, 2018 11:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
klaudynaa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 01 Cze 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie to by si─Ö nie chcia┼éo, zw┼éaszcza, ┼╝e ubrania naprawd─Ö nie s─ů drogie.
Pon Sie 27, 2018 08:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Podkowka15
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 25 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też chyba wolę je kupić, mimo, że szyć umiem. Niemniej ostatnio znalazłam tutaj modne bluzki od projektanta , więc na pewno na kilka z nich się skuszę Smile

Pon Sie 27, 2018 13:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Julka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Sie 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Je┼Ťli kto┼Ť ma czas na szycie w dzisiejszych czasach, podziwiam... Niemniej szycie z dobrych jako┼Ťciowo tkanin mo┼╝e si─Ö naprawd─Ö op┼éaci─ç - za dobry jako┼Ťciowo p┼éaci si─Ö nieraz baardzo wyg├│rowan─ů kwot─Ö...
Sro Wrz 05, 2018 09:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Whicity
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Cze 2018
Skad: Krak├│w

Post Odpowiedz z cytatem
Szycie ubra┼ä jest ciekawym pomys┼éem, kiedy chcemy wygl─ůda─ç wyj─ůtkowo. Ubrania z sieci├│wek wygl─ůdaj─ů tak samo i ci─Ö┼╝ko znale┼║─ç co┼Ť nieszablonowego. Warto szuka─ç inspiracji w sieci i odtwarza─ç rozwi─ůzania w domu je┼Ťli tylko mamy tak─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç. Na blogu http://sportoweciuchy.info widzia┼éam wiele cennych informacji na temat ubra┼ä sportowych. Wpad┼éam na niego gdy zastanawia┼éam si─Ö nad tym, czy sportowe ubrania z poliestru spe┼éniaj─ů swoje zadanie i czy warto je kupowa─ç.
[/url]
Czw Lis 15, 2018 14:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach