Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne?
Autor Wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne? Odpowiedz z cytatem
Interesuj─ů mnie sklepy, w kt├│rych mo┼╝na zaopatrzy─ç si─Ö w naturalne kosmetyki sprawdzonej jako┼Ťci. Jak na razie korzystam przede wszystkim z https://www.naturativ.pl/ - przekonuje mnie do nich nie tylko fakt, ┼╝e jako┼Ť─ç faktycznie jest wysoka, ale te┼╝ ca┼éa polityka firmy, kt├│ra nastawiona jest na ekologi─Ö i zr├│wnowa┼╝ony rozw├│j. Jako jedyni w Polsce, o ile si─Ö nie myl─Ö, posiadaj─ů certyfikat NATRUE. Pisz─Ö wi─Öc o takiego rodzaju standardach ÔÇô drogeriach, gdzie nie tylko sprzedaj─ů kosmetyki naturalne, ale i kieruj─ů si─Ö faktycznie ekologiczn─ů etyk─ů. Znacie mo┼╝e inne miejsca takiego rodzaju?
Czw Sie 23, 2018 10:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Julka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Sie 2018

Post Odpowiedz z cytatem
W drogeriach Smile Np. Pigment ma do┼Ť─ç bogat─ů ofert─Ö w tym zakresie Wink
Sro Wrz 05, 2018 09:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
jaianna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 26 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Praktycznie wszystko mozna kupi─ç w internecie. Ja ostatnio kupi┼éam pralk─Ö. Droga jakby by┼éa ze z┼éota ale pono─ç jedna z najlepszych. Wcze┼Ťniej ubezpieczy┼éam transakcj─Ö internetow─ů w banku Raiffeisen bo widzia┼éam filmik jak niekt├│rzy kurierzy traktuj─ů przesy┼éki.
Wto Paz 02, 2018 18:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
agatula
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Maj 2018
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja u┼╝ywam naturalne kosmetyki marki Eldan w kt├│re zaopatruje si─Ö w sieci. Moja sk├│ra jest problematyczna i dlatego ciesz─Ö si─Ö ┼╝e dzi─Öki masce g┼é─Öboko oczyszczaj─ůcej Skin Purifying moja sk├│ra jest oczyszczona i od┼Ťwie┼╝ona. Maska ┼éagodzi tak┼╝e podra┼╝nienia i normalizuje wydzielanie ┼éoju. W jej sk┼éad wchodz─ů m.in. ekstrakt z sza┼éwii, wyci─ůg z rozmarynu, olejek lawendowy i cytrynowy.
Pon Paz 22, 2018 19:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Moje ulubione naturalne kosmetyki kupuj─Ö bezpo┼Ťrednio od producenta http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ i uwa┼╝am ┼╝e to najwygodniejsza opcja i najlepsze kosmetyki naturalne jakie znam
Pia Paz 26, 2018 14:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach