Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Castagnus

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Castagnus
Autor Wiadomosc
Patii91
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Castagnus Odpowiedz z cytatem
Cze┼Ť─ç,

Od jakiego┼Ť czasu moje dolegliwo┼Ťci zwi─ůzane z napi─Öciem przedmiesi─ůczkowym sta┼éy si─Ö wr─Öcz nie do wytrzymania. Boli mnie g┼éowa, mam zawroty g┼éowy, zmiany nastroj├│w, ale to nic w por├│wnaniu z b├│lem podbrzusza, kt├│ry towarzyszy mi w tym czasie. Postanowi┼éam poszuka─ç rozwi─ůzania czy porad, kt├│re pomog─ů mi z┼éagodzi─ç b├│l i du┼╝o ┼éatwiej prze┼╝ywa─ç ten okres. Na stronie http://www.castagnus.pl/informacje-o-Castagnus znalaz┼éam informacj─Ö na temat leku Castagnus, kt├│ry wp┼éywa na gospodark─Ö hormonaln─ů w naszym organizmie, dzi─Öki czemu pomaga z┼éagodzi─ç dolegliwo┼Ťci. Dodatkowo na portalu jest kilka bardzo fajnych artyku┼é├│w. My┼Ťl─Ö, ┼╝e przydadz─ů si─Ö one ka┼╝dej kobiecie, kt├│ra ma podobny problem do mojego. Od tygodnia ─çwicz─Ö jog─Ö, a tak┼╝e za┼╝ywam tabletki. Teraz tylko czekam, a┼╝ nadejd─ů te dni, abym mog┼éa sprawdzi─ç ich skuteczno┼Ť─ç.
Sro Wrz 19, 2018 09:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach