Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Konto walutowe

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Konto walutowe
Autor Wiadomosc
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Konto walutowe Odpowiedz z cytatem
Cześć,

Pracuję jako programistka freelancer i w ostatnim czasie postanowiłam poszukać dodatkowych zleceń za granicą. Oczywiście wiąże się to z tym, że płatności za wykonane projekty, będą w obcych walutach. Zastanawiam się nad założeniem dodatkowego konta walutowego. Wprawdzie otrzymałam bardzo ciekawą ofertę ze swojego banku, a dokładnie - https://eurobank.pl/konta/konta-osobiste/konto-walutowe/ myślicie, że takie konto sprawdzi się w praktyce? Niestety nie wiem jak wyglądają przelewy zagraniczne, dlatego chętnie przeczytam wasze porady i opinie na ten temat.
Wto Paz 02, 2018 11:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Anula
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Wrz 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Hej, ja przelewy za granicę realizuję przez kantor online, tam najpierw też wymieniam PLN na inną walutę-jest to najtańszy sposób i bardzo wygody. Jeśli Ty z kolei otrzymujesz wynagrodzenie w obcej walucie to też polecam Ci korzystanie z e-kantoru plus założenie konta walutowego. Z rachunku w walucie w parę minut możesz bowiem przelać pieniądze do kantoru i przewalutować na złotówki, tanio bo koszt maksymalny to u mnie np. 0,2%.
Wto Paz 23, 2018 14:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach