Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Buty

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Buty
Autor Wiadomosc
Maryska45678
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Wrz 2018

Post Buty Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny jakie buty teraz w tym sezonie b─Öd─ů najpopularniejsze wiecie mo┼╝e? Czytam na tych blogach te posty ale to jest jeden wielki misz masz.. Jakie buty polecacie?
Pon Wrz 24, 2018 12:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
klodka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 31 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
To racja, z t─ů mod─ů to si─Ö mo┼╝na czasami pogubi─ç. Ja najch─Ötniej kupuj─Ö buty sportowe, poniewa┼╝ pasuj─ů praktycznie do wszystkiego i s─ů bardzo wygodne. A jak zale┼╝y mi na tym, aby kupi─ç nowy model to zawsze zagl─ůdam do sklepu https://sneakerstudio.pl/pol_m_Damskie_MARKI_Nike-654.html - tutaj zawsze mog─Ö liczy─ç na najlepsze oferty.
Pia Kwi 26, 2019 16:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
wariatkanatka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Maj 2019

Post Buty Odpowiedz z cytatem
W tym sezonie kr├│luj─ů mule, delikatne r├│┼╝e i zwierz─Öce printy. Ja jeszcze nie odwa┼╝y┼éam si─Ö zam├│wi─ç tych propozycji, najbli┼╝ej mojemu sercu jest do botk├│w na obcasie, fajnie jakby uda┼éo mi si─Ö znale┼║─ç co┼Ť w w─Ö┼╝ow─ů sk├│rk─Ö. Je┼Ťli tak jak ja, potrzebujecie inspiracji, zach─Öcam was do przejrzenia sklepu: https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie-103.html i poszukania czego┼Ť na nadchodz─ůcy letni sezon.
Czw Maj 09, 2019 13:15 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach