Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Prezent dla m─Ö┼╝a?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Prezent dla m─Ö┼╝a?
Autor Wiadomosc
maksik
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 14 Lis 2016

Post Prezent dla m─Ö┼╝a? Odpowiedz z cytatem
W lutym ma┼╝ ma urodziny i mam straszny dylemat co do prezentu. Mo┼╝e mo┼╝ecie co┼Ť podpowiedzie─ç? My┼Ťla┼éam, by kupi─ç mu
r─Ökawice Rukka na motor, kiedy┼Ť je chcia┼é. Nie wiem, czy to dobry pomys┼é, czy mo┼╝e kupi─ç jednak co┼Ť innego.
Sro Sty 09, 2019 15:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
diablica25
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
M├│wisz, ┼╝e kiedy┼Ť takie chcia┼é to ju┼╝ masz odpowied┼║ na pytanie. Chyba, ┼╝e w mi─Ödzy czasie sobie kupi┼é sam Wink Ja m─Ö┼╝owi zawsze do tych praktycznych i typowo m─Öskich prezent├│w dokupuj─Ö perfum. G┼é├│wnie dlatego, ┼╝e uwielbiam mu dobiera─ç perfumy. A przy tym zam├│wieniu zawsze jeszcze dobior─Ö co┼Ť dla siebie. Mam s┼éabo┼Ť─ç do pi─Öknych i zmys┼éowych zapach├│w i nic na to nie poradz─Ö. Ostatnio m─Ö┼╝owi kupi┼éam fahrenheita, a sobie versace brigt crystalhttps://perfumy.pl/product-pol-1753-Versace-Bright-Crystal-woda-toaletowa-90-ml.html Polecam sprawdzi─ç, bo zawsze znajd─Ö tutaj perfumy w dobrych cenach.
Pia Cze 14, 2019 06:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
foczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
M├│j m─ů┼╝ bardzo lubi sp─Ödza─ç sw├│j czas wolny na grach komputerowych. Dlatego zawsze wiem, ┼╝e dobrym pomys┼éem na prezent dla niego s─ů r├│┼╝ne akcesoria dla graczy. Na pewno przyda mu si─Ö mi─Ödzy innymi podk┼éadka pod mysz: https://www.emanta.pl/podkladki-pod-myszy.
Czw Cze 20, 2019 10:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach