Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Kupowanie ubrań przez internet?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Kupowanie ubrań przez internet?
Autor Wiadomosc
arek565
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Kupowanie ubrań przez internet? Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie o kupowaniu ubrań w sklepach online? Lubicie to robić? Ja uważam, że to bardzo wygodna opcja i można też na takich zakupach sporo oszczędzić
Nie Cze 02, 2019 23:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
lola4456
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 12 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o robienie takich zakupów jak ubrania przez internet to ja nie mam nic przeciwko. W tego typu sklepach https://www.zbrojownia.pl/koszulki-i-koszule z reguły jest o wiele większy wybór niż w stacjonarnych, a do tego także korzystniejsze ceny, a to coraz bardziej przekonuje mnie do kupowania ubrań tylko w ten sposób
Pon Cze 03, 2019 13:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
anakoda0
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Mar 2019

Post Odpowiedz z cytatem
A czy kojarzycie komis luksusowych ubrań Pyskaty Zamsz? Właśnie koleżanka wspominała mi ostatnio w pracy, że można tam zakupić niesamowite ubrania. No i z ciekawości zerknęłam tam... Muszę przyznać, że oczarował mnie ten sklep. Nawet można tam sprzedawać swoje markowe ubrania. A to dobry sposób, żeby zyskać dodatkowy zastrzyk gotówki i kupić sobie nowsze ciuszki.
Czw Cze 13, 2019 20:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach