Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
REKLAMA ZABRONIONA!
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
REKLAMA ZABRONIONA!
Autor Wiadomosc
Marelene
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 01 Lip 2002
Skad: Sztokholm

Post REKLAMA ZABRONIONA! Odpowiedz z cytatem
Bazar jest miejscem, gdzie forumki moga umieszczac ogloszenia o kupnie lub sprzedazy jakiegos przedmiotu.

ZABRANIAMY UMIESZCZANIA JAKICHKOLWIEK REKLAM NA FORUM ORAZ SPRZEDAWANIA SWOICH USLUG!!
Kazda taka reklama bedzie usuwana przez administratorow tego forum.
Dziekujemy za zrozumienie.
W sprawie reklamy prosimy o kontakt na nasz email.

Marelene

Sob Cze 07, 2003 01:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Marelene
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 01 Lip 2002
Skad: Sztokholm

Post Odpowiedz z cytatem
Przypominam o zakazie reklamy!!!

Marelene

Pon Sty 31, 2005 00:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Nitka
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 03 Sty 2004

Post Odpowiedz z cytatem
Marelene napisala:
Przypominam o zakazie reklamy!!!

A czy można podać link na allegro?

Pozdrawiam
Nitka

Sro Mar 09, 2005 15:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
MaSo74
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 03 Wrz 2004
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Rekalma czyli np produkuję MALBORO kupcie u mnie - ja tak my¶lę ale może się myl ę

Czw Mar 10, 2005 12:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Nitka
Rozkręca się
Rozkręca się

Post Odpowiedz z cytatem
MaSo74 napisala:
Rekalma czyli np produkuję MALBORO kupcie u mnie - ja tak my¶lę ale może się myl ę

Dziękuję Smile za "o¶wiecenie" Smile
Dzięki Bogu nie produkuję Malboro tylko pozbywam się "zbędnych" rzeczy Smile

Czw Mar 10, 2005 12:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
MaSo74
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Nitka napisala:
MaSo74 napisala:

Dziękuję Smile za "o¶wiecenie" Smile
Dzięki Bogu nie produkuję Malboro tylko pozbywam się "zbędnych" rzeczy Smile

no to tak samo jak ja też się pozbywam, a co do tej reklamy to nie wiem do końca jak to jest. cry.gif

Pia Mar 11, 2005 15:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
mka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 06 Gru 2002
Skad: 3miasto

Post Odpowiedz z cytatem
Marelene własnie sie zastanawiam,czy ten dział jest przeznaczony dla o¶ób, ktore chca sie pozbyc zbednych im rzeczy, czy także dla osób, dla ktorych handel jest zródłem utrzymania- bo trudno mi uwierzyć,ze jesli ktos zamieszcza tu około 20 ogłoszeń o jaki¶ 50 swoich aukcjach na allegro-gdzie sprzedaje nowe fabrycznie rzeczy- to trudno mi uwierzyc,ze ot po prostu pozbywa sie nietrafionych prezentów czy rzeczy, z ktorych wyrosło jego dziecko
a jesli jest to dla kogo¶ stałe zródło dochody to dlaczego ma korzysta c z bezpłatengo forum, ktore powstalo w wyniku społecznego zaangazowania ikilku osób ?

po prostu s± nicki, na ktore trudno nie trafic przegladajc posty Sad

no chyba że sie myle w swoich odczuciach wtedy nie ma tematu

Pon Kwi 25, 2005 23:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
MaSo74
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Bazar jest miejscem, gdzie forumki moga umieszczac ogloszenia o kupnie lub sprzedazy jakiegos przedmiotu.

I NIGDZIE NIE MA MOWY ŻETO MAJA BYĆ NIETRAFIONE PREZENTY LUB UZYWANE RZYCZY..... cool.gif

Wto Kwi 26, 2005 08:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Anastasia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 24 Sie 2003

Post Odpowiedz z cytatem
mka napisala:
Marelene własnie sie zastanawiam,czy ten dział jest przeznaczony dla o¶ób, ktore chca sie pozbyc zbednych im rzeczy, czy także dla osób, dla ktorych handel jest zródłem utrzymania- bo trudno mi uwierzyć,ze jesli ktos zamieszcza tu około 20 ogłoszeń o jaki¶ 50 swoich aukcjach na allegro-gdzie sprzedaje nowe fabrycznie rzeczy- to trudno mi uwierzyc,ze ot po prostu pozbywa sie nietrafionych prezentów czy rzeczy, z ktorych wyrosło jego dziecko
a jesli jest to dla kogo¶ stałe zródło dochody to dlaczego ma korzysta c z bezpłatengo forum, ktore powstalo w wyniku społecznego zaangazowania ikilku osób ?

po prostu s± nicki, na ktore trudno nie trafic przegladajc posty Sad

no chyba że sie myle w swoich odczuciach wtedy nie ma tematu

Ja juz od dawna mka. Cool
Wto Kwi 26, 2005 08:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
MaSo74
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Poniewaz mam odczucie że do mnie mowa to proponuję aby pwowstał NOWY przyklejony w±tek pt "ALLEGRO" lub inaczej zatytuowany i tam będ± się ogłaszać osoby które wła¶nie w allegro sprzedaj± swoje produkty a Wy jesli nie będziecie miały ochoty nie bedziecie tam zagl±dac i koniec ¶piewki wink.gif

Wto Kwi 26, 2005 12:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
asiul
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Skad: Gdańsk

Post Odpowiedz z cytatem
ale oddzielne watki pt alegro sa nikomu nie potrzebne. Jesli chcemy cos kupic na alegro to poprostu tam wchodzimy. Tu jest forum, miejsce gdzie mozemy sobie poplotkowac, posmiac sie, a nie bazar ogloszen. Jesli chcesz sprzedawac i umieszczac swoje ogloszenia proponuje www.gratka.pl albo www.anonse.pl.
A ty zrobilas sobie z naszego forum miejsce do sprzedazy. Rozumiem osoba ktora udziela sie na forum i raz na jakis czas wystawi cos do sprzedania na bazarku, albo odda komus zbedna dla siebie rzecz. Ale Ty droga MaSo jestes widoczna tylko tu.
Ja stanowczo mowie NIE dla robiacych z naszego forum miejsca handlowego

Wto Kwi 26, 2005 12:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
MaSo74
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
asiul napisala:
ale oddzielne watki pt alegro sa nikomu nie potrzebne. Jesli chcemy cos kupic na alegro to poprostu tam wchodzimy. Tu jest forum, miejsce gdzie mozemy sobie poplotkowac, posmiac sie, a nie bazar ogloszen. Jesli chcesz sprzedawac i umieszczac swoje ogloszenia proponuje www.gratka.pl albo www.anonse.pl.
A ty zrobilas sobie z naszego forum miejsce do sprzedazy. Rozumiem osoba ktora udziela sie na forum i raz na jakis czas wystawi cos do sprzedania na bazarku, albo odda komus zbedna dla siebie rzecz. Ale Ty droga MaSo jestes widoczna tylko tu.
Ja stanowczo mowie NIE dla robiacych z naszego forum miejsca handlowego

ja nie napisałam ponad 300 postów w dziale BAZAR.....a że ostatnio tylko tu piszę to nie znaczy, że was nie czytam. Pozatym po co jest BAZAR? No chyba nie po to żeby plotkować. Robię to co robię i Ty mi tego nie zabronisz. A jak adminka uzna że robię co¶ niezgodnie z zasadami to po prostu usunie mój w±tek i po bólu. Przecież ja nikogo nie zmuszam do kupna, ja tylko chcę pokazać co mam a często dla dziewczyn z forum robię obniżki.
nic na siłę kobiety.

Wto Kwi 26, 2005 12:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
asiul
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Skad: Gdańsk

Post Odpowiedz z cytatem
ale ja Tobie nic nie bronie, wyrazilam tylko moja opinie co do zakladania osobnego watku pt Allegro

Wto Kwi 26, 2005 12:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Gosiak
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Wrz 2002
Skad: z innej bajki

Post Odpowiedz z cytatem
Emczysławo - tak więc ja tak samo już od pewnego czasu się zastanawiam nad tym samym... bo jakby nie było to to się już o reklamę jednak ociera...

Wto Kwi 26, 2005 13:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
anet@
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 24 Maj 2004

Post Odpowiedz z cytatem
MaSo74 napisala:
a że ostatnio tylko tu piszę to nie znaczy, że was nie czytam.

Shocked Shocked Shocked

pozytywnie-bo-pięknie-jest
bo-zycie-ma-smak
Wto Kwi 26, 2005 16:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
malek
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 24 Sie 2004
Skad: pcim

Post Odpowiedz z cytatem
jest jeszcze kto¶, ale skala mniejsza - grownup
Sro Kwi 27, 2005 01:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Maya
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 26 Sie 2003
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
no stanowczo ta druga osóbka może uchodzic za typowego sprzedawcę ,ma 7 postów i tylko na bazarze, MaSo74 udziela sie również w innychh tematach i mnie osobi¶cie absolutnie nie przeszkadza,że podaje inki do swoich aukcji a nawet powiem,że 2 razy skorzystałam, nie chce mi się przegl±dac wszystkich aukcji i jak mi kto¶ cos podrzuci to chętnie skorzystam.

Sro Kwi 27, 2005 07:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Kasiasta
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Kwi 2005
Skad: Już NIE Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Tylko czekam kiedy i mi się oberwie, tu był mój pierwszy post - do tego dotyczył aukcji na allegro wła¶nie Embarassed
Wolę się sama przyznać, zanim od Was pierwszych baty dostanę Shocked

A co do podawania swoich aukcji, to ja nie mam nic przeciwko, tak jak Maya też skorzystałam jak mi kto¶ przedstawił swoja aukcję na Forum.

Sro Kwi 27, 2005 08:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
kasiek
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Paz 2002

Post Odpowiedz z cytatem
mi troche przeszkadza to. inaczej jesli byloby to w jednym watku a inaczej jesli jest ich 50. przynajmniej dla mnie.

Sro Kwi 27, 2005 09:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Xenia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Sie 2004
Skad: 51°N 17°E

Post Odpowiedz z cytatem
Maya napisala:
MaSo74 udziela sie również w innychh tematach i mnie osobi¶cie absolutnie nie przeszkadza,że podaje inki do swoich aukcji a nawet powiem,że 2 razy skorzystałam, nie chce mi się przegl±dac wszystkich aukcji i jak mi kto¶ cos podrzuci to chętnie skorzystam.

yes

Sro Kwi 27, 2005 16:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Bazar Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach