Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Ranking Diet !!!!!
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Ranking Diet !!!!!
Autor Wiadomosc
Camel
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Maj 2003
Skad: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
Aha, chcialam jeszcze dodac, ze w ogole nie czuje zebym chociaz kilogram zrzucila i jestem z lekka zalamana, ale na wage jeszcze nie wchodzilam, bo jesli moje przypuszczenia sie potwierdza to wiem, ze sie zlamie i zrezygnuje nie doprowadzajac diety do konca. Na wage staje wiec dopiero w poniedzialek rano i wtedy zobaczymy. Zaczynam juz podejrzewac u siebie zle dobrane tabletki lub problemy z tarczyca, bo to wrecz nieprawdopodobne, zeby ciagle byc na diecie i prawie nie chudnac Rolling Eyes

Pia Mar 26, 2004 11:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Camel
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Maj 2003
Skad: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
Ninoczka, to jutro obie konczymy diete smile.gif
Daj znac jak poszlo i czy Cie efekt zadowala.
Ja sie na razie trzymam dzielnie i powiem szczerze, ze jest lepiej niz myslalam, mam nadzieje, ze jutro tez bez problemu wytrzymam i doprowadze impreze do konca grin.gif

Sob Mar 27, 2004 21:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Ninoczka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 18 Lip 2003
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Rezultat końcowy - 3 kg. Teraz po prostu będę chciała to utrzymać a w miarę możliwości jeszcze trochę schudnąć.

O ile sobota na samym kefirze była znośna, to niedziela na mineralnej już mniej i wieczorem się złamałam - zjadłam kurczaka w warzywach.

Za to dzisiaj już się ograniczam z jedzeniem - na obiad będzie kurczak i mizeria.

Opatentowałam też tzw. zapychacza do pracy - zamiast wciągać kanapki kupiłam sobie litrową maślankę o smaku truskawkowym - wystarczy na co najmniej 2 dni.

Pon Mar 29, 2004 08:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Jotarka
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 31 Maj 2003
Skad: W-wa

Post Odpowiedz z cytatem
a ja chrzanię diety!
zawsze potem żarłam więcje, zeby uzupelnić!

jak dla mnie - jedyny sposób na dobra sylwetke - to ruch! aerobik np. 2 razy w tygodniu i figurka jak marzenie wink.gif wiem po sobie lol.gif
Nie Kwi 04, 2004 09:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Agee
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: ju es ej

Post Odpowiedz z cytatem
od tygodnia jestem na surowej diecie:
moja dieta nie powinna przekraczac 1200 kalorii dziennie:
Breakfast
Meal Replacement Drink 1 can - 180cal
Banana 1 medium
Water 8 oz.
AM Snack
Orange 1 medium
Water 8 oz.
Lunch
Meal Replacement Drink 1 can - 180 cal
Apple 1 medium
Water 8 oz.
PM Snack
Snack Right Bar 1 bar 170 cal
Dinner
Chicken breast 2 oz.
White rice 1 cup
Margarine 1 tsp.
Garden salad 1 small
Lite salad dressing 3 tsp.
Water 8 oz.

Fruits may be exchanged for one of the following: banana, apple, peach, pear, grapefruit, or 1 cup of grapes.
Chicken may be substituted for 3 oz. of broiled low fat fish such as halibut, perch, sole or 2 oz. of turkey breast Smile

przy tym mam duzo ruchu, cwiczen, gimnastyki tancze
tymczasowy efekt to 2.5 kg mniej jupi

jest to 30 dniowy program i mam zamiar w nim wytrzymac peace

www.agnesmalorny.com
Nie Kwi 04, 2004 21:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Angel
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 09 Kwi 2004
Skad: z wysokiego Brzegu Odry...

Post Odpowiedz z cytatem
Moje kochane....Jestem osobą puszystą i od 29 stycznia się wzięłam za odchudzanie!!!no i od tego czasu schudłam 10 kg i to mój sukces.Zrobiłam to bez katowania, bez wyrzeczeń i na luzie.Po prostu dojrzałam do tego aby się wziąć za siebie!!!Nie stosowałam żądnych drakońskich diet!!!Po prostu żrę mniej staram się nie przekroczyć 1000 kcal i zażywać jak najwięcej ruchu!!!!Chodze do Klubu Kwadransowych Grubasów 2 razy w tygodniu.Poza tym staram się chodzić czasem na basen i rózne zajęcia na siłowni. Polubiłam ruch, przestałam słodzić i piję dużo wody mineralnej niegazowanej . To wszystko chce jeszcze przynajmniej 10 kg schudnąć , trzymajcie za mnie kciuki !!!

Pon Kwi 12, 2004 21:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Angel
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Moje kochane....Jestem osobą puszystą i od 29 stycznia się wzięłam za odchudzanie!!!no i od tego czasu schudłam 10 kg i to mój sukces.Zrobiłam to bez katowania, bez wyrzeczeń i na luzie.Po prostu dojrzałam do tego aby się wziąć za siebie!!!Nie stosowałam żądnych drakońskich diet!!!Po prostu żrę mniej staram się nie przekroczyć 1000 kcal i zażywać jak najwięcej ruchu!!!!Chodze do Klubu Kwadransowych Grubasów 2 razy w tygodniu.Poza tym staram się chodzić czasem na basen i rózne zajęcia na siłowni. Polubiłam ruch, przestałam słodzić i piję dużo wody mineralnej niegazowanej . To wszystko chce jeszcze przynajmniej 10 kg schudnąć , trzymajcie za mnie kciuki !!!

Pon Kwi 12, 2004 21:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Angel
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem

Pon Kwi 12, 2004 21:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Malgosia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 08 Sty 2004
Skad: z mroznej polnocy

Post Odpowiedz z cytatem
Angel, tyle schudłaś, ze musialas potrojnie napisac grin.gif

Ja tez stosowalam kopenhaska, do konca, nie mdlalam Wink
Schudlam 7 kilo. Potem byl efekt jojo. I - tak jak dzis pisalam juz w innym temacie - zaczely sie cellulity, nowe rozstepy itd. A i przemiana materii raczej sie zepsula Sad Teraz dumam co zrobic, zeby sie odchudzic. cry.gif
Wto Maj 04, 2004 15:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Malgosia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 08 Sty 2004
Skad: z mroznej polnocy

Post Odpowiedz z cytatem
Melduje, ze w tym tygodniu w wyborczej jest tydzien diet. Co i jak, w ktorej i dlaczego. Zaczelo sie w sobote.
Kopenhaska zyskala uznanie,
kwasniewsko-prezydencka zostala wysmiana jako odwadniajaca, a nie - odchudzajaca.
wiecej grzechow nie pamietam...
Pon Cze 28, 2004 07:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Jagna
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 05 Lis 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Kopenhaska jest okay - dość dużo w sumie tego jedzenia ale najbardziej podoba mi sie ze raz jest 2-3 szkl kefiru a raz 2/3 szklanki kefiru grin.gif
dieta idealna dla kogoś kto nie jada śniadań a rzuca sie na żarcie wieczorem. i porcje są naprwadę zabójcze, więc trzeba sobie zmniejszać Smile
Czw Lip 01, 2004 18:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
woman
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 29 Wrz 2003
Skad: Śląsk

Post MONTIGNAC Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny mnie kusi Monti coraz bardziej. Nie tyle jako zwykła dieta, co jako sposób na odżywianie. Jestem po lekturze jego ksiązki i.. ten facet mnie naprawde przekonuje!Smile
Chce zacząć jak najszybciej, żeby przekonać się o efektach.
W ostatnich dniach wprowadzałam powoli niektóre zasady i czułam się znaxcznie lepiej, choć spadku na wadze nie zauważyłam.
Jestem teraz na etapie poszukiwania przepisów oraz... jakiejś bratniej duszy do współMontowania:)
Czy Wy miałyście już kontakt z Montim?

http://mati2007.blogspot.com
Pia Lip 09, 2004 10:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agakakaka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 17 Gru 2003
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
No ja zrobiłam kopenhaską przed slubem i schudłam 10 kilo, nie wiem czy jest jo-jo , bo zaszłam w ciążę i utyłam, ale to chyba z jo-jo nie związane Smile

Sro Lip 28, 2004 22:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Anonymous
Gosc

Post Odpowiedz z cytatem
A ja grubas z natury ......dnia pewnego o budzilam sie i wiecie co? wazylam 90 kg do 170 cm wzrostu, hmmmmmm ciezko bylo sie ruszac i nie mowiac juz o estetyce .........i nagle doszlam do wniosku ze trzeba sie odchudzic....no i sie odchudzilam grin.gif przez jakies 6 miesiacy schydlam 20 kg bylo to lat pare temu i do tej pory wage utrzymuje...... odchudzilam sie bez "glodu i chlodu" i jadlam wszystko(przy odchudzaniu oczywiscie w okreslonych ilosciach).....
Polecam to dziewczyna ktore maja duza nadwage i chca w przyszlosci zatrzymaci sie na swoich wymarzonych kg.
"STRAZNICY WAGI"
http://www.straznicywagi.com.pl/

"Weight Watchers"
http://www.weightwatchers.com/international.aspx
Pon Sie 09, 2004 10:03
basiamore
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 15 Sie 2004
Skad: wwa

Post Odpowiedz z cytatem
to forum jest ciekawe:
http://niejedzenie.4me.pl/forum/index.php
pozatym swiadomosc , swiadomosc i jeszcze raz swiadomosc ( jedzenie tez moze byc z powodu emocjonalnych - zapychacz, albo brak znajomosci lepszych dzialan w stosunku do samopoczucia)
pozatym wegetarianizm tez jest godny zainteresowania , albo jedzenie surowe
http://rawfood.com/
dobrze jest napewno byc doinformowanym i caly czas sie doksztalcac w temacie

Nie Sie 15, 2004 14:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Anonymous
Gosc

Post Odpowiedz z cytatem
Podaje kilka ciekawych linków:

http://www.tyzdecyduj.pl - porady lekarskie, możliwość telefonicznego skontaktowania się z lekarzem, adresy sprawdzonych, najbliższych gabinetów w Twojej okolicy

http://www.odchudzanie.org.pl - wszystko na temat odchudzania

http://www.kalorie.net/ - wszystko o odchudzaniu

http://female.pl/ - kobiece zacisze

http://www.superlinia.pl - strona, nie tylko dla puszystych

http://optymal-btw.webpark.pl/kalkulator.html - tutaj można w łatwy sposób obliczyć ilość kalorii, którą zawiera dany produkt

http://www.wizaz.pl/smoczek_dieta.php - dieta smoczka

http://agk.20a.w.interia.pl/CWICZENIA%20glowna.htm - proste ćwiczenia, które pomogą Ci poprawić sylwetkę ciała

MIŁEGO OGLĄDANIA !!!! wink.gif
Pia Sie 20, 2004 14:24
gosia66
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 29 Sie 2004

Post Odpowiedz z cytatem
My z mężem też stosowaliśmy dietę Kopenhaską: ja wytrzymałam 4 dni a schudłam 3kg, mąż mi zabronił dalsze stosowanie bo byłam "wtedy i tak szczupła"
Mąż wytrzymał 10 dni i schudł 8kg, wagę trzymał ok 7miesięcy -do momentu aż ponownie zaczął się objadać słodyczami. Sad
Ogólnie, jak ktoś jest wytrwały to polecam
Sro Wrz 01, 2004 13:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
gopacz
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Gru 2004
Skad: Toronto

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Tak na marginesie stosowałam przez trzy dni dietę wymienioną na samym początku(tą z Kopenhagi)...dłużej się nie dało bo trzeciego dnia zemdlałam.

To widze ze nie tylko ja mialam takie sensacje. Co ciekawe, wszyscy pisza o 3 dniu, u mnie kryzys byl tez wtedy. To chyba moment kiedy cialo sie kapuje, ze nie dostanie od nas nic wiecej i czas przerzucic sie na zapaski, bo potem jest juz dobrze.
Stosowalam ta diete, ale byla ociupinke inna. Schudlam 8 kilo w 2 tyg i nie tylko dlugo utrzymalam wage (do czasu kiedy nie zaczelam sie Obzerac), ale rowniez zmienia to wasza psychike. Zastanawiacie sie 2 razy jak nie wiecej zanim zjecie cos niewlasciwego.
Co jeszcze polecam to dieta, lub jakkolwiek to nazwac, polegajaca na wlasciwej kombinacji jedzenia, co pomaga cialu wszystko poprawnie przetrawic.
Mowilyscie tez wczesniej o surowych warzywach, owocach i wodzie. Zgadzam sie zupelnie z tym, dokladam jeszcze straczkowce i orzechy ( w umiarkowanych ilosciach) oraz rybe, ale to juz nie dla weganow chyba.

Dla leniuszkow, do ktorych tez sie zaliczam, polecam wizyte u akupunkturzysty, ktory moze wam wkleic na kilka dni ziolko do ucha, ktore przy stymulacji ogranicza wasze zapotrzebowanie na zarcie. Albo znajdzcie jakies stronki z punktami akupresury i w tych miejscach sie naciskajcie lub masujcie. Glod jest umiejscowiony w srodku malzowiny. A tak w ogole, to znajdzcie sobie nieustanne zajecia dla rak, zeby was nie kusilo otwierac lodowke. Jak jestem zajeta, to moge nie jesc caly dzien, natomiast wieczorem jak zasiadam na relaks, to mi sie buzia nie zamyka i przez 2 godz wrzucam w siebie wszystko co popadnie, FUUUUUUJ!!!!!!
No i nie jedzcie po 18-tej
Czw Sty 06, 2005 18:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
aitee
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Sty 2004
Skad: Wielka Brytania

Post Odpowiedz z cytatem
Od dwóch tygodni jesteśmy z mężem na diecie plaż południowych. Polecam. Jemy dużo, zdrowo, czujemy się świetnie i chudniemy. Ja 3,7kg w dwa tygodnie, mąż ponad 4 kilo. Jest to raczej zmiana stylu żywienia niż dieta cud i działa.
Mnie zostało jeszcze 38 kilo do zrzucenia Wink

Czw Lut 24, 2005 12:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc MSN Messenger
iga233
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 30 Mar 2005

Post dieta Odpowiedz z cytatem
ja mam starą wypróbowaną diete, którą stosuje w momencie:
....Boże za tydzień impreza a mój brzuszek!!!
trace zawsze 3-4 kg w 1 tydzień.

godz. 7- gorzka herbata czerwona /BIO-ACTIVE/
godz. 9- jajo na twardo
godz. 11- serek topiony lub 10 dkg sera białego chudego
godz. 13- 10 dkg gotowanego mięsa białego z sałatą lub surówką
godz. 15- jajo na twardo
godz. 17- 1/2 kg jabłek
godz. 19- szklanka soku pomarańczowego lub lampka wina wytrawnego

pije tylko mineralną naturalną do tego jaja bo jak dla mnie to za mało w niej wody!!!

Podziwiam Babeczki które stosują długotrwałą diete- dla mnie tydzień i mam dosyć!!!!

Sob Kwi 23, 2005 12:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastepna
Strona 3 z 6

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach