Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Ranking Diet !!!!!
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Ranking Diet !!!!!
Autor Wiadomosc
azi
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 21 Sie 2004
Skad: mazowieckie

Post Odpowiedz z cytatem
DIETA ŻELAZNA
Stracisz 7-8 g. W tej diecie bardzo ważna jest kolejność posiłków i żelazne
trzymanie jadłospisu!

1 dzień
śniadanie: herbata lub czarna kawa
obiad: 2 jajka na twardo, 2-3 liście sałaty lub mały pomidor
kolacja: duży kawał chudego mięsa /gotowanego lub pieczonego bez tłuszczu/,
zielona sałata z cytryna

2 dzień
s: herbata lub czarna kawa, suchar
o: duży kawał mięsa /smażony stek wolowy/, sałata z cytryną
k: gruby plaster szynki, mały pojemnik jogurtu

3 dzień
s: czarna kawa, suchar
o:dwa plastry selera smażone na oleju, nieduży pomidor, małe jabłko
k: 2 jajka na twardo, plaster szynki, 2-3 liście sałaty

4 dzień
s: herbata lub czarna kawa, jeśli musisz-suchar
o:1 jajko na twardo, 1 filiżanka tartej marchwi, grubszy plaster żółtego sera
k: duża miseczka sałatki owocowej, mały pojemnik jogurtu

5 dzień
s: 1 filiżanka tartej marchwi z cytryną
o: duży kawał chudej, gotowanej ryby, nieduży pomidor
k: niespodzianka, czyli NIC

6 dzień
s: czarna kawa, suchar
o: duży kawał gotowanej kury, zielona sałata z cytryną
k: 2 jajka na twardo, 1 filiżanka tartej marchwi

7 dzień
s: herbata lub czarna kawa
o: kawał mięsa pieczonego lub gotowanego, jakiś owoc
k: to, na co masz ochotę

a 8 dnia zaczynasz od początku- i kontynuujesz dietę przez następny tydzień.
UWAGA! Nie wolno zmieniać kolejności ani składu posiłków-tylko to gwarantuje
doskonale rezultaty; pociesz się tym, ze, gdy już utracisz te 7-8 kg przez
następne 3 lata możesz jeść normalnie, bez obawy, że je natychmiast
odzyskasz. CHYBA WARTO WYTRZYMAĆ!

Sob Kwi 23, 2005 13:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
bruni
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 27 Lis 2004
Skad: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
stosowałam na sobie już chyba wszystkie diety swiata i powiem jedno - po kazdej, nawet najlepszej i najmoadrzejszej bedzie efekt jojo, jesli od razu rzucimy sie na żarcie i wrócimy do starych nawyków zywieniowych.
Dieta nie ma nas przede wszystkim odchudzić, ale zakodowac nam jak mamy jesc!!!

łatwo sie mądrować Smile

teraz stosuje Diete Cmbridge - szybki i straszny sposób na odchudzanie, ale na mnie tylko ten działa - albo minimum, albo jem maximum...

ze wszystkich diet polecam 13dniowa i najlepsza moim zdaniem - MONTIGNAC!!!!
do tej ostatniej za 12 dni przystepuje, po odstawieniu CAMBRIDGE!

Wto Cze 28, 2005 13:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Lady J.
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 10 Cze 2004
Skad: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
jestem ostatnio w wakacyjnym amoku zrzucania sadła Rolling Eyes Mad Smile Shocked

i chyba czas najwyższy odkurzyć stary dobry sposób na gibką jupi sylwetkę; u mnie się sprawdza, pod warunkiem silnej woli: w zeszłym roku minus 2kg w 3 dni, a efekt utrzymywał się aż do momentu obżarstwa

I. POŻYWIENIE
- jabłko zaraz po śniadaniu - oszukuje organizm, któremu wydaje się, że jest pełniutki i nasycony
- a na śniadanie ulubione pieczywo (np. razowa bułka) z dowolnymi dodatkami - ma być pysznie, żeby móc je wspominać do późnego wieczora Smile
- zastąpienie kefiru jogurtem naturalnym lub owocowym, mniej wzdyma wink.gif
- woda mineralna - preferuję gazowaną, smaczniejsza i na dłużej zaspokaja pragnienie
- czerwona herbata w nieprzyzwoitych ilościach - moje nowe, aromatyczne odkrycie
- unikanie typowego obiadu - zamiast tego kalarepa/marchew/ryż na sypko/zielony ogórek -> poupychać na talerz te warzywa i konsumować jak u Lukullusa na uczcie smile.gif
- na kolację kisiel z ograniczoną ilością cukru lub jogurt oraz pomidor + trochę soli i pieprzu - delektujemy się cool.gif
- przed rzuceniem się na paluszki/orzeszki/ czekoladę mówimy w myślach "To da mi chwilowe, ulotne szczęście. Pragnę szczęścia trwałego. Baj baj węglowodanie."

II. PIELĘGNACJA
- przed rozpoczęciem diety dokładna depilacja, peeling, maseczka, manicure i pedicure - dla mnie to znak, że coś się szykuje... smile.gif
- umawiamy się za ok tydzień do fryzjera - chociaż na podcięcie końcówek, niech będzie to przypieczętowanie wysiłku!
- po każdej kąpieli balsam silnie nawilżający
- oraz oczywiście ujędrniający na tzw. strefy zagrożenia... np. okołodupie wink.gif

III. RUCH
- dowolny wysiłek - mój ulubiony to taniec połamaniec i długie spacery - wysiadam z tramwaju, muzyka dudni w uszach (ulubiona płyta, koniecznie!) i pieszo do celu!
- hooooola-hop - zaraz po kole garncarskim drugi wspaniały wynalazek

IV. MOTYWASJĄ:
- zakochujemy się. nic dodać, nic ująć.
- kupujemy miniówkę (BRAWO CAMEL! smile.gif)
- idzie lato...
- idzie wiosna...
- idzie zima... itd.
- umawiamy się na spotkanie ze starymi jak świat znajomymy/ upierdliwymi ciotkami i NIE CHCEMY usłyszeć skaramentalnego "przytyłaś [tu wstaw swoje imię]"

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Zobowiązuję się czytać ten post codziennie rano i wieczorem.
Amok to amok lol.gif
"As God is my witness, I'll never be PLUMP again!"

[/url]

I'd rather be a forest than a street...
Sro Cze 29, 2005 18:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
ewulka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 16 Lis 2004
Skad: WAWA

Post Odpowiedz z cytatem
Trzymajcie za mnie kciuki w środę zaczynam dietę kopenhaską.
Mam do zrzucenia kilkanaście kilogramów , lekarz zalecił mi siłownie . Nawet już byłam żeby się zapisać , sle jak zobaczyłam zgrabne dziewczyny to poczułam się jak słonica . Sad Sad Sad

Pon Lip 11, 2005 15:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
jovanna
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 19 Wrz 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Trzymamy,ale z wlasnej autopsji powiem,ze ta dieta jest bardzo wyczerpujaca.Faktem jest ,ze schudlam po niej okolo 5 kg.Jedynym plusem dla mnie jest to ,ze od zakonczenia minelo 8 miesiecy a moja waga stoi w miejscu.Choc nie powiem,zmienilam pewne nawyki zywieniowe.Powodzenia.
Pon Wrz 19, 2005 13:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ewulka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 16 Lis 2004
Skad: WAWA

Post Odpowiedz z cytatem
Diete szlag trafił i teraz z nerwów obrzerałam sie wszystkim . Wczoraj byłam u dietetyczki , zalecenia : ZRZUCIĆ PRZYNAJMIEJ 10 KG, DIETA 1000 KALORII , ĆWICZENIA WYSIŁKOWE . jUŻ MI SIE JEŚĆ CHCE JAK TYLKO O TYM POMYŚLĘ Sad

Czw Wrz 22, 2005 19:13 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
zyszkola
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 13 Lut 2005
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Dziewczynki,
od marca jadę Montignacem i dopiero dzisiejsza lektura tego wątku mi uprzytomniła, że przecież jestem na diecie.
Fakt, na początku tak to odbierałam: tego nie wolno, tamtego nie wolno, to źle a tamto jeszcze gorzej..
Ale: dietę kazała mi rozpocząć pani hormonolog- w sprawie rozmaitych zdrowotnych hormonalnych szaleństw mojego organizmu.( nie miałam przez 6 miesięcy okresu, z tych mniejszych problemów). NIE podparłam tego ŻADNYM lekiem hormonalnym- i dzień dobry, prostuje się, miałam cztery 30dniowe cykle pod rząd, co mi się nie zdarzyło od podstawówki.

Poza tym: chudłam na początku kilogram tygodniowo (szybciej jest bardzo niezdrowo podobno), potem wolniej, bo na obozach z dzieciakami nie miałam jak się żywić po swojemu, wyłączywszy Pieczywo Specjalnie Dla Oli. A potem zaczęłam pracować, przez co system ilości posiłków mi się nieco poprzestawiał. Ale ogólnie- 17kg w dół i dalej mam tendencję spadkową. Jeszcze dziesięć i będę szczęśliwa.

I po ostatnie: to jest sposób żywienia, a nie dieta. Jak się przyzwyczaicie, to pyszszne kajzerki z masłem i szynką zaczynają śmierdzieć mąką i w ogóle są niedobre. Sok z cukrem wykrzywia gębę, bo jest obrzydliwie słodki i fuuj. Pomijając ten drobiazg, że się zaczyna to traktować naturalnie, a nie jak wydziwianie. Z wyjątkiem sytuacji obiadków w knajpie, gdzie pani nie może zrozumieć "jak to, bez frytek???"

Polecam, naprawdę.

PS. A jak mi się cera poprawiła!

Wto Paz 25, 2005 11:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Ana
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 26 Sie 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Dieta cukrzyka - rulez - peace
Sob Lis 26, 2005 09:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
justa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Lis 2005
Skad: świętokrzyskie

Post Odpowiedz z cytatem
Hej! jestem tu nowa ale żywo zainteresowana tematem Very Happy
Od zawsze bezskutecznie próbowałam się odchudzać. Stosowałam chyba wszystkie diety świata ,nawet Herba Life okazał się niewypałem Sad
Lubie o tym czytać i z teorią jest całkiem nieżle -gorzej z praktyką cool.gif
Nie Lis 27, 2005 13:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
justa
Cichutka
Cichutka

Post Odpowiedz z cytatem
znajduje tu dużo ciekawych informacji na temat różnorodnych diet ,niestety nie wiem czy zdołam którąkolwiek z nich wcielić w życie,po kilku dniach stosowania diety tracę silną wolę i motywację a przecież zależy mi na zrzuceniu paru kilogramów
Nie Lis 27, 2005 14:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
justa
Cichutka
Cichutka

Post Odpowiedz z cytatem
Spróbuje zmienic od jutra moje nawyki żywieniowe-ponoć w poniedziałki wszystko zaczyna sie jak po grudzie ale zobaczymy smile.gif
Nie Lis 27, 2005 17:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
linda
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 28 Lis 2005
Skad: Nowa Sól

Post Odpowiedz z cytatem
Natknęłam sie na ciekawy artykuł, więc polecam...
grin.gif
http://wiadomosci.onet.pl/1307183,242,kioskart.html
Z góry sorki , jeśli coś żle wkleję.
W razie wpadki poprawię
Wto Sty 17, 2006 21:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Latraviata
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 31 Mar 2006
Skad: Elbląg

Post Odpowiedz z cytatem
Dieta owocowa

Dieta opiera się na jedzeniu tylko owoców. Owoce mają wprawdzie dużo witamin, minerałów i innych substancji, ale nie dostarczają odpowiedniej ilości białek, węglowodanów i tłuszczy (dzięki lipidom nasz organizm może wchłonąć witaminy A, D, E, K, bo się w nim rozpuszczają). Jest jednak bogata w błonnik, cukry proste i witaminy. Aby dostarczyć organizmowi niezbędnej ilości składników, należy tych owoców zjeść dużo.

POLECAM!
Dieta ziemniaczana

Ziemniak, tak często używany w polskiej kuchni, został przywieziony do Europy w XVI wieku z Peru. Najpierw odnoszono się do niego niezwykle podejrzliwie, przypisując właściwości trujące i moce szatańskie. Dość szybko jednak przekonano się, że to brzydkie warzywo jest nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Ziemniak to dobry lek na wszelkie dolegliwości przewodu pokarmowego: reguluje trawienie, leczy wrzody żołądka i dwunastnicy, zaparcia i niestrawność. Ponadto oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii oraz wzmacnia i regeneruje ustrój po przebytych chorobach. Likwiduje także obrzęki spowodowane otyłością, ponieważ sprzyja właściwemu obiegowi wody w organizmie. Jego walory lecznicze wynikają z tego, że ma dużą zawartość skrobi, białka, węglowodanów, potasu, magnezu oraz witamin C, A, PP i B.
Wyżej wymienione czynniki sprawiają że ziemniak może być podstawą diety odchudzającej, która pozwala stracić dziennie nawet pól kilograma. Wielu ludzi uważa, iż warzywo to tuczy. Owszem, ale tylko wtedy, gdy polejemy je tłustym, zawiesistym sosem lub usmażymy na tłuszczu. Jeżeli podczas jego przyrządzania będziemy trzymać się kilku podstawowych zasad, częste spożywanie ziemniaka pozwoli schudnąć i odmłodnieć.

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS

Pierwszy dzień.

I Śniadanie: 2 łyżki tartego jabłka, szklanka jogurtu naturalnego z płatkami zbożowymi.
II Śniadanie: herbatka ziołowa, kromka razowego chleba z białym serem.
Obiad: pieczone ziemniaki. 4 umyte ziemniaki w łupinie pokroić w plastry, posypać świeżą bazylią, ułożyć na wysmarowanej olejem blasze. Piec 40 minut w temperaturze 220°C aż będą brązowe i chrupiące. Posypać solą.
Kolacja: pomarańcza, tost ziemniaczany. Na blasze ułożyć 2 kromki ciemnego pieczywa, 2 średnie ugotowane ziemniaki pokroić w plastry i ułożyć na chlebie, na wierzchu ułożyć 2 plastry chudej szynki i plaster żółtego sera. Całość polać niewielką ilością kefiru i zapiekać przez kilka minut. Zjeść z sałatą polaną sosem jogurtowo-cytrynowym.

Drugi dzień.

I Śniadanie: szklanka soku owocowego, sałatka z pomidorów i cebuli.
II Śniadanie: herbatka ziołowa, kromka razowego chleba z białym serem.
Obiad: ziemniaki ugotować w mundurkach obrać i pokroić w plastry, por pokroić w talarki, a pieczarki w grube plastry. Szynkę pokroić w paski. Na odrobinie oleju roślinnego podsmażyć oddzielnie por, ziemniaki i pieczarki. Składniki wymieszać, skropić sosem sojowo-grzybowym, doprawić solą i pieprzem, posypać paskami szynki. Podawać o zieloną sałatą.
Kolacja: szklanka kefiru, zapiekanka ziemniaczana z jabłkami. Kilka ziemniaków obrać i gotować w osolonej wodzie przez 8 minut; wodę odlać, ziemniaki ostudzić i pokroić w plastry. Dużą cebulę zrumienić na odrobinie masła, dodać 100 ml rosołu z kostki i tymianek, zagotować. 2 jabłka obrać i pokroić w plastry. W natłuszczonej formie układać na przemian plastry ziemniaków i jabłek. Polać rosołem, posolić. Zapiekankę piec w piekarniku w temperaturze 200°C przez 20 minut. Następnie zwiększyć temperaturę do maksimum i piec jeszcze 5 minut.

Trzeci dzień

I Śniadanie: szklanka soku wielowarzywnego, 2 kromki pełnoziarnistego chleba z 3 łyżkami twarożku z ziołami.
II Śniadanie: szklanka niegazowanej wody mineralnej zmieszanej z sokiem z 1 cytryny, kiść winogron.
Obiad: szklanka jogurtu z owocami. ziemniaki faszerowane. 2 obrane, ugotowane ziemniaki przekroić wzdłuż i wydrążyć z nich środek. Masę ziemniaczaną przyprawić pieprzem, papryką, gałką muszkatołową i bazylią, dodać plasterki wędzonego łososia i kilka krewetek, masą napełnić łupiny. Posypać tartym ostrym serem żółtym, wiórkami masła i kilkoma kaparami. Zapiec w piekarniku.
Kolacja: sałatka ziemniaczana. 200 g ugotowanych w łupinach ziemniaków, 1 ogórek kiszony, 1 cebulę i 1 marchewkę pokroić w plasterki i wymieszać. Dodać łyżeczkę dietetycznego majonezu lub jogurtu naturalnego.

JADŁOSPIS NALEŻY POWTARZAĆ CO TRZY DNI. UWAGA!

Podczas stosowania diety ziemniaczanej może wystąpić niedobór wapnia, dlatego w jadłospisie muszą znaleźć się przetwory mleczne; diety nie powinni stosować chorzy na cukrzycę, ponieważ ziemniaki powodują wzrost poziomu insuliny i cukru we krwi.

Sob Kwi 01, 2006 17:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
NATI80
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Kwi 2006
Skad: Katowice

Post Odpowiedz z cytatem
czy któraś z was słyszała o takim wspomagaczu jak MEZITANG to specyfik z Chin podobno skuteczne czy miałyście z tym kontakt Very Happy

Pia Kwi 21, 2006 19:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
franca
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 21 Lip 2005
Skad: Toronto

Post Odpowiedz z cytatem
a może by tak na rower? albo na basen?

Sob Cze 24, 2006 09:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Majeczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Lut 2006
Skad: europa

Post Odpowiedz z cytatem
NATI80 napisala:
czy któraś z was słyszała o takim wspomagaczu jak MEZITANG to specyfik z Chin podobno skuteczne czy miałyście z tym kontakt Very Happy

slyszalam bardzo zla opinie, moze sie chudnie ale zawiera jakis skladnik podobny do amfetaminy i mozna sie od tego uzaleznic oraz zdrowie stracic.
chyba w tv o tym bylo- baba trafila do szpitala.

A z diet to najlepsze opinie slysze o Montignac-u i diecie Hay-a czyli dieta nielaczenia (rozlaczna). Bo to nawet nie dieta a sposob odzywiania na cale zycie.

Rowerek, basenik, spacerek i inne to obowiazkowo Smile
Nie Cze 25, 2006 13:41 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
laaamia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 30 Sie 2006

Post Odpowiedz z cytatem
A gdzie dieta na przytycie?! sad.gif
Pia Wrz 01, 2006 08:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Sephora
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lip 2006
Skad: Śląsk

Post Odpowiedz z cytatem
W temacie diet jesem"prawie expertem"
oczyszczające są OK, ale inne bardziej regorystyczne - odradzam
Przetestowałam ich wiele,
kopenhaska jest do niczego - na początku super, potem wyniszczenie organizmu, bóle głowy omdlenia, itp
Montignac - na krótko, potem organizm przyzwyczaja się do nowego sposobu żywienia i nie reaguje

moim zdaniem najlepsza dieta to jest 1000 kalorii, chudnie się wolniej ale bez uszczerbku na zdrowiu i efektu jo jo, dodatkowo ruch ( basen, rower ) i mamy to co chcemy.

Według mnie - WSZYSTKIE DIETY CUD SIĘ MSZCZĄ Exclamation
Sro Wrz 20, 2006 19:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Gunhilda
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 10 Lis 2006

Post Odpowiedz z cytatem
ja najbardziej lubie oczyszczającą trzydniową - piję samą wodę i doskonale wpływa przede wszystkim na cere [/img]
Sob Lis 11, 2006 01:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
finka27
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 08 Lis 2006

Post Odpowiedz z cytatem
hej, jestem nowa ale w dietach mam duże rozeznanie, i jedno co moge powiedzieć to ze trzeba sie dużo ruszać, i jeść dużo warzyw i owoów i to najlepiej tylko do 18 później już nie, a poza tym pić ok 2 litry płynów , w odchudzaniu bardzo mi pomopgła herbatka slim figura i tabletki CLA z zieloną herbatą, polecam
Sob Lis 18, 2006 14:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastepna
Strona 4 z 6

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach