Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Ranking Diet !!!!!
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Ranking Diet !!!!!
Autor Wiadomosc
chechenia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Kwi 2006
Skad: poznań

Post Odpowiedz z cytatem
a ja powracam do tematu. odchudzam sie od wiekow smile.gif ale taki już los grubasków. też korzystałam z wszystkiego, łącznie z paskudnie drogimi tabletkami "meridia" po ktorych chudlam - bo nie mialam już kasy na normalne zywienie wink.gif
ale dopiero teraz gdy waga dochodzi do magicznej dwucyfrowej liczby wiem ze to silna wolna, madre odzywanianie i ruch ruch ruch pomogą zrzucic te faldki... i postanowilam iść na basen i .... skreciłam sobie noge hahahaha
więc teraz czekam na zdjęcie gipsu i spowrotem na basen.
pozdrawiam wszystkie odchudzające..
Pon Mar 12, 2007 14:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
jumapili
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lis 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Hej dziewczyny
Czasem sobie tu podczytuje i wreszcie zebralam sie do wypocenia cos wlasnego.
Bo mam na tym tle duuuze doswiadczenie Very Happy
A wiec od poczatku i na poczatek
Najlepsza dieta to... zadnej diety nie stosowac tylko zmienic swoje nawyki zywieniowe i dodac troche sportu. Tylko takie poloczenie wierzcie mi gwarantuje utrzymanie wagi. Bo nie trudno jest zrzucic nawet 8 Kg tylko ze zaraz potem wraca podwojnie Sad znacie to na pewno z doswiadczenia. Znam i ja.
Od 17 roku zycia moja waga wahala sie od 58 do 65 kg. Stosowalam chyba wszystkie mozliwe diety: kopenhadzka, owocowa, pszeniczna, slim fast, herba life itd.
Ale odkad przyjechalam do Niemiec(prawie 9 lat temu) i przestalam stosowac diety tylko zainteresowalam sie zdrowym zywieniem i zaczelma uprawiac sport moja waga zaczela sama spadac. I o dziwo od ok 4 lat waze 50-52 kg przy wzroscie 160. Nie gloduje, nie licze kalorii ale nie obbjadam sie i jestem swiadoma ze kotlet panierowany i usmazony ma wiecej kalorii i tluszczu niz taki sam upieczony w folli i bez panierki albo z grilla.Postawilam na duzo warzyw i owocow, pieczywo, maokarony pelnoziarniste, ryz naturalny, malo slodyczy (ale nie zero) duzo ryb, nie smazone ale z grilla, pieczone w folii.
Rzadko uzywam majonezow, smietany, masla, jesli juz to albo w wersji light albo rozrobione z jogurtem naturalnym. Ciasta pieke tylko od swieta, ale nie odmawiam jesli jestem na urodzinach czy tez na swietach. Wazne jest wlanie niczego sobie nie zakazywac, bo wtedy wlasnie bedziemy miec na to nieodparta ochote i zjemy duzo wiecej. Slodyczy tez na co dzien nie kupuje ale zawsze mam w zamrazalniku lody i prawie codziennie delekzuje sie z moim lubych mala porcja tego rarytasu Very Happy Do tego dawka sportu, biegam raz bardziej regularnie (3 razy w tygodniu) ale ostatnio tez raz w tygodniu i dziala.
Wolalabym co prawda aerobik ale brak mi czasu, a na chwile do parku zawsze moze wybiec. Przynajmniej w weekend. Jak w lato biegalam 3 -4 razy w tagodniu po godzinie to zauwazylam ze mi sie cellulitis nawet zmniejszyl.
Moj mezczyzna odkad ze mna jest i przeszedl na „moje zywienie” schudl 10 kilo i pozbyl sie zgag.
No to tak w streszczeniu moze komus sie przyda
Pozdrawiam
D
Wto Mar 27, 2007 13:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
dagolak
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 15 Mar 2007
Skad: Bielsko-Biała

Post Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie zapisałam się tańce, ponad to staram się jeździć na arbitreku. Przy wzroście 167 ważę 68 kg, czyli mam jakieś 6 kilo nadwagi - wg BMI.

Życie nie jest ani proste,ani złożone. Jest.
Czw Kwi 19, 2007 08:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Laura7
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Kwi 2006
Skad: Gdańsk

Post Odpowiedz z cytatem
A ja tam żadnych diet nie polecam, jeśli ktoś nie ma silnej woli, tak jak ja Embarassed
W liceum przezyłam tzw. "burzę hormonalną" i wyglądałam jak księżyc w pełni grin.gif . I schudłam w ten sposób, że codziennie pływałam w jeziorze latem (normalnie ponad 2 godziny siedziałam w wodzie Cool ) a poza tym dzień zaczynałam od kawy z połową wafelka i tak do południa. Po południu druga filiżanka kawy. Dla mnie to się okazał najlepszy sposób, bo bez bólu i jakichś drakońskich diet. Nie jadłam śniadań dzięki kawie. Dużo schudłam bardzo.
Tylko był jeden minus tego - po jakimś czasie zachorowałam na półpaśca bo chyba kawa wypłukała całą witaminę B z organizmu.

Czw Kwi 19, 2007 08:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
BeataJulia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Maj 2007

Post Odpowiedz z cytatem
nie ma lepszej diety niż stara niezawodna MŻ (Mniej Żreć) Cudów nie ma, a mleko z nieba nie leci Very Happy

Ja tam lubię smacznie zjeść i odkąd postanowiłam być szczupła i wiotka wink.gif to po prostu przerzuciłam się na warzywa - sałatki górą !!! grin.gif
Sob Maj 05, 2007 20:53 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Maweth
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 15 Lut 2005
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym chciała schudnąć z 6 kilo.. Byłoby miło, ale brak silnej woli jakoś mnie źle nastraja na to całe przedsięwzięcie Sad

Sob Maj 05, 2007 21:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
BeataJulia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Maj 2007

Post Odpowiedz z cytatem
zastąp niektóre posiłki sałatkami (byle bez majonezu grin.gif ), zapomnij na jakiś czas o słodyczach i o jedzeniu po 18-tej. Reszta to tylko zdziwienie jak waga sama spada wink.gif
Sob Maj 05, 2007 21:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
CiuciuBabka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2008

Post efekt yo yo gwarantowany Odpowiedz z cytatem
swego czasu interesowałam się dieta atkinsa juz tutaj podaną- naprawde ma to podstawy biochemiczne by działać w organizmie,ale strasznie obciąża serducho ( tłuszcze zwierzęce= miażdżyca). poza tym jak wszystkie drastyczne diety w olbrzymim odsetku efekt yoyo jest gwarantowany ( sama doświadczyłam Sad ). dlatego po dłuuuuuugim czasie meczenia się z dietami stwierdzialam,że nejlepiej to po troszku eliminnowac pewne zle nawyki ( chociaz i to jest trudne Sad ). po pierwsze kupiłam sobie bieżnię do biegania Smile, po drugie ograniczam słodycze i białe pieczywo ( ale bez przesady ) Smile a po trzecie piję duzo wody ( mi osobiscie smakuje aquarel). woda koniecznie niegazowana! no i jeszcze mój wynalazek - co tam bedziemy gadac- warzywami się czlowiek nie naje Sad dlatego nie żałuję sobie mięsa! a za to ograniczam kasze, makarony i ziemniaki. no i "tylko" tyle Smile a olbrzymia ilość samozaparcia by nie kupic sobie wielkiej eklerki z bitą śmietaną Smile
Wto Mar 04, 2008 19:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Janet
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 06 Gru 2007
Skad: stad :)

Post Odpowiedz z cytatem
BeataJulia napisala:
nie ma lepszej diety niż stara niezawodna MŻ (Mniej Żreć) Cudów nie ma, a mleko z nieba nie leci Very Happy

poza tm Motignac jest super
Czw Mar 06, 2008 17:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
helenka28
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 04 Mar 2008

Post Odpowiedz z cytatem
Ja robię sobie 2 dni w tygodniu diety gotowanych warzyw ( jem nie do końca podgotowane warzywa np. brokuły ) i codziennie piję zieloną herbatę.Ograniczam słodzycze i tłuste potrawy.Po miesiącu ważę 1,2 kg mniej grin.gif

Czw Mar 06, 2008 18:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Owieczka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Mar 2008

Post Odpowiedz z cytatem
Ana napisala:
A ja mam koleżankę (która zresztą ma ochotę wstąpić do Samych Bab), jedzącą wyłącznie surowe warzywa i owoce i pijącą wodę miralną, tudzież własnoręcznie zrobione soki. Mówi, że to dieta-cud i że czuje się rewelacyjnie smile.gif

A brzuch jej nie boli od tej surowizny? Smile Ogólnie picie wody i soków jest jak najbardziej pożadane ale jednak białko czy zdrowe tłuszcze nie mogą być wyeliminowane...
Pon Cze 16, 2008 23:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
ptysio
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 24 Sie 2004
Skad: Warszawa

Post dieta do domu Odpowiedz z cytatem
A ja jestem na diecie Easy Diet. Dostaje 5 posiłków do biura przez kuriera i nie martwie się co zjem na chwile. Mam 1400 kalorii przygotowanych przez dietetyka. Nawet dobre Smile . polecam www.easydiet.pl.

Pia Lip 25, 2008 15:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
olisandra
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Wrz 2008

Post Odpowiedz z cytatem
No tak tyle tych diet - nalepsza byłaby taka co daje efekty.
I nie za długo bo nie lubię rutyny. Wiem, że samo odstawienie chleba może
zmniejszyć wagę o 1-2kg. Ale u siebie jakoś tego nie widzę Sad
Za to często mam brzuch jak balon i trochę przegazowany.... Sad

Pon Wrz 15, 2008 21:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
zuo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Lut 2009
Skad: wasza-wa ;)

Post Odpowiedz z cytatem
Moze dieta oczyszczajaca na syropku klonowym ? Ja zrzucilam na niej 6 kg w ciagu 5 dni i nic mi nie wraca I do tego produkt naturalny i niezawierajacy chemicznych paskudztw.

wykly kanadyjski syrop klonowy klasy C (koniecznie klasy C ze wzgledu na zawartosc mineralow i vitamin)
Robi sie mieszanke z wody 250 ml , syropu 2 lychy stolowe, dodaje sok wycisniety z polowki cytryny i dodaje szczypte pieprzu cayenne. Mikstury pije sie ile sie chce (minimum 6 szklanek duzych dziennie) i nie jje sie nic

Diete mozna stosowac raz na pol roku od 5-10 dni (naprawde max) i pomaga ona oczyscic organizm przy okazji pozbywajac sie zbednego tluszczyku i usprawniajac przemiane materi. Poprawia funkcjonowanie watroby, nerek i paru innych narzadow
Czlowiek nie jest glodny, dostaje naprawde takiego powera ze szok
No i syropek jest nieszkodliwy dla zdrowia, bo zawiera odpowiednia ilosc kalorii, mineralow i witamin do normalnego funkcjonowania organizmu, nie uzaleznia, nie zawiera chemicznych swinstw.

diete polecil mi lekarz medycyny naturalnej - mimo oporow ( glownie psychicznych, bo jak tu nie jesc) sprobowalam i rewelka! Jestem zadowolona i czuje sie lepiej
Na diecie mozna schudnac nawet 10 liko jak ma sie z czego ....
ja mam

Smile Embarassed Embarassed

Sro Lut 11, 2009 15:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
zuo
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 11 Lut 2009
Skad: wasza-wa ;)

Post Odpowiedz z cytatem
a, i jeszcze
mozna sobie zrobic mieszanke na caly dzien i pic. Cytryna musi byc ze wzgledu na wlasciwosci oczyszczajace i duza zawartosc vit C, a pieprz cayenne czysci jelitka wiec tez raczej dobrze go dorzucic. Mieszanka ( wg mnie) jest naprawde smaczna No i zawsze mozna kiedy poczuje sie glod napic sie syropku i uspokoic zoladek Warto tez rownolegle stosowac mazidla typu nivea siluette, albo inne antycelluitowe zeby skora ladnie sie zbiegala Mozna przy nim pic dowolne ilosci wody ( niegazowanej) i herbatek - najlepiej ziolowych wspomagajacych przemiane materii. Kawa raczej niewskazana , ale ja pilam i to litrami tego jednego sobie odmowic nie moge.. Syropu poszlo mi na 5 dni ok 200-250 ml
grin.gif

Sro Lut 11, 2009 15:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
freshdiet.pl
Gosc

Post dieta Odpowiedz z cytatem
Treść posta usunięta administracyjnie z powodu naruszenia regulaminu (reklama).
Czw Paz 15, 2009 13:21
interka
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Sie 2004
Skad: łódź

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polecam przeczytac ksiazke " Nie potrafie schudnac" koszt w empiku to ok 20 zl lub zamowic w necie np www.otoli.pl, w Warszawie i Łodzi zdaje sie ze przywoza zamowione ksiazki gratis.
Z calym sercem polecam ta diete na wiosne. wink.gif
Pon Mar 08, 2010 17:33 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
babuszka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Lip 2010

Post Odpowiedz z cytatem
dieta z kurczakiem, bez ryżu, bez ziemniaków, bez makaronu, no i dużo ruchu!
Czw Lip 22, 2010 12:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
kaltha
Zabanowana
Zabanowana

Dolaczyla: 24 Maj 2011
Skad: Jarosław

Post Odpowiedz z cytatem
W mojej 'karierze" przerobiłam już dietę Montagniaca i Dukana. Z efektami bywało różnie. Od miesiąca jestem na diecie 36s 3kg mniej i jak na razie głodna nie chodzę i wygląda na to, że wszystko jest w porządku. No cóż zobaczymy jak będzie dalej.
Wto Cze 07, 2011 12:49 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Anullos
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 04 Maj 2005
Skad: opolskie

Post Odpowiedz z cytatem
ja stosuję Herbalife- jako styl odżywiania

Wto Cze 07, 2011 22:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastepna
Strona 5 z 6

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach