Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
LEKARZE GODNI POLECENIA
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
LEKARZE GODNI POLECENIA
Autor Wiadomosc
K@rol@
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 12 Wrz 2005
Skad: śląsk

Post Odpowiedz z cytatem
polecam dr n med Mariola Kunicka- dermatolog przyjmuje w bylym szpitalu gorniczym, w Bytomiu oraz ma swoj gabinet w Rybniku!! jest rewelacyjna lol.gif lecze sie juz u niej przeszlo rok i jestem zadowolona i wyprowadza mnie z tego, co zawalil alergolog;wynikiem zaniedbania jest atopowe zapalenie skory sad.gif ale lekarka jest naparwde fachowcem i z m-ca na m-c jest lepiej chociaz cala kuracja ma trwac ok 2 lat!!! juz sie nie rozpisuje tylko napisze tyle: POLECAM Very Happy

13.09.2008 Very Happy

http://kavikka.wrzuta.pl/pliki/6me4fJnCNX/  Studio + Plener
Nie Lip 09, 2006 19:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Anonymous
Gosc

Post Odpowiedz z cytatem
dr.Marcin Opławski-kraków
ginekolog naprawde godny polecenia.Jest młodym lekarzem ale posiadającym naprawde dużą wiedze w tej dziedzinie.Wczoraj byłam u niego na pierwszej wizycie,i mile mnie zaskoczył...jest bardzo miły,wylajtowany,mozna mu o wszystkim powiedziec i powiem szczerze ze kiedys bałam sie isc do jakiego kolwiek ginekologa męzczyzny a on jet jeszcze delikatniejszy od kobiety....bardzo sympatyczny pan....zbada delikatnie i bezstresowo...gorąco polecam<przynajmniej jak narazie poniewaz poczekam do kolejnej miesiączki.....>ale ogolnie super....aha pomyslcie o jakiejs trwalszej metodzie anty....nie dopuscie do sytuacji w której bedziecie musiały brac tabletki po.....bo to straszne...a najgorsze jest czekanie i zastanawianie sie czy w waszym przypadku pomoze....
pozdrawiam[img][/img][img][/img][img][/img][url][/url]
Sro Wrz 06, 2006 11:31
Blutka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Wrz 2005
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
ashlly86 napisala:
dr.Marcin Opławski-kraków

Gdzie przyjmuje?

Czekamy na Sierpniową Niespodziankę. Smile
Sro Wrz 06, 2006 13:43 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Sarna
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 03 Wrz 2006
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Szukam fajnego dermatologa z Warszawy. Very Happy
Czw Wrz 14, 2006 19:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
grenthalka
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 03 Lip 2005
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Szukam dobrego laryngologa z Warszawy, moze jakies propozycje.

Czw Paz 19, 2006 08:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc MSN Messenger Numer ICQ
asiulek03
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Lis 2006

Post Odpowiedz z cytatem
czy ktos slyszal o dr Marta Marszałek-Rajska z Krakowa??
Nie Lis 12, 2006 20:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Inez
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 15 Lip 2003
Skad: Uć

Post Odpowiedz z cytatem
Dla odmiany szukam dobrego ortopdy dziecięcego w Łodzi.

Czw Lip 19, 2007 06:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
K@rol@
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 12 Wrz 2005
Skad: śląsk

Post Odpowiedz z cytatem
K@rol@ napisala:
polecam dr n med Mariola Kunicka- dermatolog przyjmuje w bylym szpitalu gorniczym, w Bytomiu oraz ma swoj gabinet w Rybniku!! jest rewelacyjna lol.gif lecze sie juz u niej przeszlo rok i jestem zadowolona i wyprowadza mnie z tego, co zawalil alergolog;wynikiem zaniedbania jest atopowe zapalenie skory sad.gif ale lekarka jest naparwde fachowcem i z m-ca na m-c jest lepiej chociaz cala kuracja ma trwac ok 2 lat!!! juz sie nie rozpisuje tylko napisze tyle: POLECAM Very Happy

Dodam jeszcze,ze pani doktor przyjmuje takze w Rybniku Very Happy

13.09.2008 Very Happy

http://kavikka.wrzuta.pl/pliki/6me4fJnCNX/  Studio + Plener
Nie Wrz 16, 2007 10:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
joana
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 03 Cze 2004

Post Odpowiedz z cytatem
Moze polecicie dobrego interniste w Warszawie?
Nie Kwi 06, 2008 10:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
lagusiaczek
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 10 Lut 2009
Skad: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
Okulistka z cudownym podejściem do dzieci: dr. Stróżyk - Łódź

Dominisia miała zapalenie spojówek - po wizycie u niej - upominała się o zakrapianie oczu Smile

Sro Maj 06, 2009 10:24 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nadziak
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Kwi 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo polecma dr Dariusza Kołodziejczaka z Bellisany, świetny lekarz z miłym podejściem do pacjenta. Wreszcie w gabinecie nie czuję się jak natręt, który przyszedł nieproszony i zabiera czas. Dr Kołodziejczak bardzo cierpliwie wysłuchuje z czym przychodzimy, doradza, próbuje znaleźć rozwiązanie. Byłam tutaj na powiększaniu ust i naprawdę jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem Smile
Pon Wrz 03, 2012 09:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Kruellalight
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Lip 2012

Post odp Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio trafiłam przez ranking dentystów (ten znanego lekarza, dodaję namiar), na genialnego fachowca od leczenia zębów u dzieci - facet jako pierwszy dał sobie radę z uspokojeniem mojego dziecka przed siadaniem na fotel w gabinecie.
Pierwszą trójkę warszawskim dentów przetestował i są w skrócie "ekstra"Smile
Czw Gru 13, 2012 10:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nadziak
Cichutka
Cichutka

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ktoś planuje usuwanie zmarszczek i jest z Warszawy to bardzo polecam dr. Kołodziejczaka. Byłam u niego w gabinecie na usuwaniu zmarszczek mimicznych i wyglądam na 10 lat młodszą Wink
Sro Wrz 04, 2013 13:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
melonik
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 22 Sie 2012
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro na tej liście znajdują się lekarze różnych specjalizacji, to ja polecę lekarkę medycyny estetycznej, doktor Urszulę Brumer. Specjalizuje się głównie w zabiegach autologicznych, np. w mezoterapii osoczem bogatopłytkowym (na łysienie, zmarszczki), ale też można wykonać w jej klinice np. jednoetapowe zabiegi korekty odstających uszu lub rozszczepu wargi i podniebienia u dzieci. Osobiście znam panią doktor i mogę śmiało polecić wszystkim osobom poszukującym kompetentnego lekarza medycyny estetycznej. pozdrawiam
Wto Gru 17, 2013 14:07 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
nadziak
Cichutka
Cichutka

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mogę polecić doktora Daniela Urygę (pracuje na ul. Czapińskiego w Krakowie). Bardzo dobry specjalista.
Wto Mar 18, 2014 21:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
merina
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 03 Mar 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mogę Wam polecić bardzo dobry gabinet psychologiczny, w którym odbywa się dobra pomoc psychologiczna w żałobie - myślę, że w tak ciężkiej sytuacji jaką jest śmierć kogoś bliskiego warto jest nie wstydzić się i skorzystać z pomocy specjalisty. W końcu życie toczy się dalej i może być to bardzo dobre rozwiązanie.
Pozdrawiam.
Pon Maj 05, 2014 13:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Amarylis
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 15 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
My z mężem jakiś czas temu mieliśmy bardzo duże problemy w życiu erotycznym - niestety ale po 7 latach totalnie przestało nam się układać. Zarówno mi ani jemu nie chciało się już tego robić.
W końcu zdecydowaliśmy się na pomoc specjalisty w tym zakresie.
Chodziliśmy na terapię do pani Moniki Rudy, która aktualnie przyjmuje w tym gabinecie psychologicznym na ulicy Gocławskiej: http://psychoterapia-kielczyk.pl/seksuolog/ - bardzo dobra specjalistka, która otworzyła nam oczy na wiele spraw i sprawiła, że relacje pomiędzy nami wreszcie zaczęły się poprawiać.
Sro Cze 04, 2014 18:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Zenia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 17 Cze 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Ze swojej strony mogę Wam polecić bardzo dobrą poradnię laryngologiczną, która mieści się we Wrocławiu. Tutaj jest link do ich strony: http://proclinic.pl/service/konsultacja-laryngologa/ - jestem bardzo zadowolona z wizyty ponieważ dzięki niej pozbyłam sie problemu z migdałkami, który męczył mnie już od wielu lat a niestety mało, który lekarz potrafił sobie z nim poradzić ...
Przyjęła mnie tam pani Marlena Orlik. Bardzo dobra specjalistka, posiada dużą wiedzę. Przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, w którym wypytała się o wszystkie dolegliwości. Przeprowadziła również szereg stosownych badań,
Sro Cze 18, 2014 16:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
pelna_miska
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 19 Paz 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Dorzucę do tej listy adres Ośrodka Leczenia Uzależnień z Poznania. Specjaliści z ośrodka AGNUS leczą: alkoholizm, narkomanię, lekomanię, hazard, seksoholizm, zakupoholizm i uzależnienie o komputera oraz Internetu. Strona www ośrodka: http://agnusterapia.pl.
Sro Lis 18, 2015 10:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
iwonkao
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 20 Sie 2012

Post Odpowiedz z cytatem
Ja od jakiegoś czasu korzystam praktycznie jedynie z prywatnych wizyt. Wcześniej wielokrotnie chodziłam na fundusz ale to co obecnie się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Kolejki do lekarzy są bardzo długie, jest problem z dostaniem się do lekarza oraz wymagane jest skierowanie. Tak wiec wolę już skorzystać z porady prywatnej , zapłacić ale nie czekać.

Wiecie oczywiście, że jest możliwość dostania leków na receptę nawet przez internet ? Konkretnie polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://dimedic.eu/

Możecie tam wypełnić formularz oraz dostać bez problemu takie leki. Kilka razy już skorzystałam z tej usługi oraz jest to mega wygodna opcja.
Pon Lut 29, 2016 12:57 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Nastepna
Strona 3 z 4

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach