Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Czy plafony pasuja do salonu ?

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Czy plafony pasuja do salonu ?
Autor Wiadomosc
OlaK
Gosc

Post Czy plafony pasuja do salonu ? Odpowiedz z cytatem
Planujemy wystroj salonu dosyc oszczedny, tzn. maja byc skorzane meble wypoczynkowe w kolorze kremowym (2 fotele + sofa), jakas niska lawa, kominek, moze jeszcze komoda. Sam salon jest spory - wynosi okolo 30 m2 i polaczony bedzie z jadalnia (tu bedzie stal stol i krzesla, a oswietlenie w postaci prostego zyrandolu zwisajacego tuz nad stolem) i z kuchnia (tu halogeny nad szafkami). No i mam teraz problem z oswietleniem tego salonu. Sa tam dwa punkty na suficie i zastanawiamy sie jakie lampy powiesic. W sumie do takiego oszczednego stylu (ale nie zimnego, raczej bedzie to "cieply" salon, meble nie nowoczesne, ale tez i nie barokowe wink.gif ) psuja nam jedynie plafony na suficie, bo zwyklych zyrandoli jakos nie potrafimy sobie wyobrazic.......

Prosze doradzcie, czy plafony beda dobrze wygladac w salonie? Czy dadza wystarczajaco duzo swiatla - chyba nie obejdzie sie bez jakiejs lampki stojacej obok sofy...??? cry.gif
Pon Mar 01, 2004 23:33
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie osobiście podobają się nowocześniejsze rozwiązania
kumkwat sprowadzony z Chin
Pia Wrz 15, 2017 12:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
agnieszka123
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
oszczędnie i nowocześnie możesz urządzić salon kupując meble Ada http://www.comfortmeble.pl/meble-do-salonu/meble-ada.html . Sklep warty polecenia. Często mają bardzo korzystne oferty i promocje. Jestem zawsze na bieżąco Very Happy
Pia Mar 23, 2018 11:39 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
agnieszka123
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Mi ostatnio spodobała się meblościanka http://www.mebleada.pl/produkt/mebloscianki/mebloscianka-mars-ii.html . Myślicie że to dobry pomysł na wyposażenie salonu? Czy może meblościanki już nie są modne i lepiej kupować osobne meble?
Czw Mar 29, 2018 12:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach