Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
knajpy - jakie lubicie?
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
knajpy - jakie lubicie?
Autor Wiadomosc
Agusia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 28 Lis 2002

Post Odpowiedz z cytatem
mada napisala:
Oo, i bardzo nie lubie restauracji typu male g. na wielkim talerzu. Evil or Very Mad

mada, ajlawiu hahaha
Wlasnie najbardziej tego nie lubie! no
Sro Kwi 21, 2004 17:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Lis 2003
Skad: z cieplego kraju

Post Odpowiedz z cytatem
BeataB napisala:
He, he, a jadlas kielbase smazona skladajaca sie z flaków Shocked ? Nie powiem, zeby bylo to danie "normalne", ale na pewno nie gourmet grin.gif

I narzady rodne byczka... Embarassed Twisted Evil Taaaakkk zygi2 wink.gif

Sro Kwi 21, 2004 17:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Wlasnie mi sie przypomniala ostatnia akcja.
Otoz wszyscy wiedza, ze ja nie lubie zadnych stworzen morskich i ostatnio powiedzialam ze nie mam zamiaru jesc niczego "co na mnie patrzy"... Wiecie co na to odpowiedziala moja tesciowa???

Ze w takim razie ona wydlubie tym krewetkom i homarowi oczy - wtedy moge jesc Rolling Eyes w00t.gif

Ostatnio zmieniony przez Alma dnia Sro Kwi 21, 2004 18:08, w calosci zmieniany 1 raz
Sro Kwi 21, 2004 18:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agusia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Alma napisala:
Ze w takim razie ona wydlubie tym krewetkom i homarowi oczy - wtedy moge jesc Rolling Eyes w00t.gif

Alma, Ty masz chyba sokoli wzrok, ze widzisz w krewetkach oczy. Shocked
Ja tam nie widze... kurcze musze sie przypatrzec dokladnie.

A moze ja jem wersje mini?! Very Happy
Sro Kwi 21, 2004 18:06 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Agusia napisala:
Alma napisala:

Alma, Ty masz chyba sokoli wzrok, ze widzisz w krewetkach oczy. Shocked
Ja tam nie widze... kurcze musze sie przypatrzec dokladnie.

A moze ja jem wersje mini?! Very Happy

Hmm, chyba pomylilam nazwy bo Ty chyba masz na mysli takie male biale rogaliki?? Mi chodzilo o camarões - rozowe, wasiate z czarnymi oczkami... smile.gif

Sro Kwi 21, 2004 18:17 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agusia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Alma napisala:
Hmm, chyba pomylilam nazwy bo Ty chyba masz na mysli takie male biale rogaliki?? Mi chodzilo o camarões - rozowe, wasiate z czarnymi oczkami... smile.gif

Tak, mi chodzi o rogaliki.
A camaroes nie znam... jeszcze nigdy na mnie nie patrzyly wink.gif ... albo napisz po polsku co to znaczy. Very Happy
Sro Kwi 21, 2004 18:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Nazwy za cholewke sobie nie przypomne... wlasnie szukam zdjecia... Smile Help! lol.gif

Sro Kwi 21, 2004 19:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
Agusia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Post Odpowiedz z cytatem
Przeczytajcie to... Shocked

Dżdżownice z grilla

Egzotyczne smakołyki.
Niecodzienne przysmaki: szerszenie i skorpiony w miodzie, szarańcza w cukrze, chrz±szcze w papryce czy dżdżownice z grilla poleca wła¶ciciel pierwszego w Hiszpanii stoiska specjalizuj±cego się w jadalnych insektach.

Sam owadzie przysmaki poznał w Meksyku i Wietnamie, a teraz do degustacji zachęca mieszkańców stolicy Katalonii. Stoisko z insektami znajduje się w Boquerii - najsłynniejszej barcelońskiej hali targowej.

img.interia.pl/wiadomosci/nimg/news464752.ra

no
Sro Kwi 21, 2004 19:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Brzmi smakowicie... wybiore sie na chrzaszcze zapiekane pod beszamelem smile.gif

Ale powaga, moi kumple twierdza, ze pychota! wink.gif

Sro Kwi 21, 2004 20:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
maju¶
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 27 Lis 2002
Skad: Poznań/Swarzędz

Post Odpowiedz z cytatem
od czasu do czasu pozwalamy sobie na jedzonko w knajpie.
najbardziej smakuje nam kuchnia meksykańska, włoska i chińska.
czasami zdarzy nam sie też fastfood.

dzień dobry, kocham cię
już posmarowałam Tob± chleb
Czw Kwi 22, 2004 09:16 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
gaja
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Lis 2002
Skad: Fr

Post Odpowiedz z cytatem
Alma moze to chodzi o gambas czyli krewetki krolewskie? One sa takie fajne, duze Smile
Czw Kwi 22, 2004 10:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
ALma, a może tobie chodzi o moje ukochane, najpyszniejsze na ¶wiecie langustynki (po włoski scampi, tam oszalałam na ich punkcie).

One maj± w±sy i oczka Smile

A w Polsce pod nazw± scampi serwuj± w niektórych knajpach normalne krewetki - mada, jak to jest?

Bo scampi z grila, które jadałam we Włoszech to były wła¶nie takie minihomarki, czyli po polsku langustynki (nie langusty). I w Internecie też znalazłam, że scampi=langustynki.

A nie zakręcone krewetki.

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Czw Kwi 22, 2004 11:37 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
mada
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 20 Lis 2002
Skad: Wlochy

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, nie jadlam scampi w Polsce, ale to chyba raczej langustynki wlasnie, a nie krewetki krolewskie.
A scampi maja wlasnie oczy i wasy i z grilla sa bardzo dobre Smile
Czw Kwi 22, 2004 11:47 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
KasiaL
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 21 Cze 2002

Post Odpowiedz z cytatem
langustynki z oczkami Smile

Jakie aspekty zachowa� kot�w sprawiaj�, �e ludzie si� do nich przywi�zuj�, pozostaje nadal niezbadane

Lubię mieć z rana umysł czysty, wieczorem mniejszą ostrość lubie
Czw Kwi 22, 2004 11:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Marelene
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 01 Lip 2002
Skad: Sztokholm

Post Odpowiedz z cytatem
Krewetki tez maja calkiem spore, czarne oczy i cos wasopodobnego- tylko czesto sie je kupuje juz obrane i wtedy faktycznie jest rozowy rogalik Smile

Marelene

Czw Kwi 22, 2004 11:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Alma
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaL napisala:
langustynki z oczkami Smile

O tak tak! Podaja je tutaj w takich pucharkch z lodem i salatka - zwisaja sobie zaczepione na ogonkach...

Ale sa jeszcze takie mniejsze (do 10 cm) i na nie mowimy camarões... hmm, duzo jest wasiatych rodzajow smile.gif

Czw Kwi 22, 2004 12:01 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
gaja
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 25 Lis 2002
Skad: Fr

Post Odpowiedz z cytatem
jakby sie to nie nazywalo to wszystko lubie jesc Smile
Czw Kwi 22, 2004 13:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
agnieszka123
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Część Smile Mam pytanie odnośnie knajp do których chodzicie. Czy zwracacie uwagę na zastawę, typu https://stalgast.com/zastawa-bufetowa ? Myślę nad otwarciem małej knajpki jednak nie wiem czy na samym początku takie wyposażenie jest mi potrzebne. Co myślicie?
Czw Mar 08, 2018 14:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Adam
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 08 Mar 2018

Post Odpowiedz z cytatem
agnieszka123 napisala:
Część Smile Mam pytanie odnośnie knajp do których chodzicie. Czy zwracacie uwagę na zastawę, typu https://stalgast.com/zastawa-bufetowa ? Myślę nad otwarciem małej knajpki jednak nie wiem czy na samym początku takie wyposażenie jest mi potrzebne. Co myślicie?

będzie OK !
Czw Mar 08, 2018 14:45 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Patii91
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 02 Gru 2015

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem amatorką pizzy… Odwiedzam więc masę różnych pizzerii. Wiadomo, że nie tylko pizzerii, bo nie samą pizzą żyje człowiek, niemniej jednak ostatnio właśnie takie knajpki odwiedzam… Może nawet nieco za często Very Happy . Szczególnie podpasowała mi Dominium - https://www.pizzadominium.pl/lokale/grodzisk-mazowiecki - na skrzyżowaniu Grabowej i Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim, to tuż-tuż obok osiedla Kopernika. Powodem są oczywiście promocje nazywane tam Hot Deal – są po prostu fantastyczne, nie sposób ich przepuścić Cool .
Pia Lip 27, 2018 08:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Żarcie, Żarło, Żarełko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach