Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
domek na prerii
Idz do strony 1, 2  Nastepna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Baby Potrafi± Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
domek na prerii
Autor Wiadomosc
Agee
Adminka
Adminka

Dolaczyla: 31 Maj 2002
Skad: ju es ej

Post domek na prerii Odpowiedz z cytatem

dla zainteresowanych podaje Smile
aparat: Nikon f100
obiektyw: 28-200mm f3.5
klisza: Ilford ISO3200
filter: soft
wiek zdiecia: 3 lata
miejsce: Colorado

co jeszcze, co jeszcze scratch ? Smile

www.agnesmalorny.com
Pia Mar 11, 2005 22:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
kamyla
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 07 Lut 2005
Skad: Berlin city

Post Odpowiedz z cytatem
Jeszcze temperaturę i wilgotno¶ć powietrza Wink
Fajne ziarno, iso 3200 fiu fiu Smile Ale czemu z ramk±? Sad

Pia Mar 11, 2005 22:19 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Agee
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
kamyla napisala:
Ale czemu z ramk±? Sad

tez sie zastanawialam, ale z racji, ze to internet znaczek "copyright" musial zostac umieszczony a nie chcialam tego robic na zdieciu Rolling Eyes

www.agnesmalorny.com
Pia Mar 11, 2005 22:20 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
kamyla
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Ale znaczki i podpisy nic nie daj± Sad 2 minuty w PSie i nie ma...

Pia Mar 11, 2005 22:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Agee
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
kamyla napisala:
2 minuty w PSie i nie ma...

nawet tego glosno nie mow Evil or Very Mad cry.gif

www.agnesmalorny.com
Pia Mar 11, 2005 22:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
kamyla
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety tak to już bywa, dlatego nigdy nie wrzucam oryginałów Smile

Pia Mar 11, 2005 22:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Agee
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
no wiec wlasnie dlatego ta ramka, bo orginal jest bez lol.gif

www.agnesmalorny.com
Pia Mar 11, 2005 22:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
kamyla
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
taaaaaaaaaa Wink a oryginał też taki tyci wyszedł? Smile

Pia Mar 11, 2005 22:30 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Agee
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
kamyla napisala:
taaaaaaaaaa Wink a oryginał też taki tyci wyszedł? Smile

he he he lol.gif
niska rozdzielczosc to druga sprawa wink.gif
trza sie pilnowac lol.gif

www.agnesmalorny.com
Pia Mar 11, 2005 22:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
gopacz
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Gru 2004
Skad: Toronto

Post Odpowiedz z cytatem
ja sie tam nie znam, ale czytalam, ze dobre zdjecie czarno-biale powinno miec pelna "grey scale" od bialosci do czerni. Jakos sie nie moge dopatrzyc tej podstawowej bieli, a ramka mi pasuje. Jestem tez zwolennikiem ziarna, po prostu lubie, ale oczywiscie nie wszedzie. Tutaj pasuje jak najbardziej.
Hej, Agee, od kiedy Colorado to preria? wink.gif

Prevention is better than cure.
Sob Mar 12, 2005 05:22 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Agee
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
co do "gray scale" to faktycznie jest tak, ze kazde b/w zdiecie (nawet oprawiane computerowo) sklada sie z absolute black, absolute white and shades of gray in-between Smile no ale skoro to zdiecie nie ma tej skali to nic innego mi nie pozostaje jak zabrac sie za robote i w koncu zrobic jakies porzadne zdiecia Embarassed
od tego jak bedziemy odczytywac badz widziec dane skale szarosci zalezy ustawienie monitora (skoro w tym przypadku pokazuje zdiecia na monitorze) albo tez i od jakosci skanu, natomiast co sie tyczy druku bedzie zalezalo jaki papier wybierzemy Smile
"fiber" odda Ci taka skale szarosci, ze bedziesz piac z zachwytu w momencie kiedy "RC" juz tego nie powieli a zdiecie przeciez ciagle jest takie same Smile do tego dochodza filtry i oczywiscie rzecz gustu i technika i mozna kombinowac z fotografia na tysiace sposobow Smile ale w erze cyfrowej juz nie wielu jest takich jak ja ....jejku wlasnie sobie uswiadomilam, ze czeka mnie wymarcie jak kiedys dinozaura cry.gif
z racji, ze to ISO3200, ziarno jest bardzo nasycone ale, ze nalozony jest filtr soft fx, to nasycenie wowczas zmalalo i juz mniej ziarno jest widoczne, dobrze ze wogole napisalam o wysoko zairnistym filmie, bo w sumie ciezko sie jest domyslec, ze na takim zdiecie zostalo wykonane Smile (drugie jest bez Soft FX i baaaardzo ziarniste co lubie)

a co do nazyw, to jest to moja idnywidualna sprawa Smile
rownie dobrze moglam napisac : daleko od szosy wink.gif

dzieki za komentarz, prosze czesciej Smile

www.agnesmalorny.com
Sob Mar 12, 2005 06:10 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
gopacz
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 11 Gru 2004
Skad: Toronto

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
co do "gray scale" to faktycznie jest tak, ze kazde b/w zdiecie (nawet oprawiane computerowo) sklada sie z absolute black, absolute white and shades of gray in-between

Ufff, bo juz sie balam ze mi sie cos pomieszalo. Wiesz, ja ogolnie nie mam nic przeciwko roznym technikom indywidualnym, zwlaszcza jesli sa zamierzone. Napisalam swoj komentarz, bo jakos mnie uderzyla szarosc dominujaca na zdjeciu. Oczywiscie jesli np. pogoda nie sprzyja, to nie ma cudow, bieli nie bedzie.
Zgadzam sie co do opinii na temat RC i fiber, osobiscie preferuje fiber. Jesli sie uwazasz za dinozaura, to powinnas byc z tego dumna. Ja wkrotce wracam do ciemni, z czego sie ogromnie ciesze. Znalazlam kursik fotograficzny z ciemnia do filmow i odbitek oraz chemikaliami i papierem za FREEEEEEEE!!!!!!!!!!!! Jeszcze mi daja opiekunke do dziecka na czas zajec!!!! Zycie potrafi byc czasem bardzo laskawe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :

Prevention is better than cure.
Sob Mar 12, 2005 15:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Jokerek
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 23 Wrz 2003
Skad: ¦l±sk

Post Odpowiedz z cytatem
Nareszcie widzę zdjecie z sensownym zastosowaniem ziarna, zastanawiałam się `

Nie Mar 13, 2005 14:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Agee
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
Jokerek napisala:
Nareszcie widzę zdjecie z sensownym zastosowaniem ziarna, zastanawiałam się `

orginal jest o wiele bardziej ziarnisty ale nad czym sie zastanawialas ? Rolling Eyes

www.agnesmalorny.com
Nie Mar 13, 2005 17:52 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
Jokerek
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 23 Wrz 2003
Skad: ¦l±sk

Post Odpowiedz z cytatem
Kuba mi wykasował post...Very Happy
Nawet nie zauwazyłam...(bawił się na biurku gumow± łych± i wałił mi w klawiaturę).
Zastnawiałam się po co ten efekt, nie lubiłam go,a teraz widze, ze moze co¶ wnie¶ć do zdjęcia Smile

Nie Mar 13, 2005 18:12 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
kamyla
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Odkopałam domek, bo mam pytanie Smile
Jak± klisze b&w polecasz? Czuło¶c jak najmniejsza, ale drug± z iso powyżej 400 też chciałabym kupić, bo lubię ziarno.

Wto Mar 15, 2005 09:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Agee
Adminka
Adminka

Post Odpowiedz z cytatem
co do b/w to bardzo lubie pracowac na Ilfordach spoko
polecam Delta ISO100, HP5Plus (400), oraz oczywiscie Delta ISO3200 Smile
mozesz tez eksperymentowac z Kodak Plus X 125, albo T-Max'ami Smile
w zasadzie one wszystkie sa swietne yes

przy kazdej kliszy mozesz zminic manualnie jej czulosc np;
przy ISO3200 mozesz zmienic ustawienia na ISO1600, bardzo ciekawy efekt yes tylko uwzglednij to przy wywolywaniu !!!

www.agnesmalorny.com
Wto Mar 15, 2005 16:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora
kamyla
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki Smile
Rozejrze się za filmami jak będę w Polsce, bo sprawdzałam na ebay ale najczę¶ciej w sprzedaży jest 10 sztuk Sad

Wto Mar 15, 2005 20:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
Arletka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 17 Cze 2003
Skad: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
efekt ciekawy , klimaty wybitnie poza moim zasięgiem w tym momencie - eh wybrałabym sie na taka prerię do takiego domku grin.gif

Sro Mar 16, 2005 20:02 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Odwiedz strone autora Numer ICQ
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
to prawda, najczęściej są w takich pakietach
internet
Czw Gru 21, 2017 15:29 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Baby Potrafi± Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony 1, 2  Nastepna
Strona 1 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach