Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
Moje mieszkanko :-)))
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
Moje mieszkanko :-)))
Autor Wiadomosc
ewulka
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 16 Lis 2004
Skad: WAWA

Post Odpowiedz z cytatem
Super mieszkanko , jeszcze raz gratuluje . A na ostatnim wygl±dasz jak przez balkon wink.gif wink.gif wink.gif hahaha

Pia Lut 24, 2006 08:25 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
barben
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 31 Mar 2004
Skad: Bytom

Post Odpowiedz z cytatem
Bajabajka napisala:
barben napisala:
Doral gratuluje Smile fajne i przytulne mieszkanko.
I mam pytanie, bo widzę że w pokojach s± widoczne rury na ¶cianie przy oknie, chyba z kaloryfera, i widzę jednocze¶nie że wcale to Ľle nie wygl±da Smile Czy malowała¶ te rury t± sam± farb± co ¶ciany?
Pytam bo w moim nowym mieszkaniu s± wszędzie te cholerne rury z kaloryfera (rozprowadzenie jest od naszego mieszkania na górę więc nie da sie z tym nic zrobić). I bałam się, że aby zaslonic te rury będę musiała wszędzie zawiesic długie zasłony...nawet w kuchni...co nie bardzo mi się podoba.
Ale widzę że wcale to nie gryzie w oczy Smile

Barbaen.....ja malowalam na poprzednim mieszkaniu ta sama co sciany.....gorzej sie kryje,bo zreguly to jakies poolejne pozostalosci,ale ewentualnie gabeczka i swietnie pokryje...... wink.gif

Dzieki Bajabajka Smile tak zrobię Smile

Pia Lut 24, 2006 11:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
osa
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 16 Cze 2004
Skad: mała wioska w Polsce

Post Odpowiedz z cytatem
Gratulacje

Pia Lut 24, 2006 12:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Xenia
Baba na odwyk!
Baba na odwyk!

Dolaczyla: 26 Sie 2004
Skad: 51°N 17°E

Post Odpowiedz z cytatem
Fajne mieszkanko. Gratuluję rza

Pia Lut 24, 2006 12:27 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Bajabajka
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 21 Cze 2005

Post Odpowiedz z cytatem
barben napisala:
Bajabajka napisala:
barben napisala:
Doral gratuluje Smile fajne i przytulne mieszkanko.
I mam pytanie, bo widzę że w pokojach s± widoczne rury na ¶cianie przy oknie, chyba z kaloryfera, i widzę jednocze¶nie że wcale to Ľle nie wygl±da Smile Czy malowała¶ te rury t± sam± farb± co ¶ciany?
Pytam bo w moim nowym mieszkaniu s± wszędzie te cholerne rury z kaloryfera (rozprowadzenie jest od naszego mieszkania na górę więc nie da sie z tym nic zrobić). I bałam się, że aby zaslonic te rury będę musiała wszędzie zawiesic długie zasłony...nawet w kuchni...co nie bardzo mi się podoba.
Ale widzę że wcale to nie gryzie w oczy Smile

Barbaen.....ja malowalam na poprzednim mieszkaniu ta sama co sciany.....gorzej sie kryje,bo zreguly to jakies poolejne pozostalosci,ale ewentualnie gabeczka i swietnie pokryje...... wink.gif

Niema za co...........mam nadzieje,ze bedziesz zadowolona.........dodam tylko, ze czesc tych rur biegnacych po scianach mozna swietnie wykorzystac............ja w "nagrode mieszkalam na ostatnim pietrze i u mnie te rury zawracale oplatajac cale mieszkanie, ale sluzyly, za swietne wieszaki do antyram.............. wink.gif

Dzieki Bajabajka Smile tak zrobię Smile

Pia Lut 24, 2006 20:56 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach