Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
W koncu skonczona garderoba !!!

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
W koncu skonczona garderoba !!!
Autor Wiadomosc
MagdalenaS
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 05 Cze 2003
Skad: ŁódĽ

Post W koncu skonczona garderoba !!! Odpowiedz z cytatem
Juz sie nie moglam doczekac, kiedy w koncu bede mogla znalezc swoje ciuchy posciskane na zastepczych wieszakach...

No i sie doczekalam!

Dzis moge sie zaczac "wieszac" w swiezutko skonczonej garderobie!!!

Ale sie ciesze!!!

Wstawilabym z tej radosci zdjecia, ale to pomieszczenie jest tak male, ze nie da sie zrobic sensownych zdjec.

Za to, jak juz uprzatne przedpokoj i polozymy nowa wykladzine, to sie pochwale tym pomieszczeniem, bo wyszlo naprawde fajnie, a bede potrzebowala Waszych rad co zrobic ze scianami.

Nie Lut 05, 2006 00:31 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
nusia
Gaduła
Gaduła

Dolaczyla: 17 Lut 2004

Post Odpowiedz z cytatem
gratulacje ja też swojej juz se nie moge doczekać wink.gif
Nie Lut 05, 2006 12:08 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mamakuby
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 24 Sie 2005

Post Odpowiedz z cytatem
Super! Tez chciałabym miec garderobę... Rolling Eyes
Czekam na fotki!

Nie Lut 05, 2006 12:35 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
stefa
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 14 Paz 2004
Skad: Trójmiasto

Post Odpowiedz z cytatem
Magda bardzo ci zazdroszcze garderoby. Jak marzylam o nowym mieszkaniu, to chcialam, by mialo sypialnie i garderobe smile.gif Jestesmy po zakupie mieszkanka. Sypialnia bedzie na mur beton, garderoba nie, bo nie ma gdzie cry.gif Czyli czeka mnie jeszcze jedna przeprowadzka wink.gif Bede czekala na twoje zdjecia smile.gif
Nie Lut 05, 2006 12:48 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
liza
Rozkręca się
Rozkręca się

Dolaczyla: 17 Lis 2003

Post Odpowiedz z cytatem
super Smile

nam tez sie udalo wygospodarowc miejsce na mala garderobe, dlatego podzielam radosc Smile moze jakies rady i wskazowki? juz wiem ze odstepy miedzy polkami nie powinny byc zbyt duze...
Nie Lut 05, 2006 17:50 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email
nata
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 11 Sie 2005
Skad: Białystok

Post Odpowiedz z cytatem
Serdecznie gratuluje!
W naszym mieszkanku mamy miejsce na garderobe, ale bardzo malutka (1,7x1,10 m). Jeszcze jest nie jest zrobiona, ale w okolicach wakacji moze juz bedzie.
Nie Lut 05, 2006 20:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
MagdalenaS
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 05 Cze 2003
Skad: ŁódĽ

Post Odpowiedz z cytatem
Ta nasza garderoba jest dosc specyficznym pomieszczeniem, bo znajduje sie przy samych drzwiach wejsciowych, wiec jednoczesnie stanowi "butownik i odziezownik" dla przychodzacych.
Wymiary tez niezbyt imponujace - ok. 1,5 na 2,5m.
W sypialni mamy duza szafe. W garderobie z ubran beda w zasadzie tylko rzeczy na wieszakach no i oczywiscie buty i okrycia wierzchnie. Poza tym bedzie to taki podreczny magazynek - sprzety turystyczne, jakies narzedzia, drabina, odkurzacz, mop itp.

Na razie udalo mi sie tylko powiesic wieszaki, reszta polek nie zagospodarowana. Czeka na lepsze czasy...

Pon Lut 06, 2006 22:38 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Wyslij email Numer ICQ
Kasiasta
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 12 Kwi 2005
Skad: Już NIE Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Magda - wszystko się da cool.gif wstaw choć pogl±dówkę grin.gif u nas będzie kiszka nie garderoba - może co¶ podpatrzę wink.gif

Wto Lut 07, 2006 12:04 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora Numer ICQ
knall
Zadomowiona
Zadomowiona

Dolaczyla: 04 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
garderoba jest niezwykle potrzebna kaĹĽdej kobiecie
Find Out More
Wto Sie 29, 2017 11:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
molly83
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety nie każdy może sobie pozwolić na wygospodarowanie przestrzeni na osobną garderobę. Ale jest alternatywa. Można postawić na takie garderoby https://www.kupujemymeble.pl/garderoby.html. W mojej ocenie też bardzo przydatne i wygodne. Bo w końcu gdzieś to wszystko trzeba trzymać Wink
Czw Lis 30, 2017 11:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
no niestety u mnie tez slabo z miejscem na garderobę ;/ ale jakas tam przestrzen udalo sie wygospodarowac. najgorszy problem mialam oczywiscie z butami. bo ytroche ich mam a ze nigdy nie bylo nmiejsca na solidne ulozenie to wiekszosc trzymam w pudełkach co zajmuje multum miejsca... w koncu maz sie zlitowal i kupil mi takie cudenkko w salonie agaty https://www.agatameble.pl/meble/garderoby-i-przedpokoje/calzado-lux25-szafka-na-obuwie-5k-11001519-wenge szafka jest bardzo elegancka i fajne wpasowuje sie w styl szafy przesuwnej z lustrem. praktycznie i z klasa ;D
Nie Gru 10, 2017 12:42 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach