Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
medycyna estetyczna

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
medycyna estetyczna
Autor Wiadomosc
nadziak
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 05 Kwi 2012

Post medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem
Widzę, że kremy nie bardzo już sobie radz± z moimi zmarszczkami mimicznymi. W zwi±zku z tym zdecydowałam, że sięgnę po fachow± pomoc i udam się na zabiegi w gabinecie. Znajoma poleca mi gabinet Bellisana. Czy może korzystały¶cie? Macie jakie¶ rady?
Sob Sie 02, 2014 15:11 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wisenna
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Paz 2014

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, co to za gabinet, ale radziłabym ci raczej udać się do lekarza medycyny estetycznej.
Ja sama chodziłam do dr Doroty Kozickiej, ona przyjmuje w Gdańsku, wiec je¶li kto¶ st±d jest, to naprawdę polecam.
Byłam na wypełnianiu zmarszczek botoxem i choć samego zabiegu zbyt przyjemnie nie wspominam, to już jego efekty s± zniewalaj±ce.
Wygl±dam o niebo lepiej i uważam, że warto było trochę pocierpieć dla takiej twarzy.
CO prawda zabieg był robiony pod znieczuleniem, ale mnie nawet znieczulenie bolało. Jednak gdy efekt minie to pójdę tam znowu, bo zakochałam się w mojej owej twarzy bez zmarszczek.

Sob Sie 29, 2015 13:14 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
warenka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Sprawdzony lekarz to podstawa. Moja mama chodzi do dr Wezgraja z http://newestetic.pl i nie tylko dużo lepiej wygląda, ale widzę, że zyskała pewność siebie
Czw Mar 08, 2018 11:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
judyta11
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 02 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
jestem zdania, ze wszystko jest dla ludzi, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takze. Ja sama zdecydowalam sie na taki zabieg w salonie COCO-TIME we Wroclawiu. Tam zrobilam laserowe fotoodmladzanie z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2. To co da sie zauwazyc na pierwszy rzut oka to znaczna poprawa napiecia i struktury skory twarzy.
Sro Mar 21, 2018 17:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Laser frakcyjny to faktycznie jedna z metod, ale ze zmarszczkami to teraz mozna działać naprawde na wiele roznych stron: z szybszym i wydluzonym czasem czekania na efekty. Znajoma z firmy korzystała z tej metody wypełniania https://drkepa.com/medycyna-estetyczna/radiesse/ głównie ze względu na jego nietoksycznosc i dlugotrwale efekty z tego co mowila
Nie Kwi 15, 2018 21:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
amiksi
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 16 Kwi 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że drobne poprawki są nieszkodliwe, a czasem nawet i większe korekty są uzasadnione. Natomiast korzystanie z medycyny estetycznej może przerodzić się w obsesję... Której efekty mogą być opłakane.
Pon Kwi 16, 2018 09:18 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
testunia
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 13 Sie 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja postanowiłam usunąć moje zmarszczki za pomocą kwasu hiauluronowego. Do tego celu wybrałam klinike Melitus w Warszawie na Żoliborzu i efekt bardzo mi sie podoba Smile to duzo lepsze rozwiązanie niz kremy których próbowalam przed zabiegiem
Wto Kwi 24, 2018 12:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
karokropka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
A ja mialam okazje skorzystac z zabiegu. Po odchudzaniu (schudlam 25 kg) zostaly mi na ramionach straszne pelikanki, ktorych totalnie nie moglam sie pozbyc. Dopiero po zabiegu http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/radiofrekwencja-accent-prime w Bienkowscy Clinic moja skora sie ujedrnila i wyglada o niebo lepiej Smile
Pia Maj 18, 2018 19:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach