Forum SameBaby.com Strona Glówna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
dietetyk poszukiwany

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
dietetyk poszukiwany
Autor Wiadomosc
duniaz
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 21 Wrz 2004
Skad: Warszawa

Post dietetyk poszukiwany Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny szukam dietetyka z prawdziwego zdarzenia. PAcjent normalnych diet nie może stosować z uwagi na stan zdrowia a tyje i jego waga zaczyna zagrażać zdrowiu!
Słyszałam o dr. Mrozie ale kompletnie nei wiem jak do niego dotrzećSad
Może która¶ z was ma jakie¶ namiary na dobrego dietetyka?

Sro Lis 23, 2005 15:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Numer ICQ
malek
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 24 Sie 2004
Skad: pcim

Post Odpowiedz z cytatem
wyci±gam, bom zainteresowana
Nie Lut 12, 2006 08:21 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Ana
Poważnie uzależniona
Poważnie uzależniona

Dolaczyla: 26 Sie 2003

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że profesjonalnego dietetyka trzeba poszukać w jakiej¶ klinice chorób metabolicznych.
Chadzałam do takiego... był ok.[/url]
Nie Lut 12, 2006 10:03 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
corvettka
Gosc

Post Odpowiedz z cytatem
Witam, jestem dietetykiem, mieszkam w Białymstoku - jeżeli kto¶ jest spoza b-stoku możemy prowadzić porady przez e-maile lub GG, koszt porady / ułożenia jadłospisu 20 zł, pozdrawiam Paulina, paja.gtx@wp.pl
Wto Paz 31, 2006 21:56
tora
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 23 Lis 2006
Skad: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
corvettka a jakie dane sa ci potrzebne do ustawienia diety? jakie¶ wyniki badań czy co?
Sro Gru 20, 2006 14:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tomeksel
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 09 Maj 2018

Post Odpowiedz z cytatem
Zna ktoś poradnię Mój dietetyk http://www.dietetycy.katowice.pl/firma/poradnia-dietetyczna-moj-dietetyk.html w Katowicach? Warto się tam wybrać?
Czw Maj 10, 2018 09:28 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
karokropka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 06 Lip 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mialam okazje wspolpracowac z Panem Michałem Wrzoskiem ( https://michalwrzosek.pl/ ) i moge Wam tego czlowieka szczerze polecic. Dieta zostala opracowana naprawde dokladnie, dostalam plan zywienia wraz z przykladowymi przepisami. Do tego rozpisany plan treningowy i suplementacje i to w jednej cenie! No pakiet combo. Dodatkowo przez caly czas pozostawalam w kontakcie z panem Michalem - moglam liczyc na jego dodatkowe wskazowki, wsparcie w ciezszych momentach, np gdy waga stanela na dwa tygodnie, a ja sie zalamalam. Swoim optymizmem i podejsciem potrafil mnie znow zmobilizowac do dzialania Smile
Pon Maj 21, 2018 20:54 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
monnic
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj zdecydowanie mozna uderzac https://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/dietetyka/ Pani bogusia ogarnia mnie, dwie laski z pracy i teraz ojciec zaczal do niej chodzic bo ma wrzody i lekarz nareszcie wydal mu rozkaz ze ma zmienic diete bo bedzie bolalo. Tak czy inaczej kobieta ma wiedze, ma doswiadczenie i normalne ludzkie podejscie
Pia Cze 15, 2018 19:36 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
tonia2
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 30 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
A kojarzy ktoĹ› moĹĽe dietetyka http://www.najlepsze-silownie.pl/firma/poradnia-dobry-dietetyk-mgr-elzbieta-noculak.html z Rzeszowa? JakieĹ› opinie?
Sro Sty 30, 2019 11:59 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Janka12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ile potrzebujecie schudnąć? Moja koleżanka chciała schudnać kilka kilogramów poszła do dietetyczki, która wydrukowała jej dietę ściągniętą żywcem z internetu. Nawet nie pofatygowała się o usunięcie linka, z którego pochodzi dieta. Tragedia, a tyle pieniędzy bierze. Mówiłam jej żeby zapomniała o tej dietetyczce. Ograniczyła słodycze i ostatni posiłek jadła najpóźniej o 18.00. poleciłam jej też wspomaganie diety tabletkami na odchudzanie, które nie zaszkodzą, a mogą pomóc. Czuję się jak jej dietetyczka ale słucha się mnie hehe Very Happy
Czw Sty 31, 2019 12:58 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
megs
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Sty 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja sobie radzę świetnie bez tabletek za to z dieta i poradami dietetyczki z Panaceum https://panaceum-waw.pl/oferta/dietetyka/
zostałam też na początku dobrze zdiagnozowana dzięki temu można było mi dobrać odpowiednią dla mnie dietę
Wto Lut 05, 2019 17:32 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
patricia22
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Ile kosztuje wizyta u dietetyka?
Czw Lut 07, 2019 14:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
mefa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 14 Lut 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Konsultacja wstępna kosztuje niewiele ale nie wiem czy nie lepiej iść właśnie do Panaceum i wykupić sobie po prostu pakiet Dieta standard, podstawowy mini za 390zł w którym masz konsultację wstępną, analizę składu ciała, pomiary antropometryczne, 7-dniowy plan żywieniowy i 1 wizytę kontrolną w cenie. Uważam że bardzo się opłaca taka opcja.
Czw Lut 14, 2019 10:00 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Lawinowa
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 07 Maj 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej skorzystać z pomocy dietetyka. Są poradnie jak ta https://perfekcyjnalinia.pl/ które świadczą usługi w gabinecie ale też online, więc każdy może skorzystać z pomocy. Wiem po sobie jak ciężkie jest odchudzanie, więc najlepiej od razu skontaktować się z dietetykiem i podejść do tematu poważnie.
Pia Lut 22, 2019 20:23 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc Odwiedz strone autora
Antosia32
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 24 Lis 2018

Post Odpowiedz z cytatem
A może warto spróbować i pomyśleć o dokładnej diecie do siebie dostosowanej. Taka dieta personalna wydaje mi się, że sprawdzi się pod wieloma względami. Każdy może schudnąć, ale potrzeba do tego dużo wyrzeczeń.
Wto Mar 19, 2019 15:09 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glówna » Zdrowie i Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematów
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postów
Nie mozesz usuwac swoich postów
Nie mozesz glosowac w ankietach