Forum SameBaby.com Strona Glˇwna
RejestracjaSzukajFAQUzytkownicyGrupyZaloguj
remont w │azience w bloku
Idz do strony Poprzedna  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Zobacz poprzedni temat
Zobacz nastepny temat
remont w │azience w bloku
Autor Wiadomosc
warenka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 12 Kwi 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ja te┼╝ si─Ö w┼éa┼Ťnie szykuj─Ö na remont, my b─Ödziemy grzejnik przenosi─ç z jednej ┼Ťciany na drug─ů. ┼üazienki w og├│le s─ů problematyczne, mam nadziej─Ö, ┼╝e u nas p├│jdzie szybko. Ekipa ju┼╝ zam├│wiona, ch┼éopaki z http://firmabudowlanawalczak.pl za miesi─ůc zaczynaj─ů remont Wink
Pon Wrz 17, 2018 08:40 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
arek565
Rozkrŕca siŕ
Rozkrŕca siŕ

Dolaczyla: 24 Lis 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Je┼╝eli chodzi o hydraulike to zdecydowanie polecam blochlublin.pl, poniewa┼╝ uwazam, i┼╝ jest to najlepsza firma dzia┼éaj─ůca na terenie Lublina. Mia┼éem przyjemno┼Ťc z nimi wps├│┼épracowac i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy. Wszystko w bardzo dobrej cenie.
Pia Sty 11, 2019 16:34 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Janka12
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 27 Gru 2017

Post Odpowiedz z cytatem
Ogarnij sobie jeszcze jakie s─ů promocje w r├│┼╝nych marketach i sklepach budowlanych. Jednym z rozwi─ůza┼ä jest strona gazetkonosz.pl, gdzie jest dost─Öpna m.in gazetka castorama oraz lidl, czy biedronka. Wszystko zale┼╝y od tego, czego potrzebujesz. A cz─Östo mo┼╝esz znale┼║─ç fajne produkty w ni┼╝szych cenach i z odpowiednim wyprzedzeniem.
Pon Sty 14, 2019 15:46 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
brzoskwinka
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 21 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Przy moim remoncie najwi─Ökszym wyzwaniem by┼éy tanie p┼éytki, bo naprawd─Ö trudno je by┼éo znale┼║─ç. Na szcz─Ö┼Ťcie trafi┼éam w internecie na naprawd─Ö ┼Ťwietn─ů ofert─Ö, o tutaj: https://www.taniomania.pl/t/tanie-plytki i mimo obaw o dostaw─Ö zam├│wi┼éam. Paczki przysz┼éy szybko, sprawnie i bez uszkodze┼ä, a moja ┼éazienka wygl─ůda fenomenalnie!
Pon Sty 21, 2019 09:51 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Verka88
Cichutka
Cichutka

Dolaczyla: 18 Sty 2019

Post Odpowiedz z cytatem
Na same s┼éowo remont ciarki mnie przechodz─ů, bo kojarzy mi si─Ö z ha┼éasem i ba┼éaganem. Sama nie tak dawno robi┼éam remont mojego mieszkania. Ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie od d┼éu┼╝szego czasu korzystam z us┼éug tej firmy - https://www.kastelnik.pl/sprzatanie-po-remoncie/ , kt├│ra zaj─Ö┼éa si─Ö sprz─ůtaniem ca┼éego ba┼éaganu.
Czw Lut 21, 2019 12:26 Zobacz profil autora Wyslij prywatna wiadomosc
Wyswietl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum SameBaby.com Strona Glˇwna » Dom jest do mieszkania...!!! ;) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idz do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: 
Nie mozesz pisac nowych tematˇw
Nie mozesz odpowiadac w tematach
Nie mozesz zmieniac swoich postˇw
Nie mozesz usuwac swoich postˇw
Nie mozesz glosowac w ankietach